Setari Cookie-uri

Produse Konad Nail Art

Ce parere aveti despre produsele de la Konad? (alea cu stampilutza si placute...:), mie mi se par foarte interesante. am intrat pe un site ieri (www.micmag.ro) si am vazut ca acolo pot sa comand. Ati comandat vreodata? Stiti cum sunt? Dati-mi si mie niste sfaturi...daca sunt ok, daca intr-adevar dau rezultate cum scrie acolo.Va multumesc.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:10
Buna Deea. Eu am folosit produsele Konad si sunt foarte multumita. Este foarte usor si distractiv sa faci modele cu ele, si chiar dau rezultate. Poti sa comanzi de pe site (www.micmag.ro). Eu mi-am comandat de acolo si le-am primit acasa. Am auzit ca se gasesc si prin magazine dar acolo nu sunt originale si deci nu o sa ai aceleasi rezultate. Deci...comananda cu incredere ca nu o sa regreti:)

Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:19
HOME DELUXE KIT!, SET T
elenadraguta
Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:40
Concursul "Exprima-ti creativitatea cu Konad Nail Art!!"

Trimiteti pana la 30. Aprilie cele mai reusite modele pictate de dumneavoastra cu ajutorul

“Exprima-ti creativitatea cu Konad!”

Participa si castiga! Fii ales si primesti un super cadou!

Locul 1 : Iloje Flobu Whitening Care Set (1 Per.)

Locul 2 : Home Deluxe Kit B (2 Per.)

Locul 3 : Stamping Set (3Per.)

Asteptam pozele la adresa de e-mail : konad@micmag.ro

O data cu trimiterea pozelor va rugam sa ne trimiteti

datele Dumneavoastra de contact : Nume, Adresa, Tel, Data Nasterii.

Castigatorii vor fi anuntati pe 04. Mai.

Konad Nail Art – e simplu si distractiv!!!

http://www.micmag.ro/promotii.html

elenadraguta
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:25
KONAD NAIL ART FORUM

http://us.cyworld.com/micmarketsrl
elenadraguta
Postat pe 21 Septembrie 2009 21:18
In atentia Clientilor si a tuturor Vizitatorilor

In acest moment pe piata romaneasca se comercializeaza produse chinezesti care copie produsele Konad care detin Brevet International (Unic producator mondial) si Certificatul ISO 9001, 14001 de Calitate.

Dupa prima folosire veti fi profound dezamagite de aceste produse care sunt de calitate inferioara produselor noastre si au o viata de scurta durata.
Atentie sporita la placute ca exista riscul sa va accidentati (Ex. sa va taiati), modelele sunt grosolane si nu au linii atat de delicate si finute ca produsele Konad.

va recomand produsele Konad originale pentru a fi deplin multumite si satisfacute de pictatul pe unghii.

Aveti grija la ce produse achizitionati ca sa nu fiti inselati.

Conducerea
elenadraguta
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:14
ete na...eu am falsuri Konad si sunt foarte multumita, nu am inregistrat inca accidente de genul celor mentionate...e adevarat, cele chinezesti sunt de proasta calitate, dar achizitiile mele sunt fabricate in polonia si se aseamana foarte mult cu cele originale, imita la perfectie modelele, dar nu si pe cele mari, care acopera toata unghia. oricum, cu pretul uneia originale imi iau 3 no-name-uri de care sunt sigura ca sunt bune, si sunt foarte multumita. sac!
Arianna_Mar
Postat pe 5 August 2011 12:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse organice 7 De la: MissRainbow 15 Iulie 2016 10:15
Buna fetelor :* 2 De la: kudika226898 2 Martie 2011 23:15
nuantator 1 De la: kudika495392 15 Ianuarie 2012 21:36
...so,so,so..... 5 De la: delia_mary 17 Noiembrie 2009 21:25
Produse Avon 1 De la: Purple_AvonCosmetics 7 August 2010 16:00