Un ban in plus nu strica nimanui : sml-happy0158:

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ofeluminitza Avatarul lui ofeluminitza

4 mesaje
Oras: bucuresti

Nu stiu cati dintre voi au auzit de firma de produse cosmetice si nu numai Amway, sincer nici eu nu auzisem pana de curand cand o prietena m-a sunat intr-o seara sa ma intrebe daca sunt interesata sa castig un ban in plus si bineinteles ca am spus DA! Totul este sa vrei sa faci ceva, sa ai vointa si increderea in tine ca vei reusii!
Daca sunteti interesati si vreti sa aflati mai multe adresa mea de mail este ofeluminitza@yahoo.com.Va astept sa ma contactati si va doresc o zi buna!
Raporteaza abuz de limbaj
otto_otto2000 Avatarul lui otto_otto2000

250 mesaje

eu personal am auzit de prin 2000 de firma .parerea mea ca e prea tarziu sa intri in sistem nu de alta dar ai sa fii dezamagita de castigurile zero.sistemul de tip piramidal nu face altceva decat sa lucrezi pt varfuri ei castiga bani si tu iti pierzi timpul .parerea mea reorienteaza-te ca esti tanara....iar produsele in viziunea mea nu exceleaza cu nimic,poate as da un calificativ doar produselor cosmetice.o seara faina.
ofeluminitza Avatarul lui ofeluminitza

4 mesaje

De la: ofeluminitza, la data 2008-11-03 10:24:29Nu stiu cati dintre voi au auzit de firma de produse cosmetice si nu numai Amway, sincer nici eu nu auzisem pana de curand cand o prietena m-a sunat intr-o seara sa ma intrebe daca sunt interesata sa castig un ban in plus si bineinteles ca am spus DA! Totul este sa vrei sa faci ceva, sa ai vointa si increderea in tine ca vei reusii!
Daca sunteti interesati si vreti sa aflati mai multe adresa mea de mail este ofeluminitza@yahoo.com.Va astept sa ma contactati si va doresc o zi buna!

Vreau sa sterg acest mesaj de aici dar problema este ca nu stiu cum ma poate juta cineva??