Setari Cookie-uri

teo

mie imi place teo, o iubesc, e foarte desteapta si simpatica

Postat pe 24 Iunie 2008 15:44
Este intr-adevar.. Nu ai cum sa te superi pe femeia asta, insa ai toate sansele sa devii dependent de ea. Pentru multe este un exemplu, e constienta de acest lucru si totusi reuseste sa ramana cu picioarele pe pamant. O ador chiar si atunci cand nu sunt de acord cu ea

Postat pe 26 Iunie 2008 10:52
Kittynelle
Postat pe 3 Iulie 2008 17:28
Kittynelle
Postat pe 3 Iulie 2008 17:32
esti cea mai tare ,tineo tot asa

Postat pe 4 Iulie 2008 06:45
ce pot sa spun despre ea...the best...and are un 10 din partea noastra..a tuturor
romank
Postat pe 6 August 2008 00:56
Cu riscul de a deveni oaia neagra spun ca obisnuiam sa o urmaresc pe Teo, insa m-am plictisit. Vedeam mereu acelasi glume, aceleasi grimase, aceeasi periere acordata fiecarui invitat in parte. Tantza imi parea mult mai naturala decat ea. Nu stiu daca este prezentatoare tv care sa o fi depasit ca talent, insa Teo se afla intr-o linie dreapta. Nu mai vad sa existe urcusuri.
Lacramici
Postat pe 3 Septembrie 2008 03:12
Incredibil dar adevarat
Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul.



Eram sceptic, totusi...


In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie initiala de numai 60.000 de lei vechi. Imediat m-am gandit [chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie]. Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei vechi si 6 timbre?
Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei.



Surpriza!...



Ghiciti ce s-a petrecut !!! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.



Cum?...




PASUL 1:


Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : [M-AM ADAUGAT LA LISTA TA], apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de lei. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:




1) Stan Catalin,str. Nanterre Nr.41 bl I 10 sc.2 ap 6 Craiova,Jud Dolj,cod 200491


2)Ciobanu Marius Ctin,iasi,str.profesor ioan simionescu nr 6,bl d1 et 4 ap 3 ,jud iasi


3)Cristea George localitatea Topolog jud. Tulcea

4)Manea Alexandra Raluca; Bucuresti str. Aleea Dobrina nr 6 bl.49C sc. A apt.25. sector 2.

5)Dumitru Aurel Alexandru;jud.Giurgiu;loc.Giurgiu;str.Tineretului;bl.206;sc.b;ap.20


6)Dubina Cristian, str-la Canta, nr 3, bl 458, sc A, et 1, ap 6 iasi jud Iasi

PASUL 2:


Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). Astfel numarul 6 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-A, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.



PASUL 3:

Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri/newsgroup-uri(sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad'('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Felicitari...
Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE : MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!



Calcule...



Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 50.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 50.000 de lei.Eu primesc astfel 5*5*10.000 de lei = 250.000 de lei si tot asa mai departe....
Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 60.000 de lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 10.000 de lei la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.
Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 60.000 de lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?


JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!!

Postat pe 9 Septembrie 2008 12:47
Mie uneia mi se pare ca s-a manalizat rau de tot in ultimul timp.
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2008 13:27
Nu prea mai imi place asa mult de teo in ultima perioada nu stiu dc inainte ma uitam la emisiunile ei dar acum nu stiu dc nu imi prea mai place de ea

Postat pe 12 Septembrie 2008 20:07
Teo este THE BEST
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:54
Poate mai este the best dar pt mine nu o sa ma mai uit la emisiunile ei cand voi avea timp si poate imi va place din nou de ea...imi place de fetita ei este o scumpete

Postat pe 22 Septembrie 2008 19:09
cum dracu ca sa nu zic mai urat poti deschide un topic despre teo???????????

e ca si cum as deschide un topic cu retete pentru cum se face zacusca

Postat pe 22 Septembrie 2008 19:12
De la: Larisa82, la data 2008-09-22 19:12:01cum dracu ca sa nu zic mai urat poti deschide un topic despre teo???????????

e ca si cum as deschide un topic cu retete pentru cum se face zacusca


adica??


Teo,pai..e simpatica ea,glumeata,ambitioasa,inteligenta. Doar ca a fost atat de mult promovata incat romanul s-a saturat de ea.
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:21
Exact ne-am saturat de ea...cu alte cuvinte as putea sa zic ca a cam trecut vremea ei...oricum inainte imi placea de ea si urmaream emisiunile ei acum numai ma uit ... mereu aceleasi glume

Postat pe 25 Septembrie 2008 17:51
eram cred ca fana ei nr 1..eram..bn am zis...ca acum m-am cam saturat si eu...are simtul umorului dar cateodata asa exagereaza de mi se face mie rusine......i-a stat mai bn in rolul de prezentatoare la emisiunea aia u detectorul de minciuni....ii sta bn si glumeata si serioasa..parerea mea e ca nu stie unde incepe una si unde se termina cealalta.........
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:04
Apropo de Teo, nu inteleg cum e sa nu va mai placa emisiunile unei femei destepte! Este inteligenta, spontana, plina de umor si mereu pe faza sau subiect.
Imi pare foarte rau ca nu o mai vad la TV.
Si daca nu v-a placut la Prima TV, sa stiti ca asa era formatul emisiunii impus de postul de televiziune.
N-o sa fie niciodata depasita de nimeni, si nici macar egalata.
Recunoasteti?
V-am scris in cunostinta de cauza, am lucrat la PRO TV Constanta si stiu cum e sa ti se impuna reguli peste care n-ai voie sa treci.
Pe curand, dragii mei...
A dvs,
Artemise.
Artemise
Postat pe 15 Ianuarie 2009 10:14
Ce subiect interesant! M-am trezit complet, nici nu mai am nevoie de cafeaua de dimineata!

Genul acesta de abordare este asemanator cu al unei colege care in plina sedinta, a spus foarte hotarata: "MI S-AU INTARIT SFARCURILE!"

Hai sa vedem urmatorul geniu!!
pergolese
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:52
De la: pergolese, la data 2009-10-07 09:52:36 Ce subiect interesant! M-am trezit complet, nici nu mai am nevoie de cafeaua de dimineata!

Genul acesta de abordare este asemanator cu al unei colege care in plina sedinta, a spus foarte hotarata: "MI S-AU INTARIT SFARCURILE!"

Hai sa vedem urmatorul geniu!!


Da´stiu ca l-ai cautat cu lumanarea, zau! Topicul are vreun an jumate... iar ultima postare face, catinel,catinel.. un an. Good job!
rashela
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:02
teo o femeie grasa ,simpatica,desteapta,comica,o iubesc
kudika029262
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:07
De la: rashela, la data 2009-10-07 10:02:55
De la: pergolese, la data 2009-10-07 09:52:36 Ce subiect interesant! M-am trezit complet, nici nu mai am nevoie de cafeaua de dimineata!

Genul acesta de abordare este asemanator cu al unei colege care in plina sedinta, a spus foarte hotarata: "MI S-AU INTARIT SFARCURILE!"

Hai sa vedem urmatorul geniu!!


Da´stiu ca l-ai cautat cu lumanarea, zau! Topicul are vreun an jumate... iar ultima postare face, catinel,catinel.. un an. Good job!


Ai uitat sa spui ca intreg topicul are cam 12 comment-uri in total.
Am impresia ca domnul (e un domn, nu-i asa?), tinea cu tot dinadinsul sa ne impartaseasca anecdota cu "colega" intr-un cadru mai original.
Tre' sa recunosti, sarguinta e de admirat: caaaat o fi cautat bietu' de el un topic la care sa se potriveasca replica de mai sus...
Dor_a
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:10

Recomandari