Setari Cookie-uri

sfaturi!! help!!

sunt angajata doar de 1 luna in firma!! am o varsta nu tocmai mica!! vom avea petrecerea de Craciun mai devreme (6 decembrie). Intr-un club!! cu ce sa ma imbrac!!??? nu am fost in club niciodata (nu sunt tanara) ! trebuie sa spun ca vine si directorul fimei care este strain!sunt total derutata!! chiar habar nu am ce sa pun pe mine!!nu vreau sa epatez, dar nici sa par ultima gaina!!
coldwind
Postat pe 23 Noiembrie 2008 20:13
ce varsta ai, ce stil ai, ce preferi ? in primul rand trebuie sa gasesti ceva in care sa te simti bine, sa nu fi stanjenita de hainele pe care le porti...si, in ce club se organizeaza petrecerea ?

Postat pe 23 Noiembrie 2008 20:17
Pantaloni negri si o bluza mai deosebita, nu stiu. In ce club are loc toata nebunia?
Kathara
Postat pe 23 Noiembrie 2008 21:39
Lucky 13. In curtea sticlarilor !! Si am 49 de ani!!
Stilul meu? Office pt. serviciu si sport ptr rest!! asa ca...
coldwind
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:37
Clubul nu il stiu...
Dar totul depinde acum nu numai de varsta pe care o ai, ci si de "marimea" pe care o porti, de pozitia pe care o ai in firma, intreaba si cum vin ceilalti [nici prea bine imbracata nu e bine]...
depinde cu ce te duci acolo [masina ...] si cat de cald este in club...
Poti purta o rochie pentru coctail, un costum office [fusta/pantaloni+taior] cu un top mai festiv...cu accesorii festive [pantofi,posetuta de lac, machiaj mai puternic...curea/centura...parul aranjat altfel...bijuterii [margele,perle...nu siu ce porti] ...exista f. multe metode cum te poti aranja...
Mai ai timp sa vezi cum e la clubul ala, dute intr-o seara pe acolo si vezi ce public e acolo...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Noiembrie 2008 20:31
Te-ai putea documenta mergand intr-o seara inainte in acelash club.. sa vezi care e stilul.. alegi o tinuta care iti place si crezi ca iti vine bine... Sau cel mai sigur mai intrebi si colegele
Mia__
Postat pe 3 Decembrie 2008 20:04
http://shoes-addicted.blogspot.com/search/label/cizme%20scurte
shoes_addicted
Postat pe 27 Decembrie 2008 18:34
De la: mihairadu59, la data 2008-11-23 20:13:49sunt angajata doar de 1 luna in firma!! am o varsta nu tocmai mica!! vom avea petrecerea de Craciun mai devreme (6 decembrie). Intr-un club!! cu ce sa ma imbrac!!??? nu am fost in club niciodata (nu sunt tanara) ! trebuie sa spun ca vine si directorul fimei care este strain!sunt total derutata!! chiar habar nu am ce sa pun pe mine!!nu vreau sa epatez, dar nici sa par ultima gaina!!


Ce tinuta ai adoptat pana la urma? A fost frumos la club cu colegii?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 4 Ianuarie 2009 05:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Reduceri extensii cu clips par natural-set mare 1 De la: Charmmy 4 Septembrie 2009 18:57
OPORTUNITATE DE AFACERI EXTRAORDINARA 2 De la: lauradumitrana 1 Septembrie 2009 07:57
Haine la preturi foarte bune ! 10 De la: JolieGarderobe 27 Iulie 2015 17:45
ugg!!! 2 De la: allexav 4 Octombrie 2011 14:09
Based on a true story - Noua colectie Ceva Cu Dichis Clothing. What do you think? 1 De la: Oana_Sofron_1 8 Iunie 2012 01:15