Setari Cookie-uri

ce sa fac ? help me..

buna.. am o problema..sau poate eu sunt problema nushtiu..sunt cu prietenul meu de 1an si ceva..si de la un timp este foarte gelos..exagerat..si ne certam f des din orice prostie..eu nu pot sa tac ..si de aici incepe totul ..a ajuns chiar sa ma loveasca ..lam plesnit inapoi ..iam zis sa inceteze iar el a continuat ..dupa ce se termina totul si nu vorbim 2 3 ore ..ma suna sa imi ceara iertare ..mam gandit sal parasec dar totusi tin la el si el zice ca tine la mine ..ce sa fac ca sa schimb aceasta situatie ?

scz ca am scris atat d mult..
cnat_anca_dd
Postat pe 18 Octombrie 2008 18:35
Sa schimbi situatia ? cum ai putut accepta sa te loveasca ?

Postat pe 18 Octombrie 2008 18:36
atat de mult si cu atatea greseli hai ca am glumit cu tine
eu zic sa va bateti in continuare,nu te lasa la el,da-i si tu unde il doare cel mai tare

Postat pe 18 Octombrie 2008 18:37
pt georgia 99 : pai nu am acceptat ..iam zis de atatea ori ..stiu ca daca se int o data sigur se int si a 2 a oara ..dar vreau sa-l determin sa incetezee sa-l fac sa inteleaga ca ce face nu-i ok..
cnat_anca_dd
Postat pe 19 Octombrie 2008 00:21
da tocmai ca lam pocnit inapoi si sa enervat la culme..dar deja nu mai suportam
cnat_anca_dd
Postat pe 19 Octombrie 2008 00:22
eu cred ca trebuie sa iei in calcul f serios varianta despartirii. Trebuie sa te gandesti ca daca te tot loveste, nu se va opri asa usor si nu cred ca iti doresti o astfel de viata.

Postat pe 19 Octombrie 2008 03:04
De la: Georgia99, la data 2008-10-19 03:04:28eu cred ca trebuie sa iei in calcul f serios varianta despartirii. Trebuie sa te gandesti ca daca te tot loveste, nu se va opri asa usor si nu cred ca iti doresti o astfel de viata.




bine zis! asta i-as fi zis si eu dar nu aveam chef sa scriu atat de mult

Postat pe 19 Octombrie 2008 03:13
ms pt sfar fetelor..
cnat_anca_dd
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:38
E bine ca l-ai pleznit si tu, dar chiar vrei ca relatia ta sa decurga asa? Ca un meci de care pe care? Da-i papucii, nu se stie la ce se poate ajunge, de obicei bataile alea serioase incep tot cu o palma!
Kathara
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:40
avetzi dreptate... am sa ma gandesc mai bne la asta ..
cnat_anca_dd
Postat pe 19 Octombrie 2008 13:12
deci dupa ce te-a lovit ca ai spus ca el a facut-o primul...tu inca vr sa mai schimbi situatia?!...da schimb-o prin a va desparti...ce amai buna solutie...deci ori nu te-a batut bine ca sa iei decizia ori esti putin redusa....asta nu e dragoste e obisnuinta!!!...si mai bn nu mai continui ca nu vr sa te jignesc....
just23
Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:02
sa stii ca niciodata nu va inceta sa te loveasca si o va face din ce in ce mai des si mai dur....si nu uita ca gelozia innebuneste mintea omului...s-au ajuns la situatii mut mai grave din cauza geloziei...eu m-am despartit de prietenul meu doar pt ca era foarte gelos nu am mai asteptat si bataia pt ca era inevitabila la un mom dat....gelozia =boala fara leac!!!desparte-te de el si gaseste pe cineva caresa te iubeasca si sa te aprecieze nu sa te bata....nu esti nici sac de box nici menajera nici masina de facut sex...esti femeie!!!
just23
Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:07
ms pt sfat..
cnat_anca_dd
Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:16
anca, ce decizie ai luat in legatura cu el ?

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:24
esti aradeanca de a mea si parerea mea e, sa ii faci bagajul cit mai repede.Nici un barbat nu are scuza in a lovi o femeie.Cine a lovit o data,loveste si a doua oara,asa ca fii o femeie puternica si nu iti pierde vremea."Nu sta masa intr-un picior,nici lumea intr-un fecior"zicea bunica-mea.Treci pe la mine,daca vrei mai multe zicale.
www.leairodita.blogspot.com

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:32
m-am desp de el Georgia .. si acuma trec prin niste zile mai aiurea..pt ca pana ma dezobisnuiesc de el ..si de tot ..
cnat_anca_dd
Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:43
draga mea, si eu am umblat cu unul care m-a lovit. si mi-a jurat ca nu ma mai loveste si ca ma iubeste si toate alea alea. si data viitoare nu m-a lovit, m-a tras numai de cap!, treaba pe care nici macar nu a catalogat-o ca fiind un act de violenta! . si pe urma s-a mai oprit de vreo 2 ori pumnul la un milimetru de nasul meu, si pe urma a indoit bordul de la masina.... si uite asa. si am stat cu el 3 ani aproape. am 26 de ani, si in loc sa ma fi pus intre timp la casa mea am sperat ca il voi schimba pe el. vezi, poate poti s aalegi si tu la fel de prost ca si mine! merita sa-ti nenorocesti nervii numai pt ca ai impresia ca il iubesti!
bafta multa
ank111
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un tanar este cercetat de politisti pentru seductie 12 De la: BEL_AMY1 13 Aprilie 2011 15:37
EXISTA ? 14 De la: dana_mv 22 Martie 2009 13:45
Voua vi se pare ok? 15 De la: missscorpyo 9 Februarie 2010 17:15
relatia dintre 2 fete??????????? 23 De la: celia 30 August 2008 12:43
Dilema! 21 De la: roz5bule6lila7 4 Iulie 2009 18:36