Setari Cookie-uri

Hellp Me!

Buna la toata lumea!! am si io o mik sau o mare problema:( sunt cu un baiat de un an..in fine neam cunoscut pe mess cam acum 2 ani..el era in alta tara...si a venit ,si sunt cu el de un an...primele luni ne vedeam mereu vb foarte mult la tel...acum s-a schimbat total...si am observat asta din multe gesturi care le-a facut i-am zis dar zice ca sunt nebuna..I-am cerut sa ne despartim pt ca am vazut ca cu toate ca incerc sa vb cu el....imi da peste nas...dar mi-a zis ca nu poate sa stea fara mn..si iar se poarta frumos o zii ,doua....iar ma pacaleste pt ca il iubesc foarte mult...dar numai vreau sa se poarte asa indiferent cu mn:(dar nici nu vreau sa-l pierd pt ca stiu sau cel putin cred ca tine la mn in adancu sufletului.....Ce sa fac???? Va rog cateva sfaturi:(
ciminutza
Postat pe 17 Februarie 2009 18:32
muta-ti cuibul pe eva.ro poate gasesti suflete mai pline de intelegere
pe aici suntem doar ... "bitchies"....adica ni se falfaie de drame existentiale de genul astora....

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Februarie 2009 18:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-17 18:36:46muta-ti cuibul pe eva.ro poate gasesti suflete mai pline de intelegere
pe aici suntem doar ... "bitchies"....adica ni se falfaie de drame existentiale de genul astora....




off ,hai ca incerc eu,nu stiu cat ma tine...

Un barbat isi schimba comportamentul cand se schima ceva in viata lui..Spre exemplu ii place o alta fata .
Nu vrea nici cu tine ,nici fara ...pana nu are confirmare din alta parte.
Adica nu risca sa te piarda ...degeaba..
ella_c
Postat pe 17 Februarie 2009 18:42
Ms frumos Ella pt ajutor.....si io sunt tot de parerea asta....dar in fine sa vdm ce iese...oricum nu e mare drama:D..MS FRUM:*
ciminutza
Postat pe 18 Februarie 2009 17:38
De la: ciminutza, la data 2009-02-18 17:38:27Ms frumos Ella pt ajutor.....si io sunt tot de parerea asta....dar in fine sa vdm ce iese...oricum nu e mare drama:D..MS FRUM:*



Bine zis!Nu e mare drama..
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 19:44
De la: ciminutza, la data 2009-02-18 17:38:27Ms frumos Ella pt ajutor.....si io sunt tot de parerea asta....dar in fine sa vdm ce iese...oricum nu e mare drama:D..MS FRUM:*



Bine zis!Nu e mare drama..
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 19:44
De la: ciminutza, la data 2009-02-17 18:32:01Buna la toata lumea!! am si io o mik sau o mare problema:( sunt cu un baiat de un an..in fine neam cunoscut pe mess cam acum 2 ani..el era in alta tara...si a venit ,si sunt cu el de un an...primele luni ne vedeam mereu vb foarte mult la tel...acum s-a schimbat total...si am observat asta din multe gesturi care le-a facut i-am zis dar zice ca sunt nebuna..I-am cerut sa ne despartim pt ca am vazut ca cu toate ca incerc sa vb cu el....imi da peste nas...dar mi-a zis ca nu poate sa stea fara mn..si iar se poarta frumos o zii ,doua....iar ma pacaleste pt ca il iubesc foarte mult...dar numai vreau sa se poarte asa indiferent cu mn:(dar nici nu vreau sa-l pierd pt ca stiu sau cel putin cred ca tine la mn in adancu sufletului.....Ce sa fac???? Va rog cateva sfaturi:(


Esti masochista ?Nu cred ! Atunci ?
Nu avem cu ce sa te ajutam daca tu nu te ajuti singura, esti constineta ca-si bate joc si insisti in .....naivitate !
Pune femeie piciorul odata in prag ca e lumea plina de suflete nobile...ca sa parafrazez pe cineva ''daca scoti capul pe geam miroase a pinis'':))) asa un pic modificat sa nu cadem in vulgar , ca nu sta frumos !
Hai ca esti fata mare si te descurci tu si fara el ...si nu te supara, dar cand ai postat aici stiai ca nu o sa te menajeze nimeni , ai vazat la dandanaua ce directa fu', ea e o dulce dar sa nu o superi!
Pupici !
__LL__
Postat pe 20 Februarie 2009 02:04
Este clar ca relatia nu merge, acum ce vrei, sa il transformi peste noapte ? Spune-i pa si treci la urmatorul

Postat pe 20 Februarie 2009 02:49
:)))) mersi frumos oricum:P cand am citit tot ce se intampla pe aici si ce prob au altii...imi dau seama ca la mn nu e nimik:(. Am o varianta..ori sa vb cu el si sa lamurim situatia ori sa ne vdm fiecare de viata lui.... Va pup:*
ciminutza
Postat pe 20 Februarie 2009 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idei de slogan pentru un shop online (poate si nume) 6 De la: kudika_1035803 15 Februarie 2019 11:22
indemnizatie de somaj 1 De la: cole 16 Iunie 2009 14:01
Urmarite de proxeneti! 49 De la: luchianramona 22 August 2011 15:14
Au Pair / Mother's Help in Marea Britanie 1 De la: emigre 27 Noiembrie 2008 04:09
Facultatea de Limbi Straine, Bucuresti 4 De la: elena010 3 Ianuarie 2013 10:18