Setari Cookie-uri

femeie berbec -barbat gemeni!!!

vreau sa-mi spuneti toate opiniile celora care sunt in situatia asta:)....stiu ca o sa fie numai de bine:)
honeybunny_2023
Postat pe 2 Februarie 2009 20:46
parerea mea este sa nu va mai luati dupa zodii...relatia depinde de alte lucruri nu de zodii......depinde de voi, de personalitatea fiecaruia...asa ca nu mai crede in toate prostiile...succes si pupuci
cory_bebita
Postat pe 2 Februarie 2009 20:50
daca in zodiacul european spune ( este doar un exemplu) ca zodia berbec versus zodia gemeni nu au nici cea mai mica compatibilitate,ce faceti parasiti relatia respectiva pt k asa spune in zodiacul respectiv?:-?
draguta_anamaria
Postat pe 2 Februarie 2009 20:52
fff tare draguta_anamar ia
cory_bebita
Postat pe 2 Februarie 2009 20:54
ms ms :)
draguta_anamaria
Postat pe 2 Februarie 2009 20:56
De la: honeybunny_2023@yahoo.com, la data 2009-02-02 20:46:50vreau sa-mi spuneti toate opiniile celora care sunt in situatia asta:)....stiu ca o sa fie numai de bine:)


mamaaaaa, fato, in ce te-ai bagat??? asta poate sa te omoare in somn, atat de mare e incompatibilitatea. zodiile voastre nu pot forma o legatura nici intr-o mie de ani.
dar las' ca exista scapare, un descantec, iti spun eu ce sa faci:
te trezesti in toiul noptii (pe la ora 1, asa...) si iti pui pletele pe moatze. apoi iti bagi un morcov in fund si-o ceapa-n gura si te pui langa el in pat asa, iar dimineata cand se va trezi si te va vedea, se leapada de orice zodie si va fi numai al tau!
dar asa sa faci da?????
Anissia27
Postat pe 2 Februarie 2009 21:05
TERMINA CU PROSTIILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anissia27
Postat pe 2 Februarie 2009 21:10
De la: Anissia27, la data 2009-02-02 21:05:59
De la: honeybunny_2023@yahoo.com, la data 2009-02-02 20:46:50vreau sa-mi spuneti toate opiniile celora care sunt in situatia asta:)....stiu ca o sa fie numai de bine:)


mamaaaaa, fato, in ce te-ai bagat??? asta poate sa te omoare in somn, atat de mare e incompatibilitatea. zodiile voastre nu pot forma o legatura nici intr-o mie de ani.
dar las' ca exista scapare, un descantec, iti spun eu ce sa faci:
te trezesti in toiul noptii (pe la ora 1, asa...) si iti pui pletele pe moatze. apoi iti bagi un morcov in fund si-o ceapa-n gura si te pui langa el in pat asa, iar dimineata cand se va trezi si te va vedea, se leapada de orice zodie si va fi numai al tau!
dar asa sa faci da?????
Anissia27
Postat pe 2 Februarie 2009 21:18
Berbec-Gemeni. Foc si Aer. Ti-a luat mult sa gasesti pe cineva din Gemeni? Ei, acum nu-l lasa sa-ti scape, asta ti-e destinul.

Gemenii au sarm cât sa dea si la altii si sunt captivanti pâna la hipnotism. Amândurora va place viata agitata, amândoi va plictisiti repede. Amândoi aveti o dexteritate de invidiat si amândoi sunteti ageri. Doua semne pentru care comunicarea este atât de importanta încât veti avea o gramada de prieteni si de activitati, o viata neobosita si mereu incitanta. Dezbateri filosofice ardente sau scheme elaborate minutios, pe toate stiti sa le faceti împreuna si va completati reciproc cât se poate de bine. Poate o sa va lipseasca odihna, poate o sa va lipseasca banii, poate o sa va lipseasca mai-stiu-eu-ce, dar sigur n-or sa va lipseasca niciodata ideile.

Nativul din Gemeni o sa-ti faca cea mai buna publicitate posibila, fiindca nimeni nu se pricepe asa de bine ca el sa raspândeasca vorba. Din fericire pentru tine, Gemenii sunt un semn mobil, asa ca nativul n-are nevoie de sefie (chestia care te roade pe tine cel mai tare si mai tare), o sa mearga fericit pe drumul deschis de tine. În plus, nativul Gemeni are întotdeauna câteva proiecte proprii, astfel încât o sa-si poata exprima personalitatea în alte parti. Daca se supara si va certati, iarasi nu te speria. Geamanul tipa mult si se linisteste repede, iar într-o clipa a si uitat : nu poarta ranchiuna. O gura de Aer proaspat, iata ce va fi nativul Gemeni pentru tine.
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 21:35
Sexual, tu generezi mai multa caldura si pasiune, dar nativul Gemeni se adapteaza usor si repede. Un singur lucru : ia-o mai încet. Amândoi sunteti nerabdatori sa ajungeti la destinatie, dar aici drumul este la fel de placut ca si destinatia.

Amândoi traiti în prezent, asa ca planurile pentru viitor or sa cam ramâna de caruta. Nici unul dintre voi nu se pricepe la detalii, deci n-ar fi rau sa angajati pe cineva sa va tina contabilitatea si sa va mai puna ceva ordine prin viata.

Amandoi aveti viata cât sa însufletiti Universul, asa ca, daca ai gasit un nativ din Gemeni, stai pe aproape : merita. Din plin.
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 21:35
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html

sau baga mare aici:

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:57
stiti ce... cu totii pe deoparte au dreptate iar pedealta parte nu au...eu sunt berbec si iubitul meu gemeni st impreuna de 5 luni jumate si ne-am certat decat de 4-5 ori nu mai stiu sigur si ce-a mai buna prietene a mea se cearta in fiecare zii cu el sau mai bine zis din5 in 5 minute..dar eu ma refer ca persoama iubita nu trebuie lasa pentru cea ce iti spune zodiacul tu sa faci ce-a ce iti spune inima cu adevarat si sa iti urmezi gandurile asa cum stii sa cumonici cu o persoana sau cu iubitul tau asa poti foarte bn sa clarifici anumite situacii sau neintelegerii privite de subiecte banale poate sau ceva mai important..dar totusi faptul este ca nu trebuie sa renunti asa de usor sa o persoana draga tie si mai mult pe care o iubesti ...sunt multe lucruri in viata de care m-am luvit si l-am avut pe el langa mine mia fost sprijin ajutor alinare si acum imi este alaturi si imi va fii ...eu ma inteleg cu el super bine in contradictoriu cu ce spune zodiacul deci se pare ca mai sunt si exceptii..dar ganditiva de 10 ori inainte sa luati o decizie si apoi sa regretati amarnic asupra ei...vam pupat pe toti si iubitiva mult...ganditiva ca nimeni nu-si imagina ca o fetita de 14 ani jumate poate stii cte stiu eu si sunt multe legi care le contrazic si multe lucruri de descoperit ...cine va avea ocazia sa te cunoasta pe tine sau pe orcine garantez orce zodie ati fii ca 100% va avea ceva interesant,dragut,frumos si de apreciat la fiecare din voi...ar trebui sa incercati sa va cunoasteti pe voi insiva ca sa puteti comunica in voie cu cei din jurul vostru
kudika295795
Postat pe 26 Iulie 2010 22:11
Foarte putin probabil ca atunci cand ne indragostim de o persoana o facem pentru ca apartine unei zodii compatibile sau, dimpotriva , ne inabusim sentimentele pentru ca pesoana respectiva nu ne este potrivita.
Sigur, influenta astrelor este una smenficativa, dar nu trebuie , in opinia mea , sa reducem o relatie la acest aspect. Pana la urma, suntem si ce ne-a fost scris sa fim, dar suntem si ce vrem sa fim. Cred ca un rol important are constiinta cu care facem ceva in viata si seriozitatea cu care tratam problemele vietii.Este foarte usor ca la primul val al vietii sa punem coada pe spinare si sa abandonam pretextand ca zodia nu-i permite un alt tip de comportament.
Imi aduc aminte de niste cuvinte intelepte, care spuneau ca oamenii nu trebuie sa se simta umiliti de originea lor animala atata timp cat fac ceva sa depaseasca animalul din ei.
kudika397662
Postat pe 6 Mai 2011 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din judetul tau 42 De la: coffeeta 14 Aprilie 2009 09:33
baiatu Capricorn 9 De la: andra_ale 8 Septembrie 2009 12:37
Un sfat, va rog! 11 De la: stiricaremerita 22 Ianuarie 2011 11:08
femeie berbec -barbat gemeni!!! 13 De la: kudika397662 6 Mai 2011 10:32
despre baieti 3 De la: ALIYCE 15 Aprilie 2009 21:39