Setari Cookie-uri

tinuta obligatorie la restautant

Buna fetelor

Am si eu nevoie de un sfat urgent de la voi. Maine seara voi merge la cina impreuna cu colegii mei de serviciu si cu asociatii firmei, care sunt din Ungaria si Germania, la un restaurant cu specific japonez. Cina are loc la ora 20.00, iar la restaurant este tinuta obligatorie. Cu ce as putea sa ma imbrac? Este neaparat sa port fusta?
eu_lorelei
Postat pe 3 Martie 2009 14:56
un chimono!!

Postat pe 3 Martie 2009 15:03
poti sa ai si pantaloni, dar sa fie de stofa si pantofi cu toc; eu as alege o rochita lunga pana la genunchi cu un sacou deasupra sau un bolero
kitty_krieger
Postat pe 3 Martie 2009 15:07
Are dreptate Iry.. Pisoiaca razboinica, adica...
Daca ai un costum cu pantaloni la care sa asortezi niste pantofi cu tocuri inalte si subtiri (stiletto), o bluza mai decoarativa... sau doar niste accesorii mai decoarative - colier, pandativ, ceva peste o bluza/camasa simple, e ok...
Eu insa, daca ar fi sa aleg, as alege fusta. Tot cu pantofi "stiletto" si ciorapi foarte fini - 15 den.
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2009 15:13
o rochie clasica neagra , cu asta sigur nu dai gres
Petek
Postat pe 4 Martie 2009 20:28
:) Imbraca-te cu gust , acesorii delicate , fie ca alegi fusta sau pantaloni, incearca sa te simti tu bine pentru ca daca alegi pantofii nepotriviti si ''calci in strachini se alege praful si de rochie si de stil si de tot :(
__LL__
Postat pe 4 Martie 2009 20:33
buan seara am si io o mare rugaminte la toate femeile care au avut parte in viata lor de o nunta si care au fost si gravide...asta mi se intampla mie pe 6 iunie fac nunta iar io fiind gravida acum in 2 luni atunci voi avea 5 luni si avea nevoie disperata de o rochie de mireasa cu"burtik" asa ca am nevoie de sftaul vostru une as putea gasi in bucuresti rochii de mireasa pentru gravide...pooop si BUNA SEARA ALL!!!
iluzia_cristina
Postat pe 28 Martie 2009 21:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut psihlog in Iasi !!! 1 De la: fluturas_mov 16 Ianuarie 2010 23:32
Dragostea e pentru fraieri 98 De la: luyyzz 4 Iulie 2009 18:56
Varsator Eu - El Scorpion 1 De la: irina1985 20 August 2009 11:22
castiga si tu un LAPTOP DELL PE:..... 1 De la: aipu_georgeta 23 Februarie 2010 18:02
veronik 6 De la: luiza_maria 3 Iunie 2010 18:11