Setari Cookie-uri

un sfat? o parere? plz :|

akm cateva zile ma trezesc q un tel de la fostu` in kre imi spune k a fost la doctor si k este suspect de "sculament" (noi avand primu` contact sexual in urma cu 3 saptamani - neprotejat) .. eu nu am nici un simptom, q toate astea fugi la dr, fa`tzi analize.. si nu mi`a iesit absolut nici o infectzie.. sunt perfect sanatoasa :) .. in skimb el si`a luat rezultatele si i`au iesit pozitive.. el spune in schimb k pana la mn nu mai avusese contact d 6 luni, si dupa mine nu s`a mai culcat cu nimeni .. este cam ciudat nu ? .. oriqm ideea e k el spune k nu avea nimik inainte si ma acuza.. [o sa ii dau rezultatele de la analize sa le inghita :|] .. ce parere avetzi?
gag1kutza
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:28
S-o fi masturbat el cu mainile infecte
Din ce teste reiese un sculament suspect? Prin ce simptome se manifesta?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:43
De la: gag1kutza, la data 2009-01-23 19:28:52akm cateva zile ma trezesc q un tel de la fostu` in kre imi spune k a fost la doctor si k este suspect de "sculament" (noi avand primu` contact sexual in urma cu 3 saptamani - neprotejat) .. eu nu am nici un simptom, q toate astea fugi la dr, fa`tzi analize.. si nu mi`a iesit absolut nici o infectzie.. sunt perfect sanatoasa :) .. in skimb el si`a luat rezultatele si i`au iesit pozitive.. el spune in schimb k pana la mn nu mai avusese contact d 6 luni, si dupa mine nu s`a mai culcat cu nimeni .. este cam ciudat nu ? .. oriqm ideea e k el spune k nu avea nimik inainte si ma acuza.. [o sa ii dau rezultatele de la analize sa le inghita :|] .. ce parere avetzi?


Sa te asiguri ca inghite pana la ultima bucatica,alt sfat chiar nu vad.....daca rezultatele tale sunt negative si ale lui pzitive ce vrei mai mult de atat?????sau poate mai nou sculamentul se i-a ca si gripa
o_inima_pustie
Postat pe 11 Februarie 2009 13:25
buna ziua...am ceva perioada de cand am descoperit scurgerile..prin febroarie am fost la o prostituata....si mi-a facut oral...dupa 2 sapt a inceput chinul..usturimi knd urinam...secretie galbuie urat mirositoare..etc....am fost la dermato-veneric...am luat tratament...si chiar knd am terminat tratamenul...am gasit o fata...care am avut relati sexuale cu ea...tot neprotejat..totul a fost bine si frumos...din martie asa am cunoscuto..si din prima seara...am intretinut relatii cu ea (o proasta) :)...si necazul a dat iar peste mine prin iunie:|...am luat zinat500mg..a trecut prima zi dupa terminarea tratamentului...a fost frumos....a doua zi chin:(((...m-am dus si am mai luat iar ink 10 pastile zinat500mg...iar acum nustiu dak e normal...dimineata knd ma trezesc am o scurgere alba(aproape transparenta)nu e vascoasa...si in lipsa de "fete"m-am masturbat" si sperma avea aspect de lichid gen apa...bn culoare normala...si o parte din sperma mai vascoasa.gelatinoasa rau....mai am ceva...sa ma ingrijorez....astept raspunsuri....multumesc mult
kudika056285
Postat pe 31 Iulie 2009 21:02
De la: gag1kutza, la data 2009-01-23 19:28:52akm cateva zile ma trezesc q un tel de la fostu` in kre imi spune k a fost la doctor si k este suspect de "sculament" (noi avand primu` contact sexual in urma cu 3 saptamani - neprotejat) .. eu nu am nici un simptom, q toate astea fugi la dr, fa`tzi analize.. si nu mi`a iesit absolut nici o infectzie.. sunt perfect sanatoasa :) .. in skimb el si`a luat rezultatele si i`au iesit pozitive.. el spune in schimb k pana la mn nu mai avusese contact d 6 luni, si dupa mine nu s`a mai culcat cu nimeni .. este cam ciudat nu ? .. oriqm ideea e k el spune k nu avea nimik inainte si ma acuza.. [o sa ii dau rezultatele de la analize sa le inghita :|] .. ce parere avetzi?





... fetitze si baietzei ... nu va mai jucati cu cocoselul si pasarica alandala ca va treziti intr-o zi cu speranta de viata redusa rau (pare exagerat dar prin complicatiile pe care le poate produce ...) ... nu e de joaca ... maturizati-va, fidelitatea, iar cind este cazul abstinenta, a fost si este cea mai buna medicatie ... dar inainte nu dupa ...
marco918
Postat pe 2 August 2009 11:10
De la: kudika056285, la data 2009-07-31 21:02:22...am ceva perioada de cand am descoperit scurgerile..

Daca descoperi scurgeri, trebuie sa mergi imediat la dermato-venerolog. Nu fi dobitoc si sta cu surgerile sau alte inflamatii ce iti pot aparea.
Iti va da un tratament multiplu, daca nu iti faci analize la sange si la lichidul respectiv. Daca e blenoragie (cum pare si la tine si la cea de a deschis topicul) in mod normal trece cu doza unica, intr-o zi, dar ei iti dau oricum un + tratament care dureaza 2 saptamani doua pastile la 24 de ore si 3 inainte de fiecare masa plus vitamina E pentru refacerea epiteliului (si pentru alte alea, sa fie siguri...). Nu ma fa sex pana nu te vindeci complet si urmeaza tratamentul exact, nu fa talente de om prost.

Pentru initiatoarea topicului, Blenoragia la femei este foarte rar vizibila si se maifesta mult mai usor, nu ustura sau altceva.
Mergi la medic (vezi mai sus) o sa-ti dea probabil acelasi tratament ca lui. Nu sta ca proasta fara sa faci nimic, sigur ai si tu si cine stie cati altii si altele.

Postat pe 2 August 2009 11:22
De la: kudika056285, la data 2009-07-31 21:02:22din martie asa am cunoscuto..si din prima seara...am intretinut relatii cu ea (o proasta) :)...si necazul a dat iar peste mine prin iunie


Prost esti tu ca ai facut sex neprotejat cu o proasta suspecta de sculament .
Poate asa inveti sa folosesti prezervativul data viitoare cand dai peste alta proasta
iris_4_ever
Postat pe 2 August 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Menstra 1 De la: kudika_981469 17 Februarie 2015 21:37
fertilizarea in vitro 1 De la: kudika317123 29 Septembrie 2010 16:15
INTREBARE-ESCAPELLE 1 De la: Mutzatzana 5 Ianuarie 2010 22:20
pentru ca suntem oameni carora ne pasa de ceilalti... 1 De la: pisic19 16 Ianuarie 2010 14:51
Ce am? 2 De la: yumalai 18 Decembrie 2009 14:46