Setari Cookie-uri

De ce Dinamo ? :)



De ce iubim pe Dinamo ?

De ce Steaua n-ar trebuii sa existe ?! :)





Postat pe 31 Octombrie 2008 23:49
Pt ca esti un caine spurcat si cea mai frumoasa amintire de dinamovist este incendierea peluzei din ghencea.

De ce nu ar trebui sa existe steaua? Pt ca se oftica multi care stau in poponetul nostru.

By the way : ai fost la vreun meci pe stadion sa stii ce inseamna fotbalul ?

Postat pe 31 Octombrie 2008 23:52
Pt ca esti un caine spurcat si cea mai frumoasa amintire de dinamovist este incendierea peluzei din ghencea.

De ce nu ar trebui sa existe steaua? Pt ca se oftica multi care stau in poponetul nostru.

By the way : ai fost la vreun meci pe stadion sa stii ce inseamna fotbalul ?

Postat pe 31 Octombrie 2008 23:52
Daca se discuta si despre fotbal clar o sa raman prin preajma...Apropo , miauuuu...

Postat pe 1 Noiembrie 2008 02:15
Hai Steaua!

cu toate ca nu-l suport pe Becali.......

Postat pe 1 Noiembrie 2008 17:51
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 23:52:12Pt ca esti un caine spurcat si cea mai frumoasa amintire de dinamovist este incendierea peluzei din ghencea.

De ce nu ar trebui sa existe steaua? Pt ca se oftica multi care stau in poponetul nostru.

By the way : ai fost la vreun meci pe stadion sa stii ce inseamna fotbalul ?



Georgia draga, da vad ca esti la fel de incapatanata ca un taur ? Esti taur ?

Cat priveste mersul pe stadion, nu prea merg pe stadion pt ca nu am timp (E vorba de prioritati), plus ca atmosfera pe stadioanele din Ro este cum este si n-am chef sa merg sa vad inca 10000 X Georgia, care sa injure ca tine, Megas, Rock, ca sa nu mai zis de Heaven, care ar 'merta' un loc de sef al suporterilor needucati. Apropo, de ce nu faceti voi astea pe acre le-am enumerat (exemplificativ) o asociatia a vulgaritatii ? Pariez ca i-ati bate pe tigani la exprimari !


HAI DI-NA-MO !!!


Postat pe 1 Noiembrie 2008 22:01
apropo, cat e scorul la meci?;)
ralukiss
Postat pe 1 Noiembrie 2008 22:05
De la: Coman_, la data 2008-11-01 22:01:28
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 23:52:12Pt ca esti un caine spurcat si cea mai frumoasa amintire de dinamovist este incendierea peluzei din ghencea.

De ce nu ar trebui sa existe steaua? Pt ca se oftica multi care stau in poponetul nostru.

By the way : ai fost la vreun meci pe stadion sa stii ce inseamna fotbalul ?



Georgia draga, da vad ca esti la fel de incapatanata ca un taur ? Esti taur ?

Cat priveste mersul pe stadion, nu prea merg pe stadion pt ca nu am timp (E vorba de prioritati), plus ca atmosfera pe stadioanele din Ro este cum este si n-am chef sa merg sa vad inca 10000 X Georgia, care sa injure ca tine, Megas, Rock, ca sa nu mai zis de Heaven, care ar 'merta' un loc de sef al suporterilor needucati. Apropo, de ce nu faceti voi astea pe acre le-am enumerat (exemplificativ) o asociatia a vulgaritatii ? Pariez ca i-ati bate pe tigani la exprimari !


HAI DI-NA-MO !!!



dobitocule, daca mergi pe stadion, atunci sa vorbesti ! nu exista doar peluzele, but head, exista si tribunele, intelegi tu ? A..nu, ca esti prea prost ! Arogant si prost ! Daca te-am injurat, te-am injurat pt ca te dai prea destept si imi este scarba de oameni ca tine ! Ok ? Mi se rupe mie de parerile tale si de ceea ce zici, si o sa te injur de fiecare data cand te dai prea destept ! Ok ? Asa ca nu mai cita ceea ce zic, nu te mai da destept, ramai in lumea ta !

Marsh !

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:03
Si sa spun si de ce l-am injurat ca se da destept. A vrut sa ma adauge ca prieten in lista, am dat accept din politete, iar el ca un dobitoc a dat un comment aiurea la o poza, din punctul lui de vedere acel comment era o gluma. Invata sa faci glume baiatule sau astfel de glume sa le faci cu o persoana cu care iti permiti, k ?

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:13
:))


Adevarul (dureros) e ca Georgia noastra nu stie sa inteleaga gluma !

Dar nu-i putem pretinde ca inca e micutza si nu prea le stie de-a viata, ea crezand ca daca faci sex ai rezolvat toate problemele si esti As..

S-o intelegem deci !

Georgia, esti simpatika, sa stii..daca ai putea sa intelegi si cate o glumitza ar fi perfect.
Chiar iti pot recomanda niste carti cu ajutorul carora sa iti dezvolti partea asta. Daca ai nevoie de ajutor nu ezita sa mi-l ceri. Te ajut cu placere!


Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:19
deci tu si glumele ti le iei din carti?
interesant !!!NU
googoodoll
Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:23
Hai sa nu ne luam la intrecere cu diplomele ca te fac de departe ! Inca o data iti spun, nu te mai da destept, stii tu, cei care sunt destepti nu isi dau atat de multa importanta, sunt modesti ! Tu nu ai inteles ce am spus ! Pentru ca nu esti educat ! Repet : nu iti permiti sa faci astfel de glume cu mine !

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:24
Gool, asta ai inteles tu ?
Trist. :(

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:35
De la: Georgia99, la data 2008-11-01 23:24:00Hai sa nu ne luam la intrecere cu diplomele ca te fac de departe ! Inca o data iti spun, nu te mai da destept, stii tu, cei care sunt destepti nu isi dau atat de multa importanta, sunt modesti ! Tu nu ai inteles ce am spus ! Pentru ca nu esti educat ! Repet : nu iti permiti sa faci astfel de glume cu mine !


Iart-o Doamne ca nu stie ce spune !

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:36
Comane, de unde pana unde injura Georgia?!

Controleaza-ti vorbele

Sau cauti scandal?

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:44
De la: Ralukiss, la data 2008-11-01 22:05:16apropo, cat e scorul la meci?;)


s-a terminat 1-1

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:44
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 23:44:15Comane, de unde pana unde injura Georgia?!

Controleaza-ti vorbele

Sau cauti scandal?



am zis marsh in gatul matii

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:46
De la: Georgia99, la data 2008-11-01 23:13:58Si sa spun si de ce l-am injurat ca se da destept. A vrut sa ma adauge ca prieten in lista, am dat accept din politete, iar el ca un dobitoc a dat un comment aiurea la o poza, din punctul lui de vedere acel comment era o gluma. Invata sa faci glume baiatule sau astfel de glume sa le faci cu o persoana cu care iti permiti, k ?


La fel mi-a facut si mie, comment aiurea, care n-avea nici o legatura cu nimic... avea chef de filozofii cred.

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:46
Da, trebuie sa ma simt f prost pt ca mi-am facut o poza cu prietenul meu peste mine, poza la caterinca oricum, eh...se mai maturizeaza si el ! poate ?!

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:48
De la: Georgia99, la data 2008-11-01 23:46:13
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 23:44:15Comane, de unde pana unde injura Georgia?!

Controleaza-ti vorbele

Sau cauti scandal?



am zis marsh in gatul matii


pai daca-i caine
iar "gatul matii" e ceva soft...desi sunt unii carora daca le spui doar "ma-ta" (fara nimic altceva, doar "ma-ta") iti sar la beregata.

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:49
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 23:49:55
De la: Georgia99, la data 2008-11-01 23:46:13
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 23:44:15Comane, de unde pana unde injura Georgia?!

Controleaza-ti vorbele

Sau cauti scandal?



am zis marsh in gatul matii


pai daca-i caine
iar "gatul matii" e ceva soft...desi sunt unii carora daca le spui doar "ma-ta" (fara nimic altceva, doar "ma-ta") iti sar la beregata.


pai da, normal, eu am fost f soft and silk, doh ? daca nu a inteles gluma mea , de la el am invatat sa fac astfel de glume

Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:52
draga coman......vulgara sunt doar cu tine........dc?....esti un impertinent..habar nu ai ce sunt alea glume ...sau nici macar ironii nu stii sa le pui in aplicare...nu te mai lua de fun dul meu....daca nnu ai ce papa mama,iti dau din mila...nici o problema.....si inca cv daca te-am lasat sa ma bagi in discutiile tale .,am facut-o doar ca am bun simt...la tine nu s-a ajuns ratia.....s-o fi terminat.......o rugaminte am.....ramai asa batut cu dansa in cap si lasa-ne pe noi astia "vulgari".....vb aia .....si da HAI STEAUA......AFARA DINAMO........CAINI CARE STAU PE LA GARDURI......so.....vezi-ti lungul nasului......daca nu il vezi...taie-l....tinandu-l in mana il vei vedea.....o seara in aia .....ciao!!!

Postat pe 2 Noiembrie 2008 00:37
De la: Coman_, la data 2008-11-01 23:19:57:))


Adevarul (dureros) e ca Georgia noastra nu stie sa inteleaga gluma !

Dar nu-i putem pretinde ca inca e micutza si nu prea le stie de-a viata, ea crezand ca daca faci sex ai rezolvat toate problemele si esti As..

S-o intelegem deci !

Georgia, esti simpatika, sa stii..daca ai putea sa intelegi si cate o glumitza ar fi perfect.
Chiar iti pot recomanda niste carti cu ajutorul carora sa iti dezvolti partea asta. Daca ai nevoie de ajutor nu ezita sa mi-l ceri. Te ajut cu placere!




Olaaa iar ai parut matrapazlacule, inca esti traumatizat din cauza celuilalt topic? Sa nu spui ca nu i asa, pentru ca singur te ai dat de gol, auzi dom'le la Coman Barbaru' care i spune Georgiei ca ea crede ca sexu' rezolva toate problemele, mai baiete tu nu stii sa te aratzi prin zona fara sa ti dai cu mucii n fasole? Fii macar sanatos fizic, ca la celalalt capitol esti pierdut cu duhu'!
Lillix
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:51


Lillix, ce vorbesti draga ? Ti-ai rezolvat problemele ?

Despre ce topicuri vorbesti, tu crezi ca eu am timp sa le tin evidenta, ca voi.

Doamnelor, stati linistite, nu va agitati, invatati sa gustati gluma si fiti mai retinute in exprimare.

ps: Nu-ti mai pune prietenii sa ma injure pe mail. Stii, e si mai rusinos sa apelezi la astfel de 'arme'. Nu fi penibila !!!


Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:38
Ps-ul era pt o persoana care se stie ea !

Postat pe 2 Noiembrie 2008 15:39
De la: Coman_, la data 2008-11-02 15:38:34

Lillix, ce vorbesti draga ? Ti-ai rezolvat problemele ?

Despre ce topicuri vorbesti, tu crezi ca eu am timp sa le tin evidenta, ca voi.

Doamnelor, stati linistite, nu va agitati, invatati sa gustati gluma si fiti mai retinute in exprimare.

ps: Nu-ti mai pune prietenii sa ma injure pe mail. Stii, e si mai rusinos sa apelezi la astfel de 'arme'. Nu fi penibila !!!



Care probleme? si sunt sigura ca stii despre ce topic este vorba, in fine, oricum nu ma intereseaza...vajjj
Lillix
Postat pe 2 Noiembrie 2008 16:56
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 23:44:59
De la: Ralukiss, la data 2008-11-01 22:05:16apropo, cat e scorul la meci?;)


s-a terminat 1-1


merci frumos ;)
ralukiss
Postat pe 2 Noiembrie 2008 18:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine castiga in aceasta seara????....sariti cu pronosticuri???? 152 De la: ElainaD 14 Iulie 2009 19:24
Pronosticuri 3 De la: Trixibell 9 August 2009 16:04
ce sporturi practica prichindeii nostri? 7 De la: alexutza_me 24 Iunie 2009 21:10
Aerobic & sauna - Bucuresti sector 2 8 De la: roxyjustus 1 Octombrie 2009 09:37
Cursuri instructori aerobic-fitness-culturism-Atestat recunoscut-PROMOTII ELLE'S 1 De la: elles 27 Iulie 2011 21:40