detergenti fara miros

Voteaza:

maicale Avatarul lui maicale

4 mesaje
Oras: ramnicu valcea

poate ma ajuta cineva, caut detergenti de rufe, vase curatenie ...fara miros si ,normal, sa spele bine. Ati auzit sau ati incercat ?
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: maicale, la data 2008-12-09 09:17:20poate ma ajuta cineva, caut detergenti de rufe, vase curatenie ...fara miros si ,normal, sa spele bine. Ati auzit sau ati incercat ?
apa de ploaie
pitic130682 Avatarul lui pitic130682

2 mesaje
Oras: bucuresti

www.amway.ro/catalog?category=1090
Iti pot oferii mai multe informatii despre produse ...in cazul in care esti interesat/a / astept un email cu intrebarile la adresa de mail: pitic130682@yahoo.com
annaya Avatarul lui annaya

4 mesaje
Oras: bucuresti

cei mai buni detergenti sunt bineinteles cei Bio, care nu contin chimicale si care spala si foarte bine.
www.life-care.ro/catalog
pentru posibiliatatea de reducere de 20-30% contactati-ma la ana_manea87@yahoo.com
Fosta membra Kudika.ro
maicale,
In farmacii gasesti detergenti pentru copii - fara miros, hipoalergenici, tot acolo gasesti cam toate tipurile de cosmeticale fara coloranti, parfumuri si altele de genul...eu am gasit la sensi blu si help net.
Nu stiu daca ai auzit de M way au niste solutii pentru curatenie cu miros usor si sunt biodegradabile, adica dupa ce speli parchetul sau ce ai tu de spalat...poti arunca apa respectiva la flori. Curata destul de bine...nu chiar ca pronto dar ok.
jeanetta Avatarul lui jeanetta

47 mesaje

da, sint detergentii americani de la firma AMWAY si sint foarte buni si scot si pete cei de rufe , iar cei de vase sint foarte ecologici si nu distrug pielea

pe cine intereseaza poate sa-mi scrie abrudandiana@yahoo.com
maicale Avatarul lui maicale

4 mesaje
Oras: ramnicu valcea

multumesc pt informatii, o sa iau legatura cu cei care si-au dat ID
kudika004073 Avatarul lui kudika004073

2 mesaje

salut! daca nu ai incercat inca produsele amway ti le recomand cu caldura!
pop.antonia@yahoo.com
ancaid Avatarul lui ancaid

98 mesaje

Iti recomand produse bio-life.care.
Pt. detalii ancasimanu@yahoo.com
Fosta membra Kudika.ro
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesata, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa!
kudika_1019950 Avatarul lui kudika_1019950

1 mesaj

Recomand produsele Amway.