Setari Cookie-uri

cursuri, training

Buna seara tututor,
ajutati ma cu o idee, unde poti face in Iasi cursuri de formare si dezvoltare profesionala, training etc? eu chiar nu stiu, daca stiti ceva va rog sa imi scrieti.
Multumesc.O seara buna
teya
Postat pe 18 Martie 2008 21:00
am auzit ceva de niste cursuri la unitatea ITM din orasul tau.nu stiu prea multe pentru ca deobicei firma la care lucrezi te trimite la cursuri(asa s-a intamplat in cazul meu).eu am facut cursurile tot in cadrul ITM-ului.

Postat pe 19 Martie 2008 10:35
da de ITM am auzit si eu ... cat despre firma la care lucrez..... nu investesc absolut deloc in personalul angajat sa il instruiasca , noo nici vorba.
Multumesc.
teya
Postat pe 25 Martie 2008 09:24
- cursuri de formare profesionala? ... in ce domeniu, daca e profesionala? ...
supermiki
Postat pe 7 August 2008 22:33
De ce sa iti folosesti internetul de acasa pentru navigari nefolositoare? De ce sa iti pierzi timpul cautand un alt serviciu, sau un al doileaa serviciu, cand ai putea cu un minim de efort sa castigi bani stand in fata calculatorului....
Fi colaborator si tu (la fel ca si mine) la o firma de marketing internationala... Nu trebuie sa fi sceptic sau sa te sperie titlul. O poate face oricine!!! Nu conteaza daca esti copil, student, angajat sau pensionar.Crezi ca este imposibil? Sincer asa am crezut si eu acum ceva timp cand eram in postura ta de acum...

Nu mai sta pe ganduri si trimite un mail pentru informatii suplimentare .. Ai nevoie doar de 3 ore pe zi, acces la internet si buna vointa...
Asa ca lasa negativismul deoparte si incepe de astazi sa decizi TU pentru viata TA... castig intre 18-2000€ /luna in functie de interesul pe care ti-l dai.
Pentru detalii sunt aici sa va raspund mereu:
Argesanu Irina
Skype: argesanu_irina
Yahoo mess: h3r0ina4me@yahoo.com
yo_mama
Postat pe 5 Decembrie 2008 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
WORKSHOP MANAGEMENTUL FURIEI: 9 APRILIE 2011. 1 De la: kudika310794 12 Martie 2011 16:12
meditatii contabilitatea financiara 1 De la: only_me_9090 1 Septembrie 2009 11:29
Sa comentam impreuna!!! 14 De la: l_diana_c 2 Iunie 2009 13:36
Cursuri acreditate CNFPA design vestimentar 1 De la: kudika_13697 6 August 2012 11:56
Munca la Domiciliu 4 De la: kudika026092 15 Mai 2009 10:45