Setari Cookie-uri

marimea penisului

Buna fetelor! Am o mare problema (mare si la propriu si la figurat :) ) si as avea nevoie de sfatul vostru sincer. Am cunoscut un tip acum cateva luni cu care in prezent am o relatie. Pana aici toate bune si frumoase. Tipul este superb, atat fizic cat si sufleteste si simt pentru prima data ca este barbatul cu care imi doresc sa raman pana la adanci batranete. DAR...caci trebuia sa existe un dar, tipul are un penis foarte mare(si in lungime si in grosime). In afara de asta se manifesta si foarte barbateste, partidele noastra de sex durand de la 40 de minute in sus si fiind foarte intense, ajungand la finalul acestora sa nu mai fiu literalmente in stare de nimic.
Am nevoie de un sfat caci nu stiu ce sa fac : este barbatul pe care il asteptam dar din punct de vedere sexual simt ca ma extenueaza. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Mentionez ca am avut o discutie tangentiala cu el si mi-a spus ca este prima data cand se simte implinit pe deplin din punct de vedere erotic.De asemenea nu se poate manifesta altfel, deoarece asa este el construit : vrea, ii place si se simte satisfacut in momentul in care isi domina asa cum isi doreste partenera.

Postat pe 23 Februarie 2009 17:46
Daca acum nu-ti place, mai tarziu ti se va parea un chin. Poate el nu e tocmai ceea ce cauti...
irinaandreia
Postat pe 23 Februarie 2009 17:51
si iubi al meu e "mare si lat", iar cand se infiebanta prea tare eu ii soptesc incet si tandru la ureche, mai incet,...si fiindca ma iubeste si ii pasa de ce simt eu, ma asculta- incearca si tu, daca ii pasa de tine va face la fel, daca nu inseamna ca e doar un egoist preocupat doar de propria lui placere - si , ce e mai rau o sa extinda aceasta si in alte domenii ale vietii in doi. Succes!!!
miotud
Postat pe 23 Februarie 2009 18:01
io zic sa mai tai din ea!

Postat pe 23 Februarie 2009 18:13
De la: geo_sh, la data 2009-02-23 18:13:23io zic sa mai tai din ea!

si sa strunjeasca din ea ca nu poate sa fie mica si groasa
coffeeta
Postat pe 24 Februarie 2009 09:28
De la: coffeeta, la data 2009-02-24 09:28:24
De la: geo_sh, la data 2009-02-23 18:13:23io zic sa mai tai din ea!

si sa strunjeasca din ea ca nu poate sa fie mica si groasa




abdul iubim
abdul strunjim

Postat pe 24 Februarie 2009 09:30
De la: geo_sh, la data 2009-02-23 18:13:23io zic sa mai tai din ea!

Pe cuvant ca si eu tot la asta m-am gandit!
Pai ce Doamne iarta-ma sfat, vrei, suflete? Ce astepti? Reteta minune de micsorat p u tz a?
Dor_a
Postat pe 24 Februarie 2009 09:31
De la: , la data 2009-02-23 17:46:29 Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Cred ca ar trebui sa faci o operatie estetica si reparatorie de largire si adancire. Atunci nu o sa mai ai probleme.
De ce crezi ca i s-a zis unei doamne Gigi Larga, eh? Pentru ca era potrivita numai pentru tipii foarte inzestrati. Asa trebuie sa ajungi si tu.
Exista si o varianta fara costuri, dar implica ceva efort din partea ta. Cauti pe cineva cu un pinis si mai mare decat al prietenului tau actual. O faci cu respectivul vreo 6 luni si atunci esti numai buna pentru prieten.
Succes!

Postat pe 24 Februarie 2009 09:42
pff...aiurea..da vorbeste cu el despre problema asta....da mai pe larg..adik zii exact ce simti...eu am insa o problema mai grava...e suficient de mare..doar k mai mult de 20 de min nu merge...(((
mona18deea
Postat pe 25 Februarie 2009 19:41
Amaratul ..pacat de el ..asa tanar si frumos...buna vorba aia ca ce e prea mult strica :)))
__LL__
Postat pe 25 Februarie 2009 23:00
servus pt toata lumea!
...hmm..marimea penisului?prea mare?prea mic?ideal e sa comunici cu partenerul tau si sa ii spui ce simti(valabil si pt el)!apoi,trebuie sa stii ce sa faci cu penisul acela...te folosesti de vagin,de degete...de gurita;exista o sumedenie de modalitati,doar sa vb intre voi so sa faceti cum va place si ceea ce va place?!faza cu MARIMEA NU CONTEAZA chiar e adevarata,trebuie sa detii arta de a face sex si asta nu se dobandeste decat prin comunicare si placere!
Monis86
Postat pe 25 Iulie 2009 12:37
Tu, ce le mai stii tu pe toate!
Etta_me
Postat pe 25 Iulie 2009 12:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aaa 35 De la: anadx 27 Aprilie 2009 12:22
sondaje de opinie 1 De la: deyutzyk 29 Aprilie 2010 16:47
:((:((:((:((:((:((:((:(( 1 De la: dolcedya 28 Decembrie 2008 13:26
Cadou 2010 2 De la: yumalai 20 Ianuarie 2010 09:41
Ultramegasuperimportant! o PROBLEMA EXTREM DE URGENTA SI IRITANTA! 100 De la: Aladiah 24 Februarie 2009 22:59