Setari Cookie-uri

edtrfghwe

ce sa
christiandumitrescu
Postat pe 4 Martie 2009 20:34
De la: christiandumitrescu, la data 2009-03-04 20:34:44ce sa


fac daca
G_Bogdan
Postat pe 4 Martie 2009 20:38
buna ma poate ajuta si pe mine cineva ?sunt casatorita de 11 ani si am o fetita de 9 ani .am aflat de cateva sap ca sotul meu are o amanta de 1an si ceva ce sa fac am ancercat sa vb cu el si parca nu m ai jud. zici ca nu m ai e el
christiandumitrescu
Postat pe 4 Martie 2009 20:39
De la: christiandumitrescu, la data 2009-03-04 20:39:20buna ma poate ajuta si pe mine cineva ?sunt casatorita de 11 ani si am o fetita de 9 ani .am aflat de cateva sap ca sotul meu are o amanta de 1an si ceva ce sa fac am ancercat sa vb cu el si parca nu m ai jud. zici ca nu m ai e el
christiandumitrescu
Postat pe 4 Martie 2009 20:45
si un an nu ai simtit ca sotul are o amanta?tu unde erai?,,,,,,,,,,acum vrei explicatii de la el sau ce?s-o paraseasca?,,,,,,,,,,nu se va intampla asta indiferent de reactia ta,,,,,,,,,,,,,divort,,,,,,,,,,
wdy
Postat pe 4 Martie 2009 20:47
De la: christiandumitrescu, la data 2009-03-04 20:39:20buna ma poate ajuta si pe mine cineva ?sunt casatorita de 11 ani si am o fetita de 9 ani .am aflat de cateva sap ca sotul meu are o amanta de 1an si ceva ce sa fac am ancercat sa vb cu el si parca nu m ai jud. zici ca nu m ai e el


naspa.. paraseste`l inainte sa te paraseasca el pentru amanta...
cine stie....
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 13:14
incearca sa nu faci scandal, in general barbatilor le este teama sa ia o hotarare care sa le schimbe brusc toate coordonatele dar daca il vei cicali sau ii vei reprosa tu o sa-l faci sa plece.

Postat pe 11 Martie 2009 13:23
Decizia finala este a ta si numai a ta ce ai de facut in aceasta situatie. Nimeni nu te poate ajuta corect in aceasta problema ( vb. din experienta eu am 22 de ani de casnicie si doua fete de 20 si 21 de ani).
Oricum trebuie sa te gandesti bine ce ai de facut, iar daca familia ta te sustine moral ( in primul rand de asta ai nevoie de sustinere morala ca sa nu decazi psihic UN LUCRU FOARTE IMPORTANT ) asa cum am zis de la inceput decizia este ata si numai a ta. Acesta decizie poate fii buna la inceput apoi sa regreti toata viata. Tu esti cea care iti cunosti sotul cel mai bine si stii cum ai trait cu el 11 ani. In orice caz iti urez multa bafta.
matei_ana
Postat pe 11 Martie 2009 13:23
discuta cu el... daca nu adio si gata... totusi daca are o amanta de atata vreme tu cum de nu stiai ... unde te aflai?
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 15:01
uf ...ce sot..!!!...pacat ca aveti o fetita de 9 ani...cum o sa explice situatia?..si parasuta de amanta cum poate sa destrame o casnicie?...vb cu el...daca ajungeti la o intelegere...uf...insa eu iert greu aceste lucruri..insa aveti copil..nu stiu ce sa zic....vb cu el...trebuie sa clarificati...nu are limba acum...da un an de zile si-a folosit-o merita batut..si castrat...macat ai dreptul la replica....fi tare nu lasa durerea sa te inmoaie ..fi tare...si actioneaza
mikela_my
Postat pe 11 Martie 2009 15:10
odata ce a inselat o poate face si a doua oara... daca urasc ceva la un barbat e faptul ca inseala... ticalosii mai sunt barbatii
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 21:00
Exista proverbul "ce tie nu-ti place altuia nu-i face" 1. si-a pierdut respectul de sine si ptr. cei din jur; moneda de baza ingorare totala, tu ai nevoie de el? da, el nu, fiindca-i in alta parte - trupeste si sufleteste; moneda, ti-l cunosti ce-l mai bine ca sotie, amanta nu, niciodata (nu are certitudinea ca-i v-a fi vreodata nevasta si se va plictisi sa fie doar de divertisment, doar statut de intretinuta). Regula de baza: nu-l plange pe el ci pe tine. Aranjeaza-te "la patru ace' zilnic sa iesi ca o papusa din casa - arma redutabila a femeii, orice ar zice si ar face (sotul) nu vezi nu auzi.Tu esti ce-a care pune punctul,virgula, etc. si pleci. Cum nu exista el ptr. tine, nici tu ptr. el.(da, nu-ti neglija treburile casnice,cand el este acasa tu pleci) Arata-ti inteligenta feminina!. Ce are amanta in plus fata de tine ca sotie? Un lucru foarte mare este de spus, te cred ca ti-ar veni sa-i spargi capul, nu asa, tacand,gandind si i-o servesti in teren cand ii e lumea mai draga cu nervi nu gandesti rational. Cand se va trezi din visare, atunci sa joci mai tare ca-ci va reveni la baza (adica acasa). Fara nici o lacrima bocita mai ales in fata lui (sa ai o fata stana de piatra), el se distreaza ,iar tu te umfli de plans. Motivul? vede o alta femeie schimbata. Stupare ptr. el : Asta-i sotia cu care m-am casatorit? (tu sa stii ce ai in cap, tot timpul cu variatii pentru el, sa fie vesnic mister din partea ta) nestiind ce gandesti. Apropo, de te intraba unde pleci tot timpul? raspundei - la amanta ta ca avem traba impreuna (ii indarjesti pe ei doi) facand-o pe amanta mincinoasa). Mai vb.
Rolec2000
Postat pe 9 Aprilie 2009 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul oral si anal-pro si contra 1464 De la: kudika029282 3 Octombrie 2010 09:52
sex anal 96 De la: Teodutza84 13 Ianuarie 2009 00:26
dezvirginare 23 De la: flowereat 3 Octombrie 2013 09:37
ce va place la un barbat? 4 De la: yumalai 6 Aprilie 2009 19:20
Un milion de dolari contra virginitate 106 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 16:47