Setari Cookie-uri

Produse manichiura unghii false nail art

Comercializez produse necesare in extensia unghiilor naturale cu gel UV sau acril (tipsuri, gel uv, pudra acrilica, decoratiuni nail art, seturi de start manichiura profesionala. Pentru detalii contactati-ma pe yahoo mess unghiifalse_gel@yahoo.com

Pentru a vedea produsele: www.unghiifalse.20m.com
rovasr
Postat pe 31 Octombrie 2008 19:10
crezi ca ai putea sa imi dai si mie o lista de preturi pe pascu.gabriela@gmail.com
merci
pascu_gabriela
Postat pe 30 Noiembrie 2008 15:20
Vand produse profesionale si aparatura pt manichiura Cesar's Secrets si Nail Selection. le puteti cumpara din magazin (Constanta) sau prin comanda.
Teutza_D
Postat pe 21 Martie 2009 13:37
Raico Center-.Noi iti oferim luxul de a avea unghiile impecabile asa cum ai visat. Oferim servicii de calitate de manichiura si pedichiura cu gel, prin tehnicile speciale de aplicare unghii false (reconstructie cu gel,tip-suri cu gel,protectie unghie naturala cu gel)model french permanent,,modele si picturi exceptionale,combinatii de culori deosebite,3D,piercing pe unghie.Te vom rasfata cu cele mai in voga decoratii:flori uscate,foita de aur si argint si adevarate cristale Swarovski.Calitatea de top a produselor Nail Selection-Germania si Cesars Secrets -Austria ne asigura succesul.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata. Preturi foarte bune!!!

RAICO CENTER S.R.L. este onorata sa raspunda oricarei solicitari din partea dumneavoastra referitoare la oferta noastra de produse si servicii, care in mod cert va va aduce reale satisfactii.
In cazul in care doriti sa incepeti colaborarea cu firma noastra, va rugam sa ne contactati.
Adresa: Str. Mircea cel Batran nr.63 Bl. MV3 parter ( in gangul vis-a-vis de intrarea profesorilor Lic. Mircea)
Telefon: 0771683308 ;
E-mail: raicocenter@yahoo.com

Teutza_D
Postat pe 23 Martie 2009 15:26
Nail Creation organizeaza cursuri modelare unghii tehnice de acum si in Constanta. Cursurile dureaza 5 zile, se acorda doua diplome, una in nume propiu recunoscuta internatonal si una avizata de ministerul educatiei si ministerul muncii valabila la noi in tara; de specificat ca diplomele se acorda pentru specializarea unghii tehnice, nu manichiura.
Se vor aborda urmatoarele subiecte :
- Anatomia unghiei.
- Studierea produselor, clasificarea si utilizarea acestora.
- Modelarea unghiilor cu gel pe tipsuri (naturale,transparente, french), tehnici de pilire.
- Intretinerea unghiilor.
- Modelarea unghiilor cu gel pe forme.
- Tehnica aplicarii Manchiurei "French" permanente.
- Design - notiuni generale

Telefon: 0724 513 560
marcu_oanaa
Postat pe 12 Aprilie 2009 03:26
Buna! Spune`mi, te rog, cat costa un astfel de curs, cand incepe, unde se vor tine cursurile.
SimP
Postat pe 18 Mai 2009 14:00
Buna! Spune`mi, te rog, cat costa un astfel de curs, cand incepe, unde se vor tine cursurile. Sunt din Constanta.
SimP
Postat pe 18 Mai 2009 14:08
Sunt foarte multe tipuri de geluri.Eu sunt foarte multumita de gelurile din Germania.De exemplu ce cumpar eu,geluri Sunshine ,calitate pret foarte bun e de pe www.e-unghii.ro.Voi ce tipuri de geluri folositi?
kudika029518
Postat pe 25 Mai 2009 22:50
De la: kudika029518, la data 2009-05-25 22:50:25Sunt foarte multe tipuri de geluri.Eu sunt foarte multumita de gelurile din Germania.De exemplu ce cumpar eu,geluri Sunshine ,calitate pret foarte bun e de pe www.e-unghii.ro.Voi ce tipuri de geluri folositi?[/quote

eu folosesc produsele de la CND ;)
10nails
Postat pe 8 August 2009 21:53
buna. am si eu nevoie mare de ceva aparatura pt mani si pedi. putem lua legatura, te rog?? id meu e deni_golumbina. o seara placuta.
kattuka
Postat pe 11 Februarie 2010 21:19
Coco Nails, Hair, Make-Up, Bar Constanta - o experienta unica - Va ofera servicii complete de manichiura si pedichiura, hair styling exceptional si machiaje ultramoderne - carti de vizita ale personalitatii si frumusetii dumneavoastra, stil si eleganta. Rasfatati-va cu o manichiura spa, o pedichiura de relaxare, un refreshing facial, sau un hair styling exceptional. Veti adora timpul relaxant petrecut in salonul nostru de manichiura si frumusete! Fotoliile si minibarul, manichiura si pedichiura luxoase, sunt doar cateva exemple din oferta noastra de servicii de lux cu stil. Tehnicieni nostri de unghii sunt profesionisti si experimentati, precum si echipamentul nostru este de cea mai buna calitate, astfel va veti bucura de ingrijirea decadenta a unghiilor si de relaxarea serviciilor spa, numai la Coco Nails Constanta


Bulevardul MAMAIA, nr.232, Constanta, judetul Constanta
0341/881831; 0724178995
www.coconails.ro
BlondaX
Postat pe 11 Martie 2010 21:32
De la: Teutza_D, la data 2009-03-21 13:37:40Vand produse profesionale si aparatura pt manichiura Cesar's Secrets si Nail Selection. le puteti cumpara din magazin (Constanta) sau prin comanda.
kudika504089
Postat pe 7 Februarie 2012 14:25
Buna,

Produsele pe care le folosesc eu si de care sunt foarte multumita sunt cele de la https://cosmeticall.ro/ insa doresc sa va intreb daca stiti unde as putea gasi o nuanta mai inchisa de mov pentru oja permanetna, am verificat la cei de la cosmeticall.ro pentru ca stiu ca au preturi buna insa din cate am vazut nu mai au pe stoc :(

Astept recomandarile voastre.
Mersi.
kudika_34223
Postat pe 25 Aprilie 2013 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MANECHIURA MODERNA LA DOMICILIU 4 De la: BlondaX 11 Martie 2010 21:31
extensii de unghii 11 De la: inna_1688 31 Mai 2009 20:14
Cursuri Manichiura/Pedichiura Acreditate Bucuresti 1 De la: ferdystyleactive 2 Februarie 2012 18:28
Oja Calvin Klein 2 De la: Lucia38 6 Ianuarie 2011 14:44
Cum imi fac manichiura perfecta 1 De la: kudika_15223 29 August 2012 17:21