Setari Cookie-uri

necesit ajutor!

sunt sigura ca subiectul a mai fost in discutie pe aici, insa problema mea e una mare. poate asa mi se pare acum...nu stiu exact ce sa spun. am aproape 19 ani si sunt virgina. motivul nu il stiu, tot ce pot spune e ca de fiecare data cand "ma lua valul" ma opream la un moment dat,asa fara motiv, fara explicatii.
mentionez ca arat bine...lasand modestia la o parte...si de multe ori baietii din jurul meu ar vrea sa ma aiba in pat. relatii serioase nu am avut,poate de aia sunt inca virgina, ca visam pana nu demult la fat frumos. acum am o prietenie mai avansata cu un tip pe care il cunosc de muuult timp. problema e insa ca el are 30 de ani...nu arata....e foarte frumos si atragator. nu inteleg ce vrea defapt de la mine, sex nu ii ofer, habar nu am. in momentul in care am vrut sa vorbesc cu el despre asta a zis sa traiesc clipa de fata...sa nu ma agndesc la viitor, ca e mai ok asa. uneori am impresia ca tine foarte mult la mine. imi spune, cand vine vorba de subiectul sex, ca va fi numai daca eu vreau si cand vreau eu. tin sa precizez ca tipu nu a mai dezvirginat pe nimeni pana acum...pentru ca "nu a vrut niciodata ca o fata sa se gandeasca cu ura la el" si prefera sa merga "la gata". si totusi...as faceo cu el...chiar si maine daca sar putea...ma excita foarte tare prin tot ce face...dar am o problema! nu pot lasa pe cineva sa ma vada dezbracata! nu pot![baieti ma refer] niciodata nu am reusit sau mai bine zis nu a reusit nimeni sa ma convinga sa imi dau pantalonii jos. desi sincer....uneori simt ca iau foc si ca as vrea sal simt in mine, dar imi e rusine.nu stiu de ce sunt asa.mam gandit intro noapte sa ma imbat si sa ma culc cu primul care imi iese in cale. daca cu cel la care tin nu pot din cauza rusinii...ar trebui sa ma ia el mai atre...sau nu stiu!
va rog ajutatima cu un sfat!habar nam ce sa fac!
va multumesc
sweet_baby_me
Postat pe 10 Februarie 2009 02:03
De la: sweet_baby_me, la data 2009-02-10 02:03:20sunt sigura ca subiectul a mai fost in discutie pe aici, insa problema mea e una mare. poate asa mi se pare acum...nu stiu exact ce sa spun. am aproape 19 ani si sunt virgina. motivul nu il stiu, tot ce pot spune e ca de fiecare data cand "ma lua valul" ma opream la un moment dat,asa fara motiv, fara explicatii.
mentionez ca arat bine...lasand modestia la o parte...si de multe ori baietii din jurul meu ar vrea sa ma aiba in pat. relatii serioase nu am avut,poate de aia sunt inca virgina, ca visam pana nu demult la fat frumos. acum am o prietenie mai avansata cu un tip pe care il cunosc de muuult timp. problema e insa ca el are 30 de ani...nu arata....e foarte frumos si atragator. nu inteleg ce vrea defapt de la mine, sex nu ii ofer, habar nu am. in momentul in care am vrut sa vorbesc cu el despre asta a zis sa traiesc clipa de fata...sa nu ma agndesc la viitor, ca e mai ok asa. uneori am impresia ca tine foarte mult la mine. imi spune, cand vine vorba de subiectul sex, ca va fi numai daca eu vreau si cand vreau eu. tin sa precizez ca tipu nu a mai dezvirginat pe nimeni pana acum...pentru ca "nu a vrut niciodata ca o fata sa se gandeasca cu ura la el" si prefera sa merga "la gata". si totusi...as faceo cu el...chiar si maine daca sar putea...ma excita foarte tare prin tot ce face...dar am o problema! nu pot lasa pe cineva sa ma vada dezbracata! nu pot![baieti ma refer] niciodata nu am reusit sau mai bine zis nu a reusit nimeni sa ma convinga sa imi dau pantalonii jos. desi sincer....uneori simt ca iau foc si ca as vrea sal simt in mine, dar imi e rusine.nu stiu de ce sunt asa.mam gandit intro noapte sa ma imbat si sa ma culc cu primul care imi iese in cale. daca cu cel la care tin nu pot din cauza rusinii...ar trebui sa ma ia el mai atre...sau nu stiu!
va rog ajutatima cu un sfat!habar nam ce sa fac!
va multumesc[/quote

e foarte bine ce ti a zis tipul...probabil vede in tine ceva mai mult decat o gaura(cum zic eu) si eu zic sa nu sari tu pe el de acum daca el e a lasat pe tine sa decizi knd..o sa ii pari disperata...probail omu tine la tine si are altele cu care se poate regula...eu zic sa fii mandra de tine si atata tot....
SweetHappyButterfly
Postat pe 10 Februarie 2009 02:07
De la: sweet_baby_me, la data 2009-02-10 02:03:20sunt sigura ca subiectul a mai fost in discutie pe aici, insa problema mea e una mare. poate asa mi se pare acum...nu stiu exact ce sa spun. am aproape 19 ani si sunt virgina. motivul nu il stiu, tot ce pot spune e ca de fiecare data cand "ma lua valul" ma opream la un moment dat,asa fara motiv, fara explicatii.
mentionez ca arat bine...lasand modestia la o parte...si de multe ori baietii din jurul meu ar vrea sa ma aiba in pat. relatii serioase nu am avut,poate de aia sunt inca virgina, ca visam pana nu demult la fat frumos. acum am o prietenie mai avansata cu un tip pe care il cunosc de muuult timp. problema e insa ca el are 30 de ani...nu arata....e foarte frumos si atragator. nu inteleg ce vrea defapt de la mine, sex nu ii ofer, habar nu am. in momentul in care am vrut sa vorbesc cu el despre asta a zis sa traiesc clipa de fata...sa nu ma agndesc la viitor, ca e mai ok asa. uneori am impresia ca tine foarte mult la mine. imi spune, cand vine vorba de subiectul sex, ca va fi numai daca eu vreau si cand vreau eu. tin sa precizez ca tipu nu a mai dezvirginat pe nimeni pana acum...pentru ca "nu a vrut niciodata ca o fata sa se gandeasca cu ura la el" si prefera sa merga "la gata". si totusi...as faceo cu el...chiar si maine daca sar putea...ma excita foarte tare prin tot ce face...dar am o problema! nu pot lasa pe cineva sa ma vada dezbracata! nu pot![baieti ma refer] niciodata nu am reusit sau mai bine zis nu a reusit nimeni sa ma convinga sa imi dau pantalonii jos. desi sincer....uneori simt ca iau foc si ca as vrea sal simt in mine, dar imi e rusine.nu stiu de ce sunt asa.mam gandit intro noapte sa ma imbat si sa ma culc cu primul care imi iese in cale. daca cu cel la care tin nu pot din cauza rusinii...ar trebui sa ma ia el mai atre...sau nu stiu!
va rog ajutatima cu un sfat!habar nam ce sa fac!
va multumesc
Nu mai bea ca nu ajungi niciunde,si nu te duce cu primul pe care il intalnesti.... .Tipul asta de 30 de ani te excita asa de tare din cauza ca este prea mare diferenta de varsta intre voi si nu prea ai sentimente de dragoste asa de intense fata de el.... din cauza diferentei de varsta il respecti si tie rusine sa te dezbraci in fata lui... cred ca ar trebuii sa iti cauti unul cu o varsta mai apropiata ca si a ta(pana in 25 de ani zic eu)... sunt sigur ca te vei dezbraca mai usor in fata celui care are o varsta mai apropiata ca si a ta.
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Februarie 2009 04:00
"problema e insa ca el are 30 de ani...nu arata....e foarte frumos si atragator"
eu asta nu inteleg.. la 30 de ani nu ar trebui sa fie frumos?De-abia de acum poti spune ca e barbat.

Esti prea mica pentru el,nu diferenta de varsta e deranjanta ci faptul ca esti tu prea mica .Peste 5 ani cred ca ai putea sa faci fata unui barbat cu 11 ani mai mare ,si nu ma refer sexual .

Si de ce vrei sa-ti pierzi virginitatea?E musai?Asteapta-l pe Fat Frumos,sigur e pe aproape!!
ella_c
Postat pe 10 Februarie 2009 06:43
va multumesc pentru sfaturi si idei...ma ajutati oarecum sa imi deschid ochii:D
stiu...e normal ca cineva sa fie frumos la 30 de ani, dar ma refeream ca nu pare....acolo am vrut sa ajung:)
a sunat cam aiurea,eram obosita azi noapte:)
sweet_baby_me
Postat pe 10 Februarie 2009 15:26
Draga eu cred ca nu e o problema varsta lui ,ba tocmai ca are experienta si stie cum sa te ia ca sa nu fie un chin ptr tine "prima data", daca ti-e asa de rau rusine .........seara pe intuneric te bagi sub pilota si el nu te va vedea si cu timpul incet nu vei mai fi asa rusionoasa.......ai sa te obisnuiesti dupa prima incercare........dar inainte vb si voi despre voi 2 , cum e sa faci dragoste cum , o sa te simti,,,,,,ca doar tu poti sa-i ceri pareri .....esti la inceput ...el nu...iti poate da unele explicatii........si asa te ajuta si pe tine............
gongonica
Postat pe 25 Iunie 2009 13:16
Problema ta :
"dar am o problema! nu pot lasa pe cineva sa ma vada dezbracata! nu pot![baieti ma refer] niciodata nu am reusit sau mai bine zis nu a reusit nimeni sa ma convinga sa imi dau pantalonii jos. desi sincer....uneori simt ca iau foc si ca as vrea sal simt in mine, dar imi e rusine"

deci problema ta va avea rezolvare in momentul in care vei constientiza cauza. Pe de o parte spui ca esti frumoasa pe de alta parte iti este rusine. Iti este rusine cu corpul tau? Sau ai vreun complex ?

In alta ordine de idei, iti vei da pantalonii jos , in momentul in care vei iubi un baiat ( barbat), iubirea te ajuta sa scapi de inhibitii. Sau poti face sex cu lumina stinsa ( asa nu te vede) dar e frumos sa-ti incepi viata sexuala cu barbatul pe care il iubesti, nu doar asa ,sa scapi de virginitate.
valita76
Postat pe 25 Iunie 2009 13:39
dupa 10 februaurie pana acum cred ca s-a rezolvat problema
yumy
Postat pe 25 Iunie 2009 13:40
De la: yumalai, la data 2009-06-25 13:40:46dupa 10 februaurie pana acum cred ca s-a rezolvat problema


Ai dreptate, n-am vazut de cand e postat.
valita76
Postat pe 25 Iunie 2009 13:42
eu cred ca s-a rezolvat problema
yumy
Postat pe 25 Iunie 2009 13:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
orgasm?? 59 De la: puyaroxy 14 Ianuarie 2010 18:04
Ma excita sa insel 102 De la: kudika354715 18 Ianuarie 2011 18:42
Topicuri diverse... si indelung comentate!!! 22 De la: ady39_2007 11 Octombrie 2009 13:53
ce fantezii sexuale aveti? 309 De la: s26 30 Aprilie 2016 11:48
dragoste 72 De la: stardancer 17 Noiembrie 2009 23:51