Setari Cookie-uri

cum se schimba relatia dupa ce va logoditi?

buna,de putin timp m-am logodit,sunt fericita ca mi-a dat inelul,nu m-am asteptat,a fost minunata seara aia,dar nu m-a cerut de nevasta,m-a intrebat doar daca vreau sa fiu logodnica lui.
cum ar trebui sa se schimbe relatia dupa logodna,nu e ceva oficial,adica in biserica,am vrea...dar pana acum nu am facut pasul asta...
e cineva logodita?cum e?ce se schimba?
va pup si astept raspunsurile voatre
dalilascumpy
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:46
o sa te ceara cand te astepti mai putin, esti norocoasa, vei mai avea o surpriza...ai impresia ca ceva s-a schimbat?

Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:32
face sex mai putin

Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:35
atunci sa faca nunta repede, sa recupereze

Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:41
da geo ai intr-un fel dreptate,ca inainte faceam sex in fiecare zi,acum max de 2 ori pe sapt...oare suntem mai obositi?oare intervine obisnuinta?doamneeeee dupa un an?nuu...refuz sa cred asta!!!!!!!!!!!
dalilascumpy
Postat pe 21 Ianuarie 2009 16:10
Eu sunt logodita din 21.06.2008(insa cu acte la primarie) , si pot spune ca pe partea de sex s-a schimbat ceva insa in bine ,iar anul asta facem nunta.Se apropie . Asa ca stai linistita .Poate ca la inceput se schimba ceva, dar la noi totul a fost bine.Succes .
geanina85
Postat pe 22 Mai 2009 14:00
Hello Dalila... Inainte de toate, felicitari ptr logodna. Si eu m-am logodit anul trecut, intr-o seara de august, pe o plaja din Croatia... asa ca iti inteleg foarte bine fericirea. Cat despre schimbari .. ele n-au intarziat sa apara, bineinteles.. Din fericire... in bine. Pot spune ca am devenit mult mai implicati in relatie si implicit, mult mai maturi ... . Incet incet, "eu-ul" s-a transformat in "noi".. daca ma intelegi. Cel putin asta s-a intamplat in cazul meu... Mult succes!
vesna
Postat pe 22 Mai 2009 14:09
mersi mult,sa stii ca si la noi s-a schimbat adica am devenit mai maturi,responsabili,facem totul in doi,ne cerem parerea,orice facem sa-i fie bine celuilalt si sexul e din nou super bun,probabil am avut noi o perioada mai...nu stiu cum sa spun,cu mai putine reprize
acum ma simt fiericita si foooooarte iubita
dalilascumpy
Postat pe 22 Mai 2009 14:14
depinde care era situatia voastra inainte.daca ati stat impreuna sau nu....etc.
daca nu ati stat impreuna si va mutati acum, da se schimba cate ceva...daca nu...nu..nu se schimba nimic..nici dupa logodna nici dupa nunta.
felicitari si casa de piatra
MissMe2
Postat pe 23 Mai 2009 11:25
De la: MissMe2, la data 2009-05-23 11:25:53depinde care era situatia voastra inainte.daca ati stat impreuna sau nu....etc.
daca nu ati stat impreuna si va mutati acum, da se schimba cate ceva...daca nu...nu..nu se schimba nimic..nici dupa logodna nici dupa nunta.
felicitari si casa de piatra



mersi mult,da ai dreptate ca nu stateam impreuna inainte de logodna,s-a schimbat ca facem toate lucurile impreuna nu ca inainte
dalilascumpy
Postat pe 24 Mai 2009 15:55
oricum eu zic sa stati voi 2 si sa discutati un pic....intreaba-l si pe el ce crede ca se va schimba dupa casatorie.nu poti sa stii niciodata ce "pretentii" poate avea el dupa nunta...asa ca cel mai bine..discutati !!!
MissMe2
Postat pe 25 Mai 2009 11:00
La mine s a schimbat in din ce in ce mai rau...sex...ce e ala...ceva rarisim ...si pentru orice ..fireste ca eu sunt vinovata...unde mi a fost mintea ...habar nu am..doar praf in ochi si vorbe in vant...asa k ...ma bucur pentru cele care au fost norocoase si au dat peste un barbat care sa le pretuiasca sa le merite si sa le puna in centrul universului lor...Numai bine si aveti grija de voi...
kudika019015
Postat pe 22 August 2009 10:25
De la: kudika019015, la data 2009-08-22 10:25:26La mine s a schimbat in din ce in ce mai rau...sex...ce e ala...ceva rarisim ...si pentru orice ..fireste ca eu sunt vinovata...unde mi a fost mintea ...habar nu am..doar praf in ochi si vorbe in vant...asa k ...ma bucur pentru cele care au fost norocoase si au dat peste un barbat care sa le pretuiasca sa le merite si sa le puna in centrul universului lor...Numai bine si aveti grija de voi...


stai linistita ca nu e totul roz la nimeni,orice cuplu se mai cearta,trebuie sa-i impui niste reguli,pe care daca le incalca ii atragi atentia ca ar putea sa te piarda,anumite chestii trebuie sa se schimbe ca doar devine sot,nu?nu mai e ca inainte,al meu era copilaros inainte si incet incet s-a maturizat cu ajutorul meu
va pup
dalilascumpy
Postat pe 24 August 2009 21:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse Federico Mahora 1 De la: kudika079730 6 Februarie 2010 10:44
INSCRIU REPREZENTANTI 19 De la: kudika073531 30 Octombrie 2010 00:19
buna 35 De la: fanamylee 28 Iulie 2012 21:45
tratamente cosmetice personalizate, gratuite, produese bio, marci renumite 1 De la: destin67 28 Ianuarie 2010 09:43
Buna fetelor :* 1 De la: Anca_Georgiana_16 21 Iunie 2011 23:35