Setari Cookie-uri

Plantele care te mentin mereu verde

M-am abonat la revista de dezvoltare personala Body Mind Spirit Magazine si am primit deja primul numar. Imi place ideea ca oamenii acestia abordeaza teme variate pentru trup, minte si suflet. Mi-a placut foarte mult articolul "Plantele care te mentin mereu verde": "Rasayana cuprinde modalitati sau remedii de reintinerire sau tonice. Rasayana confera forta si vitalitate, memorie si inteligenta excelente, iar prin regenerarea la nivelul creierului, mintea si inima sunt la fel de clare la varste inaintate ca si in copilarie."
Va recomand sa-l cititi in nr 4 al revistei din luna septembrie. :)

Postat pe 25 Septembrie 2008 09:51
sa numi zici ca e vorba de yoga si exercitiulspiritual al creierului prin tot felul de metode....pama dau din nou an mintea copilariei..............prefer creierul si gandirea mea de om matur......nu pe aceea din piramida sa intru an contact sau an conflict cu cine stie ce forte malefice
erikahd2008
Postat pe 23 Februarie 2009 02:51
io n-am fost nicicand verde
cinealtcineva
Postat pe 27 Februarie 2009 13:34
sa te uiti in oglinda cand o sa faci prima criza de fiere
_oktober_
Postat pe 27 Februarie 2009 13:43
si eu primesc revista.am citit articolul...dar parca nu as incerca noutati fara sa fi fost macar 1 inaintea mea.si sa fie ok. survivor! sa ma interesez de homeopate,sa vad ce ma poate ajuta .parearea mea este ca somnul bun ne mentine tinere si cu parul verde,alimentatia sanatoasa si fericirea,sa facem dragoste des cand sunt fericita cu bebeul si sotul meu,mi se spune ca am din nou 20 de ani.si chiar asa ma vad in oglinda
mika_i
Postat pe 4 Iunie 2009 01:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sapunuri naturale 1 De la: sapunul 5 Martie 2012 12:06
Plantele care te mentin mereu verde 5 De la: mika_i 4 Iunie 2009 01:51
noutati 10 De la: just_heaven 25 Aprilie 2009 10:43
Vand pastila de slabit ARPFARM 1 De la: hospital 18 Martie 2010 09:25
ceva de stress 11 De la: kudika_1045226 5 Aprilie 2023 17:57