Made of Honor

Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Ati vazut filmul ? Am ramas cu o senzatie foarte placuta dupa acest film, de park m-am indragostit din nou :D so romantic :x
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

L-am vazut a fost dragut
Fosta membra Kudika.ro
cred ca era mult mai bn daca filmul se numea"made of horror"..nu stiu dc ii aducea un plus de comic....parerea mea..in schimb e super filmul.
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
melimela Avatarul lui melimela

25 mesaje
Oras: bucuresti

Un film pe care l-as mai revedea cu placere.
catalexis Avatarul lui catalexis

13 mesaje
Oras: ploiesti

frumusel filmul. dempsey, parca asa il cheama, are ceva foarte palcut desi nu e vreun sex simbol...
când ursii toamnei de culoare aerului de aripă obrazului de pod de palmă îmi uitai ursirea de uitare

1130 mesaje

De la: catalexis, la data 2009-02-08 16:30:13frumusel filmul. dempsey, parca asa il cheama, are ceva foarte palcut desi nu e vreun sex simbol...

este buuuuun tipul
ralukiss Avatarul lui ralukiss

880 mesaje

Yep.
Si eu l-am vazut. Si mi-a placut :)
Niciodata sa nu spui niciodata!
Fosta membra Kudika.ro
DA intr-adevar e un film foarte bun. ....
Incercati daca nu l-ati vazut deja si filmul "How to lose a guy in 10 days" am ras pana nu am mai putut(e tot comedie romantica)
catalexis Avatarul lui catalexis

13 mesaje
Oras: ploiesti

placut ar fi trebuit sa scriu
am vazut aseara "over her dead body". simpaticut. incercati-l. si daca vreti ceva fiori, "twilight".
hmmm... da, avetzi dreptate. bun nemernicul ala de domnishor d'honneur. vreau si eu unul...
când ursii toamnei de culoare aerului de aripă obrazului de pod de palmă îmi uitai ursirea de uitare

1130 mesaje

De la: catalexis, la data 2009-02-10 22:07:34placut ar fi trebuit sa scriu
am vazut aseara "over her dead body". simpaticut. incercati-l. si daca vreti ceva fiori, "twilight".
hmmm... da, avetzi dreptate. bun nemernicul ala de domnishor d'honneur. vreau si eu unul...

si eu vreau
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

si mie mi-a placut
honeybrunette Avatarul lui honeybrunette

111 mesaje

dragut film...l-am vazut si eu la recomandarea cuiva insa doar inceputul a fost mai interesant...deja abereaza cand se muta tipa in scotia
Fosta membra Kudika.ro
Cel mai "dulce" film pe care l-am vazut
Fosta membra Kudika.ro
Filmul este super!!! chiar azi l-am revazut, mai ales faza cand ei se saruta in barul ala din Scotia....:), ce rooooomantic!! insa sfarsitul, ca el a luat calul si hai!!!, dupa ea, ca sa opreasca nunta...si a mai si intrat in biserica zburand.....immm, cum sa zic, a fost cam prea tipic american :). In rest, chiar am si ras....asa ca pentru cei, mai bine zis cele care inca nu a vazut filmul....Vizionare placuta! :)
Fosta membra Kudika.ro
Aici vreau sa mentionez, ca tot veni vrb despre Scotia.....priviti "P.S.I love you" eu pur si simplu am fost cu capul in nori cateva zile si de atunci Gerard Butler nu-mi mai iese din cap! :)....