sfaturi!! help!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sfaturi!! help!!: (2 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
sunt angajata doar de 1 luna in firma!! am o varsta nu tocmai mica!! vom avea petrecerea de Craciun mai devreme (6 decembrie). Intr-un club!! cu ce sa ma imbrac!!??? nu am fost in club niciodata (nu sunt tanara) ! trebuie sa spun ca vine si directorul fimei care este strain!sunt total derutata!! chiar habar nu am ce sa pun pe mine!!nu vreau sa epatez, dar nici sa par ultima gaina!!
Raporteaza abuz de limbaj
Invata sa alungi lacrima cu un suras, invata sa zambesti atunci cand esti trist caci numai zambind vei invinge suferinta !
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ce varsta ai, ce stil ai, ce preferi ? in primul rand trebuie sa gasesti ceva in care sa te simti bine, sa nu fi stanjenita de hainele pe care le porti...si, in ce club se organizeaza petrecerea ?
Fosta membra Kudika.ro
Pantaloni negri si o bluza mai deosebita, nu stiu. In ce club are loc toata nebunia?
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Fosta membra Kudika.ro
Lucky 13. In curtea sticlarilor !! Si am 49 de ani!!
Stilul meu? Office pt. serviciu si sport ptr rest!! asa ca...
Invata sa alungi lacrima cu un suras, invata sa zambesti atunci cand esti trist caci numai zambind vei invinge suferinta !
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Clubul nu il stiu...
Dar totul depinde acum nu numai de varsta pe care o ai, ci si de "marimea" pe care o porti, de pozitia pe care o ai in firma, intreaba si cum vin ceilalti [nici prea bine imbracata nu e bine]...
depinde cu ce te duci acolo [masina ...] si cat de cald este in club...
Poti purta o rochie pentru coctail, un costum office [fusta/pantaloni+taior] cu un top mai festiv...cu accesorii festive [pantofi,posetuta de lac, machiaj mai puternic...curea/centura...parul aranjat altfel...bijuterii [margele,perle...nu siu ce porti] ...exista f. multe metode cum te poti aranja...
Mai ai timp sa vezi cum e la clubul ala, dute intr-o seara pe acolo si vezi ce public e acolo...
Mia__ Avatarul lui Mia__

1 mesaj
Oras: bucuresti

Te-ai putea documenta mergand intr-o seara inainte in acelash club.. sa vezi care e stilul.. alegi o tinuta care iti place si crezi ca iti vine bine... Sau cel mai sigur mai intrebi si colegele
shoes_addicted Avatarul lui shoes_addicted

44 mesaje
Oras: constanta

shoes-addicted.blogspot.com/search/label/cizme%20scurte
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: mihairadu59, la data 2008-11-23 20:13:49sunt angajata doar de 1 luna in firma!! am o varsta nu tocmai mica!! vom avea petrecerea de Craciun mai devreme (6 decembrie). Intr-un club!! cu ce sa ma imbrac!!??? nu am fost in club niciodata (nu sunt tanara) ! trebuie sa spun ca vine si directorul fimei care este strain!sunt total derutata!! chiar habar nu am ce sa pun pe mine!!nu vreau sa epatez, dar nici sa par ultima gaina!!

Ce tinuta ai adoptat pana la urma? A fost frumos la club cu colegii?