Setari Cookie-uri

Venituri suplimentare substantiale

STUDIO de videochat central, condiþii de lux, salarizare atractivã, carte de muncã, transport asigurat, program liber ales, angajeazã fete min 18 ani, indiferent de aspectul fizic. tel 0731837811 sau www.adultwork.be
adultworkpunctbe
Postat pe 5 Noiembrie 2008 07:31
De ce sa iti folosesti internetul de acasa pentru navigari nefolositoare? De ce sa iti pierzi timpul cautand un alt serviciu, sau un al doileaa serviciu, cand ai putea cu un minim de efort sa castigi bani stand in fata calculatorului....
Fi colaborator si tu (la fel ca si mine) la o firma de marketing internationala... Nu trebuie sa fi sceptic sau sa te sperie titlul. O poate face oricine!!! Nu conteaza daca esti copil, student, angajat sau pensionar.Crezi ca este imposibil? Sincer asa am crezut si eu acum ceva timp cand eram in postura ta de acum...

Nu mai sta pe ganduri si trimite un mail pentru informatii suplimentare .. Ai nevoie doar de 3 ore pe zi, acces la internet si buna vointa...
Asa ca lasa negativismul deoparte si incepe de astazi sa decizi TU pentru viata TA... castig intre 18-2000€ /luna in functie de interesul pe care ti-l dai.
Pentru detalii sunt aici sa va raspund mereu:
Argesanu Irina
Skype: argesanu_irina
Yahoo mess: h3r0ina4me@yahoo.com
yo_mama
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:00
Poti face bani inteligent. Vrei un venit suplimentar,un venit din care sa-ti satisfaci tu poftele sau pur si simplu singurul loc de munca??// Vrei sa castigi bani de acasa? Bineinteles nu cu foarte mare bataie de cap,mai greu in primele 2 luni,dupa aceea............foarte lejer! Contacteaza-ma!!!!!!!! Nu mai pierde timpul,timpul inseamna bani pierduti. Id mess: lacrymioara_17
VA ASTEPT PT MAI MULTE DETALI I!!!!!!!!!
lacrymioara_17
Postat pe 3 Februarie 2009 22:50
spatiul publicitar se PLATESTEEEEEE !!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Februarie 2009 02:00
De curand mi-am facut propria afacere pe internet, mare noroc am avut. Si castig un slariu mediu pe economie in 4-5 ore de stat la calculator Va sfatuiesc si pe voi, cei care doriti sa castigati niste bani, daca aveti timp la dispozitie, daca aveti cunostinte minime de utilizare a internetului, si cel mai important, abilitati de convingere si comunicare. Poate fi foarte placuta aceasta activitate, daca te implici serios. Totul este legal, firma este inregistrata la Registrul Comertului, se poate verifica. Comparativ cu celelalte afaceri on-line pe care le-am mai studiat, aceasta nu iti cere nici un ban. Este totul GRATIS. Nu trebuie sa platesti o taxa lunara, nu investesti nimic, e.. GRATIS. Dar... trebuie sa te pricepi sa faci reclame, publicitate prin anunturi. De ce sa nu incerci daca totul este gratuit??? Gata, deja am dezvaluit prea mult :) Dati-mi un e-mail la simona_btv@yahoo.com si veti primi foarte multe detalii. Le cititi cu atentie, vedeti daca merita incercat, iar daca nu va place, pur si simplu nu va inregistrati. Astept sa devenim colegi.
symm
Postat pe 13 Februarie 2009 11:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stiti franceza? 6 De la: hystria1 14 Noiembrie 2010 12:33
Cariera de succes, bani, calatorii 4 De la: 21021961 2 Aprilie 2008 07:41
buna(valabil pt cei din brasov) 2 De la: clau_laura 11 August 2008 09:32
CEL MAI FRUMOS DAR PRIMIT SAU OFERIT! 5 De la: icy_heart 10 Septembrie 2009 18:22
ce faci cand nu esti multumit de nimik din viata ta??? 59 De la: zaharica 16 August 2010 23:33