Setari Cookie-uri

Ab rocket!

Salut fetelor! Am folosit leg magicul...ma intrebam daca ab rocketul functioneaza...leg magicul e instructorul meu personal...dar as vrea sa-mi cumpar si ab rocket..are cineva?
Claudia_si_punct
Postat pe 5 Februarie 2009 15:18
De la: Claudia_si_punct, la data 2009-02-05 15:18:48Salut fetelor! Am folosit leg magicul...ma intrebam daca ab rocketul functioneaza...leg magicul e instructorul meu personal...dar as vrea sa-mi cumpar si ab rocket..are cineva?

acum am cautat pe google si am vazut ca acel aparat este destinat pt muschii abdominali. vreau sa iti zic , ca nu trebuie sa te pacalesti, uitandu-te la abdominalii celor care apar in reclame. ei nu au ajuns la conditia aia fizica cu astfel de aparate. de cele maimulte ori este vorba de oameni care s-au antrenat chiar zeci de ani, si acum ca sa mai faca si ei un ban in plus, apar in astfel de reclame. am citit ca daca dai acum 3.5mil pe acest aparat iti da si un centimetru ca sa te masori in zona abdominala este o mare tampenie. nu ai cum sa slabesti doar intr-o singura parte a corpului. apoi tot pe aceea pagina , unde am citit de oferta la ab rocket, am vazut titlu: ex intense, pt acasa si langa era poza lu unu cu niste muschi f bn reliefati. bineinteles ca nu am citit articolul....dar dupa poza ala avea cativa ani buni de tras de fiare si in niciun caz nu avea corpu "lucrat" acasa....si asta iti spune un fost culturist si actul instructor....nu cel mai bun, dar nici cel mai prost
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Iulie 2009 20:38
da, daca vrei muschi abdominali bine definiti, trebuie neaparat sa faci cardio pe langa, altfel nu reusesti decat sa faci muschi pe sub grasime

si-ti ia cel putin 6 luni sa faci dintr-o burtica un abdomen definit
kitty_krieger
Postat pe 17 Iulie 2009 20:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-17 20:50:59da, daca vrei muschi abdominali bine definiti, trebuie neaparat sa faci cardio pe langa, altfel nu reusesti decat sa faci muschi pe sub grasime

si-ti ia cel putin 6 luni sa faci dintr-o burtica un abdomen definit

pisicuto, sunt curios ce intelegi tu prin definire. unu la mana si doi la mana...de unde ai scos tu si timpul necesar pentru un astfel de obiectiv?
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Iulie 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:-?? 9 De la: angelik19 22 Iulie 2010 22:46
imi doresc sa mor 80 De la: gugulina74 27 August 2013 20:35
facultati la fara frecventa 1 De la: ale_me_2007 14 Iulie 2009 04:17
Teluri 12 De la: _xy 28 Octombrie 2008 14:07
Stietotologie = stie-tot-ologie 8 De la: life_coaching 27 August 2013 20:37