Setari Cookie-uri

dragoste

va rog un sfat o parere.timp de un an ea a alergat dupa mine spunand intruna ca ma iubeste,ea fiind cu altcineva in aceasta perioada . cand am realizat ca si eu o iubesc am fost amandoi .de acord sa incepem o relatie .cu foarte mare greutate sa desprins si in final sa hotarat sa se mute .dar dintr-o data sa racit fuge de mine nu raspunde la telefon nu vine la intalnire motivand ca nu am stiut sa iubesc motivul nu am stiut ce cadou sa-i fac de ziua de nume recunoscandu-mi vina pt ca nu ma pricep dar rugand-o in acelasi timp sa ma ajute sa-mi spuna ce-si doreste si eu voi cumpara ,orice.de atunci sa ales praful .intrebare s-o mai astept sau sa renunt.va rog sfaturi serioase,pertinente
maimutica
Postat pe 8 Decembrie 2008 19:05
eu zic ca daca o iubesti sa lupti p/u ea

Postat pe 8 Decembrie 2008 19:16
ma abtin atunci......daca vrei doar rasp serioase

Postat pe 8 Decembrie 2008 19:17
poti lupta singur daca ea fuge de orice intruna fara motiv.daca o intreb ce vrea nu stie ce sa raspunda
maimutica
Postat pe 8 Decembrie 2008 19:55
baliverne.....eu ca fata am bagat astfel de motive in momentul in care m-am saturat de partenerul meu si de relatie, dar el nu facuse nimic grav. cel putin motivul cadoului e penal....cum sa spui asa ceva unui om care a incercat sa iti faca un cadou??? (nu ma refer la cadourile care jignesc persoana cadorisita)....asta e parerea mea din experienta!
bangla_soul
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:08
comonicarea e baza unei relatii
daca de la inceput nu a fost sa fie, sa stai sa te rogi...nu te merita
bestiuitza
Postat pe 9 Decembrie 2008 00:02
asa cum spune si bangla...motive stupide sa te desparti de cineva...esti sigur k ea nu are pe altcineva?eu asa tind sa cred din ceea ce ai povestit u.eu sa fiu in locul tau nu as mai astepta,lumea e plina de fete,de noi posibilitatzi si nu are rost sa suferi pt o persoana kre nu merita.vei gasi pe cineva kre sa te aprecieze cu adevarat si sati arate cum erste adevarata iubire.sper sa iei decizia corecta si iti doresc numai bine
bughitza
Postat pe 29 Decembrie 2008 10:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu pesti el sagetator ce credeti??? 20 De la: kudika010641 14 Aprilie 2009 19:29
probleme cu foliculita 13 De la: allexxe 4 Mai 2009 18:58
ce inseamna asta? 13 De la: Ancuuu 4 August 2009 16:56
haine rock 3 De la: kudika474154 19 Noiembrie 2011 19:39
Buna! 8 De la: yumalai 14 Februarie 2010 11:26