IMPLANT GAMBA

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent IMPLANT GAMBA: (2 din 1 vot)

intepata Avatarul lui intepata

6 mesaje
Oras: ploiesti

buna fetele!
as vrea sa fac un implant de gamba , este prea subtire si sunt complexata de asta.Ce ma sfatuiti?
a mai facut cineva, as vrea sa iau legatura cu o persoana care a mai facut implant de gamba ca am o groaza de intrebari
va rog, ajutati-ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj
b63msh Avatarul lui b63msh

79 mesaje

buna,
daca vrei tot sa-ti dau un nr de tel de la o clinica unde am lacut eu lifting la sani.(in cazul in care mai vrei sa auzi o parere de la un medic).eu am fost foarte multmita si-l recomand DR.BADEA OCTAVIAN.merita discutat cu el pe ca el chiar spune daca merita sa faci ce vrei sau nu

6 mesaje

multumesc pentru raspuns, sigur ca vreau.
este in bucuresti?
poti sa-mi spui cum a fost?
e dureros dupa, se cunoaste cicatricea?
b63msh Avatarul lui b63msh

79 mesaje

De la: intepata, la data 2008-10-27 16:34:16multumesc pentru raspuns, sigur ca vreau.
este in bucuresti?
poti sa-mi spui cum a fost?
e dureros dupa, se cunoaste cicatricea?

buna
vreau sa-ti spun ca sunt foarte multumita si au trecut 4 ani.sunt din bucuresti.vreau sa-ti mai spun ca eu am vazut la o cunostina de-a mea operatia inainte s-o fac eu.deci nu am vazut poze ,am vazut chiar operatia si mi-a placut.daca vrei sa ne vedem s-o vezi pe-a mea este ok.dl dr. chiar sta de vorba cu tine,te consulta si nu te costa nimic.nu am simtit durere dupa operatie
chiar merita....bafta

6 mesaje

asta ma interesa, durerea de dupa, cicatricea vroiam sa vad pe cineva care a mai facut implant de gamba, caci cred ca e cam rar.
multumesc mult , cand ajung in Buc. o sa te contactez, ok?
mercic inca o data .
LadyDD Avatarul lui LadyDD

2 mesaje
Oras: iasi

Buna, m-ar interesa si pe mine orice informatie despre implantul de gamba, am si eu nevoie de o asemenea operatie. Oare merita riscul? Rezultatul arata "natural"?

6 mesaje

buna.
ma bucur ca mai este cineva care vrea lucrul acesta , sincera sa fie mie mi-e cam frica, am fost la un consult dl doctor mi-a dat incredere, dar vreau sa vad si eu pe cineva care a facut , cum arata.
Asta e tot ce vreau.costul estimativ al operatiei este de 3000 euro, asa mi-a spus.
cand te hotarasti sa faci, imi spui si mie? macar mergem amandoua, ce zici?
imi lasi si mie mailul tau sau nr tel?
pupici
LadyDD Avatarul lui LadyDD

2 mesaje
Oras: iasi

Inca nu m-am hotarat sa fac operatia, intai as vrea sa vorbesc cu cineva care deja a facut-o. Nu de alta, dar nu vreau ca rezultatul sa fie mai rau decat ceea ce am eu acum. O adresa de mail: raniamanuela@yahoo.com. Eu sper sa intre pe forum si cineva care a facut deja implantul. Daca afli ceva, ma anunti? Tinem legatura!

6 mesaje

buna!
asta sper si eu sa vad si sa aud cum a fost.
tinem legatura prin mail.
mailul meu:
intepata@yahoo.com
pupici

6 mesaje

Marirea gambelor se poate realize cu implante de gamba. Pretul interventiei variaza intre 2800-5000 Euro in functie de numarul de implante utile 2 sau 4.

Pentru date personalizate la adresa dumneavoastra va astept la o consultatie la Bendis Medical (detalii la www.bendis.ro) marti, miercuri, joi intervalul orar 16.30-19.00. Onorariul pentru consultatie 70 RON.

Astept confirmarea dumneavoastra pentru a stabili data si ora consultatiei.

Cu stima

Dr. RADU VOICU

Medic Primar Chirurgie Plastica

ete mesajul primit de la dl doctor care am inteles ca-i cel mai bun in bransa, asa o fi?
a facut cineva o operatie de acest gen?

_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

eu una nu... nu`s de acord cu operatiile ...daca aflu de la careva iti zic