ce este sxsul???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce este sxsul???: (3 din 2 voturi)

scorpyoW Avatarul lui scorpyoW

2054 mesaje

dupa medici,este o boala pentru ca se ajunge tot tinpul in pat.dupa avocati ,este o injustitie,pentru ca intodeauna este unul deasupra,altul desupt.dupa politicieni,este democratia perfecta,ca se bucura cel de deasupra,cat si cel dedesubt.dupa economisti,este o inventie proasta,pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese.dupa matematicieni,este ecuatia perfecta.pentru ca femeia ridica menbrul la maxima putere,il inchide intre paranteze,ii extrage factorul comun si*l reduce la expresia maxima....
Raporteaza abuz de limbaj
am fost si voi ramane acelasi baiat cuminte cu o minte nu prea cuminte...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

sxsul este sex fara e-uri!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

sexxxxxxxxxxxxxxx
Sweet Little Devil
iubarici_11 Avatarul lui iubarici_11

1 mesaj

hai in pat ca sa iti arat
Fosta membra Kudika.ro
De la: iubarici_11, la data 2010-02-19 10:16:30hai in pat ca sa iti arat

si e gratis?
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
..este o boala care se raspindeste normal,oral...anal...daca nu esti atent tepoate prinde si iesi foarte ciufulit din aceasta pandemie...
bine ne pot face doar unii oameni , rau ne pot face toti !
Fosta membra Kudika.ro
De la: sirghea, la data 2010-06-21 16:54:57 ..este o boala care se raspindeste normal,oral...anal...daca nu esti atent te poate prinde si iesi foarte ciufulit din aceasta pandemie...

este o boala? si cat de mult dureaza ?
este contagioasa? sau infectioasa? nu de alta..dar cred ca ambele
ciufulit?? ciudat..credeam ca fericit
cand esti tanar poti face orice...cat de departe ai ajunge cu asta?
Fosta membra Kudika.ro
sexul e descarea energiilor acumulate si a iubirii
nu revin la explicatii
cand esti tanar poti face orice...cat de departe ai ajunge cu asta?
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Nu gasesc lista. Aveam o lista prin email cu bolile pe care le vindeca sexul. Si nu erau deloc putine. Stie Google mai bine.
Asta inseamna ca sexul e un medicament.
Nu ai nevoie de reteta, are foarte putine contraindicatii sau efecte neplacute.

I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
ene_m_gabriel Avatarul lui ene_m_gabriel

918 mesaje
Oras: pitesti

De la: scorpyoW, la data 2008-08-02 16:33:25 dupa medici,este o boala pentru ca se ajunge tot tinpul in pat.dupa avocati ,este o injustitie,pentru ca intodeauna este unul deasupra,altul desupt.dupa politicieni,este democratia perfecta,ca se bucura cel de deasupra,cat si cel dedesubt.dupa economisti,este o inventie proasta,pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese.dupa matematicieni,este ecuatia perfecta.pentru ca femeia ridica menbrul la maxima putere,il inchide intre paranteze,ii extrage factorul comun si*l reduce la expresia maxima....
sxsul este un cuvant scris de un analfabet,doar atat.
Fosta membra Kudika.ro
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-07-08 18:51:15
De la: scorpyoW, la data 2008-08-02 16:33:25 dupa medici,este o boala pentru ca se ajunge tot tinpul in pat.dupa avocati ,este o injustitie,pentru ca intodeauna este unul deasupra,altul desupt.dupa politicieni,este democratia perfecta,ca se bucura cel de deasupra,cat si cel dedesubt.dupa economisti,este o inventie proasta,pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese.dupa matematicieni,este ecuatia perfecta.pentru ca femeia ridica menbrul la maxima putere,il inchide intre paranteze,ii extrage factorul comun si*l reduce la expresia maxima....
sxsul este un cuvant scris de un analfabet,doar atat.

Bine ca ne-a lasat acest kudic
well behaved women never made history
alegro6543 Avatarul lui alegro6543

3872 mesaje

Bine dom'ne, am inteles, dar ce naiba este ... sexul ?
Am tot auzit vorbindu-se despre asta... unii dandu-si coate, altii dandu-si ochii peste cap, ceilalti zambind conspirativ, plecandu-si ochii... dar nu mi-a explicat nimeni niciodata pe indelete
Fosta membra Kudika.ro
De la: alegro6543, la data 2010-11-25 08:33:53Bine dom'ne, am inteles, dar ce naiba este ... sexul ?
Am tot auzit vorbindu-se despre asta... unii dandu-si coate, altii dandu-si ochii peste cap, ceilalti zambind conspirativ, plecandu-si ochii... dar nu mi-a explicat nimeni niciodata pe indelete

Si nici tu nu ai incercat sa vezi ce e
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.

3872 mesaje

De la: Barbie30_, la data 2010-11-25 08:37:29
De la: alegro6543, la data 2010-11-25 08:33:53Bine dom'ne, am inteles, dar ce naiba este ... sexul ?

Ba' sa va spui drept am incercat odata. Am fost la magazin si-am cerut vanzatoarei sa-mi dea si mie niste sex... asaaaa, cam la trei kg. (sa vaz' ce este...). S-a uitat la mine, s-a crucit, s-a dus undeva prin spatele magazinului, s-a intors cu... sefa cred ca era... care-mi spune : "Domnule, sex nu servim decat dupa ora 22.00 si in nici un caz nu costa doar 5 lei... atat cat aveti dvs. Veniti mai pe seara." La ora 22.00 dormeam deja, asa ca... tot n-am aflat ce-i.
Fosta membra Kudika.ro
De la: alegro6543, la data 2010-11-25 09:02:32

Ba' sa va spui drept am incercat odata. Am fost la magazin si-am cerut vanzatoarei sa-mi dea si mie niste sex... asaaaa, cam la trei kg. (sa vaz' ce este...). S-a uitat la mine, s-a crucit, s-a dus undeva prin spatele magazinului, s-a intors cu... sefa cred ca era... care-mi spune : "Domnule, sex nu servim decat dupa ora 22.00 si in nici un caz nu costa doar 5 lei... atat cat aveti dvs. Veniti mai pe seara." La ora 22.00 dormeam deja, asa ca... tot n-am aflat ce-i.

trebuia sa te duci a doua zi sunt convinsa ca-ti pastrasera ceva la pachet!

3872 mesaje

De la: vitamina_c, la data 2010-11-25 09:42:53

Ha ! Pai ce, credeti ca nu m-am dus si a doua zi ? (doar n-oi fi chiar asa naiv... si apoi voiam musai sa vaz' ce este) Chiar asa am intrebat : "pachetu' de sex pentru mine e pregatit ? ". Era alta vanzatoare, asta s-a uitat crucis la mine, s-a dus in spate, s-a uitat printre rafturi si mi-a raspuns...relativ prompt : "S-a vandut. Daca veniti mai pe seara poate aveti norocu' si ... primim marfa. Doar nu vreti... marfa revanduta ? " Ce naiba era sa fac ?!? Am plecat... si nu m-am mai intors. De-aia incerc sa aflu pe aci'... care-i treaba cu sexu' asta si... cum arata ? E o marfa chiar asa scumpa ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: alegro6543, la data 2010-11-25 10:59:19
De la: vitamina_c, la data 2010-11-25 09:42:53

Ha ! Pai ce, credeti ca nu m-am dus si a doua zi ? (doar n-oi fi chiar asa naiv... si apoi voiam musai sa vaz' ce este) Chiar asa am intrebat : "pachetu' de sex pentru mine e pregatit ? ". Era alta vanzatoare, asta s-a uitat crucis la mine, s-a dus in spate, s-a uitat printre rafturi si mi-a raspuns...relativ prompt : "S-a vandut. Daca veniti mai pe seara poate aveti norocu' si ... primim marfa. Doar nu vreti... marfa revanduta ? " Ce naiba era sa fac ?!? Am plecat... si nu m-am mai intors. De-aia incerc sa aflu pe aci'... care-i treaba cu sexu' asta si... cum arata ? E o marfa chiar asa scumpa ?

nu-i o marfa chiar asa de scumpa numai ca n-ai intrat tu in magazinul care trebuie!

3872 mesaje

Acu'... tot ce-i posibil. Mi se mai inatmpla sa incurc magazinele. Deunazi' am fost intr-un magazin si-am intrebat : "N-aveti tigari ? " "Nu, nu ... aici n-avem ziare, dincolo n-are tigari"
Orishicat... de "sex" in magazine n-am mai intrebat.