catfight

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Ce prere avei de luptele dintre femei i mai ales de catfight? Excitant, sexy...sau nu?
Raporteaza abuz de limbaj
La correction est le vernis des matres (Vauvenargues)
Fosta membra Kudika.ro
adik ce vrei sa spui?
S fii plin de admiraie i departe de orice invidie; s te nveseleti n mare msur de binele altora; s iubeti cu o asemenea generozitate a inimii nct dragostea ta s fie o posesiune drag n absena rutii; acestea sunt daruri ale sorii, daruri pe care banii nu le pot cumpra......
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: portitza_, la data 2009-01-20 16:06:53adik ce vrei sa spui?

adica vrea sa spuna ca-l exercita cand doua femei se paruiesc!
Fosta membra Kudika.ro
asta inseamna ca trebuie sa imi las parul sa creasca?
S fii plin de admiraie i departe de orice invidie; s te nveseleti n mare msur de binele altora; s iubeti cu o asemenea generozitate a inimii nct dragostea ta s fie o posesiune drag n absena rutii; acestea sunt daruri ale sorii, daruri pe care banii nu le pot cumpra......
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

nu , asta inseamna un fetish ciudat!
ca si cel care se excita din mirositul ciorapilor!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_tz, la data 2009-01-20 16:18:00nu , asta inseamna un fetish ciudat!
ca si cel care se excita din mirositul ciorapilor!

deci trebuie sa imi las ciorapii nespalati...si parul sa creasca.................
cate pot invata !!!!!!
Fosta membra Kudika.ro
buna dimineata
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!