Setari Cookie-uri

Eu scorpion el rak ...ce spuneti de o asa pereke?:)))

vam intrebat si pe voi fetelor pt. ca acest baiat e tare incapatanat ce sa fac ca makar sa ma mai observe?
ikissthegirls
Postat pe 3 Decembrie 2008 12:45
Scumpo,ai 14 ani , pana te mariti cred ca o sa fii indragostita de fiecare semn din zodiac Nu intra in panica.....
Kittynelle
Postat pe 3 Decembrie 2008 20:06
racii nu sunt incapatanati...doar selecteaza........intra intr-o rel cu sufletul nu doar de dragul de a fi cu cineva.....si app...nu esti cam mik?

Postat pe 3 Decembrie 2008 20:08
Din punct de vedere al compatibilitatii, ai fi perechea ideala pt. Rac(doua semne de apa). Mai depinde si de voi, de ceia ce faceti pt. ca relatia sa mearga. Racul, e greu de sedus, pentru a fi remarcata, trebuie sa fii pt. el ceva deosebit, sa-i poti atrage atentia, el angajandu-se destul de greu intr-o relatie. Ulterior insa e un barbat fidel, tandru, pasional, protector,ce mai ...poate genul la care viseaza orce femeie. Apoi depinde foarte mult si de ASCENDENTUL, pe care il are. Altfel, fiecare partenera de Rac, vine si scrie cum e Racul ei. Pai, cum sa fie? Cum il influenteaza ascendentul, sau si unde, in ce zodie se aflau ALTE PLANETE LA DATA NASTERII LUI.Succes!
chisaura
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:28
chiar nu va inteleg pe voi femeile de ce puneti atita pret pe niste compatibilitati zic eu aberante care reteaza din start sansele unuia care saracul n-are nici o legatura cu ce scrie in zodie si cresc oportunitatile aluia care poate este un mare jigodie.....de ce va place sa caracterizati oamenii dupa niste criterii ne fondate ...eu de exp sun zodia fecioara ,din cite am auzit eu pentru voi un astfel de barbat inseamna dezastrul ..nu ?????...de aceea ma ocolesc pe mine toate si-mi reproseaza treaba cu zodiia fara ca macar sa ma cunoasca ...........
Ned_Kelly
Postat pe 17 Martie 2009 18:35
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 18:35:48chiar nu va inteleg pe voi femeile de ce puneti atita pret pe niste compatibilitati zic eu aberante care reteaza din start sansele unuia care saracul n-are nici o legatura cu ce scrie in zodie si cresc oportunitatile aluia care poate este un mare jigodie.....de ce va place sa caracterizati oamenii dupa niste criterii ne fondate ...eu de exp sun zodia fecioara ,din cite am auzit eu pentru voi un astfel de barbat inseamna dezastrul ..nu ?????...de aceea ma ocolesc pe mine toate si-mi reproseaza treaba cu zodiia fara ca macar sa ma cunoasca ...........


Aoleu saracu de tine !! Dar stai linistit,mai mult ca sigur femeile care te-au judecat si ocolit doar din cauza zodiei tale sunt niste femei superficiale care oricum nu merita sa le dai atentie !!Cea care este penru tine te va alege fara sa-i pese de zodia ta !!
Succes!!
diana1981
Postat pe 17 Martie 2009 18:58
Scorpion + Rac= Love,love,love
diana1981
Postat pe 17 Martie 2009 18:59
De la: diana1981, la data 2009-03-17 18:58:45
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 18:35:48chiar nu va inteleg pe voi femeile de ce puneti atita pret pe niste compatibilitati zic eu aberante care reteaza din start sansele unuia care saracul n-are nici o legatura cu ce scrie in zodie si cresc oportunitatile aluia care poate este un mare jigodie.....de ce va place sa caracterizati oamenii dupa niste criterii ne fondate ...eu de exp sun zodia fecioara ,din cite am auzit eu pentru voi un astfel de barbat inseamna dezastrul ..nu ?????...de aceea ma ocolesc pe mine toate si-mi reproseaza treaba cu zodiia fara ca macar sa ma cunoasca ...........


Aoleu saracu de tine !! Dar stai linistit,mai mult ca sigur femeile care te-au judecat si ocolit doar din cauza zodiei tale sunt niste femei superficiale care oricum nu merita sa le dai atentie !!Cea care este penru tine te va alege fara sa-i pese de zodia ta !!
Succes!!
....o-i fi avind tu dreptate mai Diana dar majoritatea pe care le-am intilnit primul lucru de care s-au interesat a fost zodia mea dupa care au facut o mutra plouata si dezamagita, apoi a-nceput sa treaca direct la gasitul nodurilor din papura zodiei pe care o reprezint...pentru zodia asta nici maica-mea nu ma prea sufera...
Ned_Kelly
Postat pe 17 Martie 2009 19:17
pe kudika daca nu ai deschis topic despre compatibilitate, nu ai audienta si gata! ramai asa mediocru ca mine obisnuieste-te, barbat ca multi altii, unele femei nu au alta treaba decat sa caute nod in papura iubitului din cauza zodiei....
Lulli
Postat pe 18 Martie 2009 00:26
grozav , mirific ..voi sunteti miezul !!!
__LL__
Postat pe 18 Martie 2009 00:29
si la mn e aceeasi situatie,eu unt rak iar el este scorpion,dar ne intelegem f bn pt k el cedeaza mai repede ,eu kred k nu konteaza ce zodie e pt k te poti intelege oricum dak iubesti q adevarat;)
Georgy_Marya
Postat pe 21 Aprilie 2009 17:40
bai am si eu o problema eu sunt rechin si ea vrabie ce credeti ne potrivim
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 17:49
Va aspectati negativ, parerea mea e ca trebuie sa ve despartiti.
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:00
De la: thadoog, la data 2009-04-21 17:49:23bai am si eu o problema eu sunt rechin si ea vrabie ce credeti ne potrivim


Pana acum doar doua animale sunt compatibile si cresc amandoua in batatura omului.
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:01
khataroo mancatas imi ghicesti si mie in palma
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:04
De la: thadoog, la data 2009-04-21 18:04:00khataroo mancatas imi ghicesti si mie in palma


Eu dau numai in ghioc.
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:05
cu ce dai in ghioc mancatas
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:07
De la: thadoog, la data 2009-04-21 18:07:24cu ce dai in ghioc mancatas


Secretul meseriei.

Tie iti prevestesc o perioada de intaltare spirituala.
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:10
haoleuuuu hai mersi mancatassss sa vi sa te platesc
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:16
De la: thadoog, la data 2009-04-21 18:16:46haoleuuuu hai mersi mancatassss sa vi sa te platesc


O curca, cevasilea, frumosule?
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:17
gata ghicitoarea lu tata
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mancare libaneza!!Stie cineva retete? 17 De la: gabby_j 30 Martie 2009 13:09
Ofer spre adoptie o superba pisicuta din Rasa Europeana 1 De la: kudika324239 3 Octombrie 2010 18:26
Isus..FIUL LUI DUMNEZEU!DUMNEZEU INSUSI?PROFET?UN INVATATOR? 923 De la: dandanaua_reloaded 1 Aprilie 2013 10:44
Pitipoancele Internetului 20 De la: kritzia 17 Iulie 2009 22:39
Pentru cei ce scriu pe forum 73 De la: kudika_nikole 22 Decembrie 2011 16:37