Ce ZiCetzi despre Morandi sau Fly ProjeCt?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ce ZiCetzi despre Morandi sau Fly ProjeCt?: (4.3 din 3 voturi)

aleera Avatarul lui aleera

164 mesaje

Askult morandi ,fly project si alte formatii dar imi este tare interesant ce credeti dumneavoastra despre ei,sunt buni?morandi cucereste noi si noi spatii kum au fakut inaintea lor cei de la O-zone.Fly project e formatie kare l-a fel incinge atmosfera .Parerea dumneavoastra care e merita sa fie askultati sau ba?si dak nu de Ce?
Raporteaza abuz de limbaj
HABIBA_CHANDRAMUCKI Avatarul lui HABIBA_CHANDRAMUCKI

155 mesaje
Oras: cluj

daaaa imi place mult fly project....se inspira mult din afara....asa ca aoptez pt fly,nu zic ca morandi nu e ok...imi placea prima melodie a lui....cred ca love me...dar dupa aceea nu prea mi-a mai placut
القاء نظرة على الذهاب ، ويعاني في مشاهدة لي ، وبلادي الدموع القلب ، دون المي لك ، انك لا تريد له ، وهو حتى الآن انا احب دون ان يترك له فرصة الفرق
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Cea mai atare melodie a celor de la fly project este brasil, parerea mea...restul seamana foarte mult intre ele, prind la public, dar sunt asemanatoare, parerea mea. Morandi imi plac, pacat ca unele piese sunt inspirate destul de mult dupa alte piese din afara necomercializate in Romania. Ultimul album morandi este super tare, l-am ascultat de o gramada de ori :x
Fosta membra Kudika.ro
sunt ok ambele trupe:)
:)
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Fosta membra Kudika.ro
personal prefer mai mult morandi(save me:X:X:X:x..sau angels:X:X:x)..dar nici fly project nu sunt rai....mai ale colaborarile cu anca parghel si tom boxer..super......megahituri....:X:X:x..si despre morandi am auzit ca ar avea mai mult succes cel putin in europa...v-am pupat
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
Fosta membra Kudika.ro
personal prefer mai mult morandi(save me:X:X:X:x..sau angels:X:X:x)..dar nici fly project nu sunt rai....mai ale colaborarile cu anca parghel si tom boxer..super......megahituri....:X:X:x..si despre morandi am auzit ca ar avea mai mult succes cel putin in europa...v-am pupat
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
deutza_scumpik Avatarul lui deutza_scumpik

6 mesaje
Oras: barlad

amandoua sunt niste formatzii super tari...merita ascultati
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

Mie imi place morandy dar si fly....
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Morandiiii Morandiii Morandiii :X:x:x:x:x:X:x:x:x:x
Sweet Little Devil
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

Morandi is the best
angel_discount115_yah... Avatarul lui angel_discount115_yahoo_com

12 mesaje

ce de la morandi sunt niste baieti super d treaba am fost la concertele lor si am facut pozecu ei si chiar nu au fitze pe cand cei d la fly project sunt niste fitosi inafara d la la la si tra la la nimic interesant. morandi sunt cei mai buni
kudika053499 Avatarul lui kudika053499

23 mesaje

prea multa pitiponceala pe capul lor.