Setari Cookie-uri

Un ban in plus nu strica nimanui : sml-happy0158:

Nu stiu cati dintre voi au auzit de firma de produse cosmetice si nu numai Amway, sincer nici eu nu auzisem pana de curand cand o prietena m-a sunat intr-o seara sa ma intrebe daca sunt interesata sa castig un ban in plus si bineinteles ca am spus DA! Totul este sa vrei sa faci ceva, sa ai vointa si increderea in tine ca vei reusii!
Daca sunteti interesati si vreti sa aflati mai multe adresa mea de mail este ofeluminitza@yahoo.com.Va astept sa ma contactati si va doresc o zi buna!
ofeluminitza
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:24
eu personal am auzit de prin 2000 de firma .parerea mea ca e prea tarziu sa intri in sistem nu de alta dar ai sa fii dezamagita de castigurile zero.sistemul de tip piramidal nu face altceva decat sa lucrezi pt varfuri ei castiga bani si tu iti pierzi timpul .parerea mea reorienteaza-te ca esti tanara....iar produsele in viziunea mea nu exceleaza cu nimic,poate as da un calificativ doar produselor cosmetice.o seara faina.
otto_otto2000
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:33
De la: ofeluminitza, la data 2008-11-03 10:24:29Nu stiu cati dintre voi au auzit de firma de produse cosmetice si nu numai Amway, sincer nici eu nu auzisem pana de curand cand o prietena m-a sunat intr-o seara sa ma intrebe daca sunt interesata sa castig un ban in plus si bineinteles ca am spus DA! Totul este sa vrei sa faci ceva, sa ai vointa si increderea in tine ca vei reusii!
Daca sunteti interesati si vreti sa aflati mai multe adresa mea de mail este ofeluminitza@yahoo.com.Va astept sa ma contactati si va doresc o zi buna!




Vreau sa sterg acest mesaj de aici dar problema este ca nu stiu cum ma poate juta cineva??
ofeluminitza
Postat pe 5 Noiembrie 2008 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SEMINAR - STRESUL SI DEZVOLTAREA ABILITATILOR DE A-L GESTIONA: 13 NOV. 2010 1 De la: kudika310794 14 Octombrie 2010 15:11
Postliceala la buget! 2 De la: sirghea 29 Septembrie 2010 21:38
Barbatii Berbeci!!! 25 De la: dolceK 24 Aprilie 2014 21:32
Trainingul - dezvolta-ti abilitatile in vanzari 6 De la: dandanaua_reloaded 2 Octombrie 2008 17:07
Dezvoltare personala 1 De la: Sic_Cogito 22 Noiembrie 2010 12:24