Setari Cookie-uri

Ce cadouri ati facut iubitilor?

Buna!
Am nevoie de putin... sau mai mult ajutor si sper sa-l gasesc aici, mi-am dat seama ca dupa juma de an de relatie nu am daruit prea multe iubitului, care merita din plin ( cel putin momentan ) sa primeasca si dovezi tangibile cum ca il iubesc si imi doresc sa fie mereu cat mai fericit... as vrea sa-mi dati idei in legatura cu ce "prostioare" cumparate sau confectionate sa le zic asa.. se pot darui prietenului. a.. si foarte important e sa-i aduca macar un zambet pe fata

Postat pe 16 Octombrie 2008 03:18
un tricou pe care sa scrie "Best Boyfriend in the world"..sau ceva asemanator,use your imagination,eventual cu o semnatura a ta pe el.in felul asta ii oferi ceva util,simpatic,sigur o sa zambeasca,si cand il poarta pe strada stie lumea ca este "luat" deci e cel mai potrivit cadou dupa parerea mea ...exista firme de personalizare a tricourilor asa ca poti imprima ce vrei tu pe el
good luck
razz
Postat pe 17 Octombrie 2008 01:36


super ideea!o sa l surprind si eu pe iubitul meu cu asta!ca sincer chair nu mai stiam ce sa i fac cadou1timp de 3 ani am tot gasit solutii dar acum..multumesc razz.
bubulika
Postat pe 24 Octombrie 2008 16:26
Eu am facut un album cu poze mai incitante pentru un fost iubit de-al meu. Tinerete, tinerete, sper ca nu au ajuns pe net!
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2008 16:29
De la: bubulika, la data 2008-10-24 16:26:13

super ideea!o sa l surprind si eu pe iubitul meu cu asta!ca sincer chair nu mai stiam ce sa i fac cadou1timp de 3 ani am tot gasit solutii dar acum..multumesc razz.


Sunt sigura ca dupa 3 ani in care ai tot facut cadouri poti sa ne ajuti cu niste idei. Poate ne zici care au fost cadourile.

Postat pe 24 Octombrie 2008 22:23
De la: Kathara, la data 2008-10-24 16:29:42Eu am facut un album cu poze mai incitante pentru un fost iubit de-al meu. Tinerete, tinerete, sper ca nu au ajuns pe net!




parca ziceai ca esti virgina!!

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:28
Sunt virgina, nu de la manastire! Ne-am despartiti inainte sa trecem la fapte mai marete. Sooricum, nu eram goala si nici nu mi se vedea nimic important. Erau ceva in genul pozelor vechi ale lui Puffilici.
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:29
mai ai pozele!?

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:34
De la: geo32, la data 2008-10-24 23:34:52mai ai pozele!?


Nu! Sa vezi ce mi s-a intamplat! Predam romana unui strain pe atunci. Mai mult flirt decat lectii Pleaca el acasa la mama-sa, ca era Pastele si continuam sa vorbim pe mess. Imi cere el niste poze cu mine, hai sa i le trimit, zisei eu, si din neatentie dau click pe folderul buclucas. Cand vad ce poze incep sa se trimita intru in panica intr-un hal de nu mai stiu sa opresc messul si trag calculatorul din priza. Too late, se trimesesera cateva. Nu-ti mai spun ca am lasat-o balta cu meditatiile de rusine.
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:40
ce rea esti!! ai lasat omu' in paragina!

Postat pe 24 Octombrie 2008 23:53
Foarte interesanta povestea, dar respectati subiectul pe viitor!!!

Postat pe 25 Octombrie 2008 16:17
da' acum putem sa aberam , nu!?
pe viitor da, o sa fiu on topic cat cuprinde.

Postat pe 25 Octombrie 2008 16:19

Voi chiar nu faceti cadouri?

Postat pe 31 Octombrie 2008 03:40
eu una sunt mai practica...imi place sa fac cadouri si incerc sa aflu din timp cam ce si ar dori, de ce ar avea nevoie...la fel poti face si tu. ia l putin prin magazine si dati va cu parerea impreuna, asa ii poti descoperi gusturile
si eu am o relatie de vreo 6 luni...nu pot spune ca ne cunoastem foarte bine...dar pana akm l am nimerit i am luat un tricou de care e pur si simplu indragostit, dar cel mai incantat a fost a cand i am luat o curea, a apreciat foarte tare faptul k am fost atenta atunci knd se vaita k ii cad pantalonii de pe el
poop si bafta!!!
adela85
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:02
De la: Powerpuff, la data 2008-10-16 03:18:56Buna!
.. as vrea sa-mi dati idei in legatura cu ce "prostioare" cumparate sau confectionate sa le zic asa.. se pot darui prietenului. a.. si foarte important e sa-i aduca macar un zambet pe fata


dar el ce cadouri iti face?
sandra33
Postat pe 12 Noiembrie 2008 01:25
scuze pt raspunsul intarziat s a mai pomenit inainte.. cel mai practic mi se pare sa l iei la o raita prin magazine si sa vezi cam ce ar avea nevoie.eu cel putin asa fac si in ziua de azi.acum vine ziua lui si deja l am intrebat ..spune mi ce ti doresti (si imi permit) si iti alegi tu cadoul.e cel mai simplu asa .uite o faza amuzanta pe tema asta cu micile atentii.se intampla la vreo jumatate de an de cand eram impreuna si stiam k are nevoie de niste sosete mai groase pentru bocanci..si uite asa am fost la cumpararturi cu sora mea si printre altele i am luat si lui sosetele:d.si i le am dat la faculta :)) (stiu ca suna a nebunie dar asa a fost).a fost surprins dar in acelasi timp a apreciat super mult gestu si ideea in sine de cadou asa mai neconventional .si le are si akum ca radeam zilele trecute pe tema asta .(si cred ca o sa ma tina minte toata viata lui)asa ca important e gestul si nu continutul.intre timp au crescut si bugetele si implicit si valoarea cadourilor
bubulika
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:07
De la: sandra33, la data 2008-11-12 01:25:47
De la: Powerpuff, la data 2008-10-16 03:18:56Buna!
.. as vrea sa-mi dati idei in legatura cu ce "prostioare" cumparate sau confectionate sa le zic asa.. se pot darui prietenului. a.. si foarte important e sa-i aduca macar un zambet pe fata


dar el ce cadouri iti face?


Pana acum mi-a daruit bijuterii ( de ziua mea) si un urs cu care sa dorm fara sa fie vreo ocazie

Postat pe 22 Noiembrie 2008 16:26
aaa.. si casti pt mp3 knd mi s-au strikt... plus mers la munte :D aspectul asta il uitasem
am senzatia ca mi-a mai dat ceva... dar cred ca nu m-a dat p spate daca am uitat

Postat pe 22 Noiembrie 2008 16:30
Nu imi place sa il intreb ce vrea..de obicei stiu ce vrea ca doar suntem impreuna si il cunosc destul de bine...insa la fiecare aniversare pe langa cadoul mai practic pe care il cumparam, adica ce avea nevoie, ii luam si ceva ..altfel
De ex candva i-am luat un tricou pe care scria : ,,She f.u.c.k.i.n.g loves me''
Pt ca este dinamovist sau caine :)) i-am luat o ditamai labutza de caine, de plus, pufoasa, foarte marfa, venea ca un fel de perna
Ultima data am facut un album foto in power point, foarte haios, cu pozele noastre inca de cand eram mici, pozele erau puse in ordine cronologica ai fiecare avea o fraza haioasa, in final rezultand o povestioara...acel album i-a placut cel mai mult..chiar aiesit bine :D

Postat pe 22 Noiembrie 2008 17:09
ce mai putem sa scriem noi fetele pe tricou pt iubiti ? aveti idei in + ?
JolieGarderobe
Postat pe 3 August 2009 13:36
foarte tare topicul...atunci knd ai mai mult timp de knd vb cu cineva kiar ajungi sa nu stii ce poti sa-i mai iei...cateva idei as putea zice si eu:sunt magazine in kre se fac pernute personalizate cu o poza cu voi..ori un parfum kre ii place tare,o bratara lantisor de argint ,o curea ori o sapca dak poarta:)..etc..eu la orice cadou mai fac si glumite mai i-au cate o suzeta ori un cartof desenat..un clovn pe kre sa scrie numele respectivului->astea is f tari:D
kudika001053
Postat pe 9 August 2009 19:35
o mica excurisie la munte ,apoi am continuat cu o seara romantica cu muzica ,sampanie si petale de trandafiri ......piesa de rezistenta o pereche de tanga rosii ..
gugulina74
Postat pe 9 August 2009 20:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai are rost sa lupt pt o cauza pierduta???? 31 De la: fluturas_ 5 Februarie 2010 16:48
o opinie va rog . 23 De la: iacinta 26 Noiembrie 2009 16:05
Nu am nici un prieten 43 De la: rockk 7 Noiembrie 2010 10:13
ajutor pentru un barbat distrus de 1 femeie 16 De la: kudika109268 22 Ianuarie 2010 20:25
Ma inselata crezand ca nu voi afla 52 De la: adi_laura_2008 9 Octombrie 2009 00:29