Setari Cookie-uri

10 KG IN MINUS

YOUHFUL ISLAND...........80 RON.....
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:56
cate pastile are o cutie si cate pe zi se iau? in cat timp ai slabit? unde se gasesc? cat trebuie sa le folosesc? te rog daca poti da-mi aceste informatii, nu sunt in tara si vreau sa stiu daca iau cat am nevoie. merci mult
ferero
Postat pe 24 Ianuarie 2009 07:40
Am mai auzit de aceste pastile ca ar fi foarte bune. de unde se pot procura? Ma intereseaza
fely_0210
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:48
si pe mine ma intereseaza nu pt 10 kg dar vreau sa aiba efect rpd
_dulcik_
Postat pe 25 Februarie 2009 22:01
YOUTHFUL ISLAND green tea essence...cine vrea sa imi lase mesaj...am slabit 10 kg in 30 zile...sunt super bune si numai din plante .......hotangelxxx1@yahoo.com....cine este interesat...
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 12:28
eu asa am slabit....este garantat... si sunt happy
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 12:31
slabesti 10 kg si pui la loc 20kg..... ..cea mai buna dieta:sport mult,mancat mai puti ca de obicei,multe fructe si legume,2 litri de apa sau ceai f.zahar..... si ai sa vezi rezultate intr-o luna.
miha_973
Postat pe 10 Martie 2009 12:39
De la: miha_973, la data 2009-03-10 12:39:56slabesti 10 kg si pui la loc 20kg..... ..cea mai buna dieta:sport mult,mancat mai puti ca de obicei,multe fructe si legume,2 litri de apa sau ceai f.zahar..... si ai sa vezi rezultate intr-o luna.


exact,si eu sunt de aceeasi parere.
matracucu
Postat pe 10 Martie 2009 12:41
nu pui la loc....daca maninci mult..da sunt de acord...oricum si pastilele au un rol...le iei da faci si miscare si nu maninci sa rupi...ca asa nu mai slabesti deloc....trebuie si putina atentie.....depinde de fiecare...
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 12:43
pe langa sport, nu te ridica niciodata de la masa satul, si mesteci bine mancarea, k sa nu-i dai stomacului atata bataie de cap.
cristi_nne
Postat pe 10 Martie 2009 12:45
De la: mikela_my, la data 2009-03-10 12:43:56nu pui la loc....daca maninci mult..da sunt de acord...oricum si pastilele au un rol...le iei da faci si miscare si nu maninci sa rupi...ca asa nu mai slabesti deloc....trebuie si putina atentie.....depinde de fiecare...


nicio slabire brusca nu este indicata pt organism..trebuie sa slabesti in timp si cate putin....si eu am luat reductil..dar nu recomand...si crede-ma nu mananc nici acum mult....
coffeeta
Postat pe 10 Martie 2009 12:47
normal...ca nu brusc...eu am luat...si slabeam 2,5 pe saptamina...si faceam si exercitii....acum fiecare cum crede
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 12:53
De la: mikela_my, la data 2009-03-10 12:53:49normal...ca nu brusc...eu am luat...si slabeam 2,5 pe saptamina...si faceam si exercitii....acum fiecare cum crede

Am incercat sa iti trimit mail sa imi dai mai multe inf dar nu reusesc
trimite-mi pe privat pls
bestiutza_relouded
Postat pe 10 Martie 2009 12:59
hotangelxxx1@yahoo.com
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 13:00
Vedeti ca ceaiul verde demineralizeaza; daca nu aveti destul calciu e contraindicat.
Kathara
Postat pe 10 Martie 2009 13:10
De la: Kathara, la data 2009-03-10 13:10:43Vedeti ca ceaiul verde demineralizeaza; daca nu aveti destul calciu e contraindicat.


Stai, stai Kathy! Ceaiul verde normal? Pe bune?
(i-adevarat ca eu iau incontinuu calciu+magneziu, da' tot nu-mi place ideea)
Dor_a
Postat pe 10 Martie 2009 13:52
Slabeste cu Youhful Island fara un efort special. Pare incredibil dar rezultatele apar dupa prima saptamana de tratament. Este 100% natural si nu are efecte negative. Datorita extractului de cofeina nu este recomandat cardiacilor. Livrare gratuita cu posta in toata tara. Pret foarte avantajos.

Youthful Island - Green Tea Essence este un produs revoluþionar de scãdere rapidã a greutãþii. Este fabricat din plante naturale dupã o reþetã modernã, ce îmbinã medicina tradiþionalã chinezeascã cu tehnologia modernã de bioinginerie.

Pastilele conþin ierburi sãlbatice ce cresc pe teritoriul Chinei, cum sunt: esenþa de ceai verde, panaxul sãlbatic, cafeaua neagrã, extractul de gherghin ºi altele.

Principala funcþie este de a regla sistemul endocrin, echilibrând metabolismul corpului, descompunând ºi transformând grãsimea corporalã în energie. Totodatã are rolul de a elimina reziduurile în afara organismului, fiind un detoxifiant remarcabil. Ceaiul verde este un antioxidant natural, încetinind îmbãtrânirea celulelor.

Conþinut: Cutia conține 0,2 g x 120 capsule

Mod de administrare:

* Se administreazã oral de 3 ori pe zi câte 3-6 capsule de fiecare datã.
* Pentru a slabi între 5 ºi 10 kg se recomandã a se lua 4 capsule de 3 ori pe zi înainte cu o orã de fiecare masã.


Recomandãri:

* Nu luaþi mai multe pastile decât se recomandã;
* Pentru o maximizare a efectului, este indicat un consum mai mare de lichide ºi fructe pe toatã durata tratamentului;
* Nu sãriþi peste mese ºi reduceþi pe cât posibil consumul de sare;
* Nu consumaþi alcool pe toata durata tratamentului. Poate neutraliza efectul de slãbire;
* Cãnd se ajunge la greutatea optimã, începeþi treptat sã reduceþi doza (de la 4 capsule la 3, pe urmã la 2 º.a.m.d.) la interval de o sãptãmânã.
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 18:29
Contraindicaþii:

* Nu este recomandat a se folosi de cãtre femeile însãrcinate, copii sub 18 ani, persoanele care suferã de boli cronice ºi acute.
* Nu poate înlocui medicamentele, fiind considerat un supliment alimentar.
* Persoanele ce suferã de boli cronice trebuie sã cearã sfatul medicului înainte de a lua aceste capsule.
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 18:30
De la: Dor_a, la data 2009-03-10 13:52:20
De la: Kathara, la data 2009-03-10 13:10:43Vedeti ca ceaiul verde demineralizeaza; daca nu aveti destul calciu e contraindicat.


Stai, stai Kathy! Ceaiul verde normal? Pe bune?
(i-adevarat ca eu iau incontinuu calciu+magneziu, da' tot nu-mi place ideea)


Ma tem ca da.

Question: Do oxalates interfere with the absorption of calcium?
Is it true that that the oxalates in tea/milk or chocolate/milk interfere with the absorption of calcium from milk?

Answer: Yes, the oxalates in tea will interfere with the calcium absorption from the milk. The oxalate in the tea binds to calcium and is removed through the digestive tract and not absorbed. Chocolate also contains oxalic acid which will bind up some calcium.
A cup of tea may only have a small amount of milk added, so the tea may bind up a fair amount of the calcium, but a glass of chocolate milk would contain a lot more calcium than oxalate and would still be a good source of calcium.

http://nutrition.about.com/od/askyournutritionist/f/oxalates.htm

Kathara
Postat pe 10 Martie 2009 21:53
Odata ce se doreste slabitul este indicat sa fie facut intr-un timp indelungat. Ma refer ca nu este ok sa slbaesti de pe o zi pe alta si asta prin cine stie ce pastile care slabesc in 7 zile, sau mai rau infometare. Plus ca asta garanteaza o functionare a organismului gresita si risti sa te si imbolnavesti
RoxyRoxx
Postat pe 30 Noiembrie 2013 11:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 8 De la: 30 Noiembrie 2013 13:56
Superslim 32 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:12
Ohhh...kilogramele 55 De la: bellamax 2 Martie 2014 15:21
de unde pot cumpara pastilele superslim? 64 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:59
Chiar merge! 4 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 13:18