Setari Cookie-uri

balanta cu ascendent in leu rog detalii

pascumia2000
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:45
pascumia2000
Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:18
ma ajuta cineva cu detalii ???
pascumia2000
Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:19
BALANTA ASCENDENT LEU

Sociabil, estet, sunteti un creator. Expert in relatii publice, va place la nebunie sa va angajati in proiecte vaste impreuna cu prietenii, surorile sau fratii de suflet. Proiecte care nu vor intarzia sa castige un loc central in viata dumneavoastra. In plus, adesea se intampla sa fiti dotat pe plan artistic. Aveti incredere in dumneavoastra si inaintati fara oprire utilizandu-va sarmul pentru a va impune vointa cu blandete. Iubiti universul scriitoricesc si media, radio, televiziune, presa… Va inconjurati intotdeauna de frumusete si de armonie.
isa_bella
Postat pe 2 Februarie 2009 00:47
pascumia2000
Postat pe 3 Februarie 2009 10:42
isa_bella
Postat pe 4 Februarie 2009 12:58
mie personal partea cu BALANTA imi displace, nu de alta dar toti barbatii (cunoscutii, prietenii, colegii de clasa etc) nu au coloana vertebrala, sunt fugari, volatili, fara nuanta si context; ascendentul in leu insa il face impozant, autoritar, sever, ii da masculinitate dar si duritate, care de multe ori se traduce cu gelozie dusa la extrem (women, watch out!); istetime, spirit de observatie dar si marinimie (adesea dusa la extrem, din nou!) il fac destul de acceptabil ca persoana si personalitate; intr-un cuvant deci, adunat multe minusuri cu multe plusuri da pe zero, deci fara excese, este OK yupiii sper ca ti-am fost de folos
theperfectmanishere
Postat pe 7 Septembrie 2009 16:27
NU am nici un detaliu..
Diavolyta_
Postat pe 18 Septembrie 2009 17:05
De la: theperfectmanishere, la data 2009-09-07 16:27:10mie personal partea cu BALANTA imi displace, nu de alta dar toti barbatii (cunoscutii, prietenii, colegii de clasa etc) nu au coloana vertebrala, sunt fugari, volatili, fara nuanta si context; ascendentul in leu insa il face impozant, autoritar, sever, ii da masculinitate dar si duritate, care de multe ori se traduce cu gelozie dusa la extrem (women, watch out!); istetime, spirit de observatie dar si marinimie (adesea dusa la extrem, din nou!) il fac destul de acceptabil ca persoana si personalitate; intr-un cuvant deci, adunat multe minusuri cu multe plusuri da pe zero, deci fara excese, este OK yupiii sper ca ti-am fost de folos


Esti destul de dur cu barbatii Balanta!Fiecare zodie are parti bune si parti rele!Ai dreptate insa ca sunt ceva mai superficiali si imaturi pana la o anumita varsta!Le place flirtul si se angajeaza mult mia greu ca alti nativi intr-o relatie!Ceea ce pot sa spun cu siguranta despre o astfel de combinatie zodie-ascendent e ca sunt vanitosi din cale afara!
Amora
Postat pe 19 Septembrie 2009 09:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate intre : yo capricorn ,el rac???? 10 De la: kudika355503 22 Ianuarie 2011 13:41
femeia taur si barbatul scorpion 27 De la: miss_darine 16 Octombrie 2011 21:10
bad_boy_myshu87 8 De la: RAINBOWLADY 1 Ianuarie 2012 22:39
Eu capricorn , el pesti... 9 De la: bioefandrei 31 Ianuarie 2009 10:29
incearca si tu 12 De la: greierash 1 Octombrie 2009 07:03