Setari Cookie-uri

am nevoie de parerea voastra

la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra
fluturas_roz
Postat pe 25 Octombrie 2008 11:00
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra

mi se pare clar!te-am confundat cu cineva
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 28 Octombrie 2008 23:40
de ce ai crede k nu te place? oricum, mai asteapta si u putin si o sa afli sigur raspunsul
just4me
Postat pe 31 Octombrie 2008 21:07
Mai asteapta putin, poate va mai întalniti si vezi daca te place.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Noiembrie 2008 00:52
dupa cum observi e mai bn sa lasi lucurile sa mearga de la sine sa isi urmeze cursul firesc.... nu forta lucurile si o sa ai de castigat....
just4me
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:56
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra


Pai daca te-a sarutat un barbat pe frunte maica ... nu-i a buna ...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 12:34
De la: Un_Domn, la data 2008-11-07 12:34:07
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra


Pai daca te-a sarutat un barbat pe frunte maica ... nu-i a buna ...




offf, ii risipesti sperantele fetei

Postat pe 7 Noiembrie 2008 12:35
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-10-28 23:40:42
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra

mi se pare clar!te-am confundat cu cineva



Roberta esti tare!!
Alexandra09
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:32
Cine stie?mai asteapta nitel.Poate asa incepe el o relatie. Dar sa te sarute pe frunte?Cam dubios
yrynaR
Postat pe 28 Noiembrie 2008 16:26
Eo ... nuj sigur...din cate ai spus io am ajuns la conclutzia ca poate te place k adevarat...dar cel mai bine ar fii...sa mai asteptzi... daca facea stho nu ai sa te simtzi chiar bine...dai timp sa-tzi arate k adevarat ce simte...! bye shi poop

Postat pe 24 Decembrie 2008 15:04
sunt oameni intre oameni.. totusi, nu te grabi... nu crezi ca s-a intamplat prea repede?...cum de ai acceptat ?doar pt ca-ti place de el?...trezirea,el stia ca-l placi...doar a profitat...fii mai orgolioasa

stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 01:50
din ce spui tu aici... ii pasa baiatului! asta chiar e comportament puternic afectuos
lasa si tu timpul sa te lamureasca
free26
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:32
E posibil sa vada in tine doar o prietena foarte buna, si sa-i fie frica sa inceapa o relatie cu tine, pentru ca daca nu va merge va pierde prietenia ta, si asta poate e mai important pentru el.
lauri_k19
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:37
De la: free26, la data 2009-01-24 13:32:53din ce spui tu aici... ii pasa baiatului! asta chiar e comportament puternic afectuos
lasa si tu timpul sa te lamureasca
i-a pasat poate...asta a fost cu mult timp in urma

Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:38
Pai daca te-ar place cu adevarat te-ar cauta, daca s-a rezumat totul la cheful acela probabil a vrut sa se distreze.
my_melody
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:38
Depinde si cat alcool a consumat ... nu ?
botyk
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:50
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra

te-a sarutat pe buze , ti-a sarutat mana , a stat toata petrecerea cu tine , a dansat tot timpu cu tine , etc .... si tu te mai intrebei daca te place
SweetDadyD
Postat pe 10 Februarie 2009 15:51
ntz...nu i-a spus ca e dulcica...conditie esentiala !!!! Si ID-ul de mess...daca nu-l ai, e de rau...daca te tine pe ignore...pfuuu...
_oktober_
Postat pe 10 Februarie 2009 15:55
De la: _oktober_, la data 2009-02-10 15:55:30ntz...nu i-a spus ca e dulcica...conditie esentiala !!!! Si ID-ul de mess...daca nu-l ai, e de rau...daca te tine pe ignore...pfuuu...

plus ca nu a invatat-o salutul magic
SweetDadyD
Postat pe 10 Februarie 2009 16:40
de unde sa stim noi ce simte saracul baiat?
o_oarecare
Postat pe 20 Februarie 2009 21:55
....iubirea are mai multe fete,sau mai bine spus dragostea e de mai multe feluri....depinde din ce punct de vedere vezi tu lucrurile......nu poti sa-ti dai seama de la inceput de gandurile unui om..mai ales ...dragoste
.....mai astepta si ...alte reactii
asv
Postat pe 2 Martie 2009 18:17
De la: fluturas_roz, la data 2008-10-25 11:00:11la o petrecere...baiatul de care`mi place a fost foarte atent cu mine,apropiat, cald...
m`a saurat de cateva ori pe frunte si pe mana... m`a strans in brate... a dansat numai cu mine... si daca nu eram atenta la tot ce zicea sau facea..imi spunea "hei..unde iti e gandu? esti langa mine...dansezi cu mine..fi atenta la mine"
ce`i drept...m`a sarutat o data pe buze..dar destul de timid
nu prea stiu ce sa cred... oare ii place de mine? sau doar se joaca?

astept parerile voastra



fluyuras mami, daca tea sarutat pe frunte , pe manuta si te a strans in brate fi sigur ca e inebunit dupa tine si este o pers f romantica si afectiva, melancolica,....ti o zic pe proprie experienta , din pacate nu am cui sai expun si impartasesc sentimentele mele:((( bnu rata ocazia ficu el pt ca tea sunat... succes
baiatfinut
Postat pe 17 Iulie 2009 03:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex 45 De la: the_O 29 Octombrie 2010 13:05
Satena cu ochi verzi 26 De la: Armain 5 August 2013 08:55
Intalnire neasteptata! 1 De la: crissmann 11 Decembrie 2010 19:20
ce-ar trebui sa fac? 20 De la: yumalai 3 Iunie 2009 17:34
putin ajutor...? 58 De la: erykah 8 Noiembrie 2010 16:48