Setari Cookie-uri

Reprezentant Avon - chiar ai avantaje!

sunt reprezentant ai sincer nu este chiar asa de minunat sa fi reprezentant dar sigur ca ai si avantaje
everything_for_you
Postat pe 10 Martie 2009 21:51
am fost si sincer mi s-a parut o pierdere de timp... mai mult cumparam eu... pot sa zic ca am avut o gramada de produse din catalog si sincer chiar nu mi-au placut
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 21:57
M-am uitat la ce ati spus, dar lucrurile s-au schimbat, de exemplu:
- intre 15-30% discount la valoarea comenzii tale, adica intre 15 si peste 200 lei fara prea mult stres;
- in primele 4 campanii primesti super cadouri;
- poti sa iti faci un card parfumat prin care poti obtine bani atunci cand nimeni nu iti da pe care daca ii returnezi in 2 luni nu platesti dobanda, dar mai ales beneficiezi de o asigurare gratuita de 5000 lei in cazul in care esti diagnosticata cu cancer la san (1 din 8 femei are aceasta boala!!!)
Deci avantaje multe, trebuie sa doar sa vrei si sa te straduiesti putin.
skorpyo
Postat pe 12 Martie 2009 22:44
ei dar nu e chiar deloc grozav sa fi reprezentant la avon, decat daca iti place sa dai sfaturi si sa ajuti lumea sa gaseasca ce produse li se potrivesc. pt ca daca te-ar interesa sa-ti iasa profit din "afacerea" asta....mai bine nu, pt ca au niste discounturi ft mici la cata munca este.


iar pt cine doreste produse de la avon si nu numai le gaseste aici la preturi mult mai mici decat cele din catalog:

http://micbazar.blogspot.com/
saitan
Postat pe 16 Martie 2009 16:46
cat am fost reprezentant mai mult puneam bani din buzunar decat castigam... testam cam tot ce aparea nou ... asa ca am renuntat
_dulcik_
Postat pe 17 Martie 2009 21:56
cine vrea sa fie reprezentant oriflame sau infinity?
kudika18
Postat pe 30 Martie 2009 20:36
multe oferte si cadouri ... id: kty_pesa@yahoo.com
kudika18
Postat pe 30 Martie 2009 20:37
la id :kty_pesa
kudika18
Postat pe 30 Martie 2009 20:38
nu mai sunt reprezentant avon, deci va rog nu-mi mai cereti detalii pe id. Chiar am simtit pe pielea mea ce inseamna de fapt Avon, asa ca nu mai vreau sa aud de el...
skorpyo
Postat pe 8 Iulie 2009 16:37
care vrea sa fie reprezentant avon::add id andreiutza_mihaela95
deea1616
Postat pe 5 Februarie 2010 17:39
Cine vrea sa se reprezinte singur si sa nu mai auda de mlm-uri? Hai pe bune, produse proaste vandute scump. Produsele bune se vand si singure, de ce credeti ca nu exista mlm-uri pentru cosmetice organice?
PS: Life Care au certificare BDIH, sunt naturale vandute cu pret de organic si trecute ca organice in reclama
ra_kudika
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:19
Buna,
Nu am fost atent la topic dar ca reprezentant Avon ai beneficii destule, eu fac acest lucru de 4 ani si jumatate..acum depinde de fiecare ce doreste sa faca, eu sunt multumit de cat castig si de produsele pe care le folosesc.Daca vreti sa va inscrieti ca si reprezentant sa beneficiati de reduceri al comenzi cuprinse intre 15%-30% si cadouri la comenzi accesati www.avon.wgz.ro (in sectiunea :Afacerea ta gasiti detalii actualizate pentru fiecare catalog despre ofertele si discounturile pe care le ai ca si reprezentant) si totusi produsele Avon nu sunt ata de rele, sa nu uitam ca in 2011 Avon implineste 125 de ani de existenta in lume si ca Avon este prezent in 135 de tari si are peste 5 milioane de reprezentanti.

Parintii mei sunt la Life-Care si intradevar au produse bune dar putin cam scumpe (eu nu pot sa vand tineretului aceste produse pentru ca nu si le permit), au si ei un plan bun de marketing cine doreste sa afle detalii poate sa acceseze www.life-care.webgarden.com.

Prietena mea este la Oriflame si stiu ca se castiga intre 23%si 40% la comanda, tot asa..daca doriti detalii acesati www.oriflamecosmetics.wgz.ro
Alex_Albu
Postat pe 4 Ianuarie 2011 00:05
3 MLM-uri care vand cosmetice de 2 bani...
kudika226898
Postat pe 4 Ianuarie 2011 15:20
Buna!
Eu sunt reprezentant Avon de putin timp si sunt multumita momentan. Discount-ul se da in functie de valoarea facturii (comenzile pe care le ai). Din cand in cand se organizeaza tombole cu premii foarte atragatoare (ex: masini, excursii) si cadouri. Intr-adevar rezultatele se vad in timp, insa eu consider ca se merita. Plus ca mai nou iti poti plati facturile la PayPoint-uri ceea ce pentru mine reprezinta un avantaj (este aproape de mine, comision 0, am mai mult timp, nu mai alerg pana la banca sa stau si acolo la coada).
Va sfatuiesc sa incercati....
kudika_26463
Postat pe 17 Ianuarie 2013 15:58
buna fetelor,
Sunt lider de 5 ani si rep de vreo sapte, nu pot sa zic acum ca am castiguri extraordinare, dar pot sa zic ca ma ocup 8-10 ore pe saptamana (o ora si un pic pe zi)si castig intre 350-1000 lei, ceea ce pentru asa de putin timp investit este un castig foarte mare. Eu va astept in echipa mea, sa va invat si pe voi- florentinahalau@yahoo.com
FLORENTINAHALAU
Postat pe 29 Ianuarie 2013 14:36
De la: FLORENTINAHALAU, la data 2013-01-29 14:36:06buna fetelor,
Sunt lider de 5 ani si rep de vreo sapte, nu pot sa zic acum ca am castiguri extraordinare, dar pot sa zic ca ma ocup 8-10 ore pe saptamana (o ora si un pic pe zi)si castig intre 350-1000 lei, ceea ce pentru asa de putin timp investit este un castig foarte mare. Eu va astept in echipa mea, sa va invat si pe voi- florentinahalau@yahoo.com



Povesti...una care se da mare sefa la noi in oras si are mai mult de 100 in retea e imbracata modest si colinda pe la gubela...mai stiu inca una care e de vreo 20 de ani in retea si are tot peste 100 in subordine si are un apartament modest de bloc, desi a si avut serviciu pe langa asta...chiar imi spunea ca e hamaleala multa si avantaje din ce in ce mai neinsemnate...
kudika226898
Postat pe 29 Ianuarie 2013 15:55
Poveste sau nu, asa castig, am servici pe langa, nu am scris ca sunt mare sefa sau ca am cine stie ce venituri, tot ceea ce zic este ca muncesc pentru un venit in plus, si da, imi da si batai de cap, si da am vrut si eu sa renunt, dar am muncit prea mult si nu ma mai pot lasa, este ca un drog care imi aduce satisfactii atat in plan personal cat si financiar; Aici mi-am dezvoltat abilitatii pe care nu stiam ca le am, am cunoscut oamenii din toate domeniile, in grupa mea am asistente, contabile, agenti de turism, etc....care ma ajuta intotdeauna cu un sfat, nu spun ca maine daca vii in Avon castigi asta, dar decat sa stai acasa si sa spui ca sunt prostii eu zic sa incerci, depinde ce iti doresti, daca pui pe hartie si 50 lei pe care ii castigi de la o comanda o sa vezi ca se merita, pentru 50 lei altii muncesc o zi intreaga, tu intrebi cativa oameni daca vor produse...Oricum , fiecare cu parerea lui, eu iti repect parerea chiar daca vin cu contraargumente la ceea ce ai scris. Mult succes in ceea ce faci tu.
FLORENTINAHALAU
Postat pe 30 Ianuarie 2013 15:37
De la: FLORENTINAHALAU, la data 2013-01-30 15:37:17Poveste sau nu, asa castig, am servici pe langa, nu am scris ca sunt mare sefa sau ca am cine stie ce venituri, tot ceea ce zic este ca muncesc pentru un venit in plus, si da, imi da si batai de cap, si da am vrut si eu sa renunt, dar am muncit prea mult si nu ma mai pot lasa, este ca un drog care imi aduce satisfactii atat in plan personal cat si financiar; Aici mi-am dezvoltat abilitatii pe care nu stiam ca le am, am cunoscut oamenii din toate domeniile, in grupa mea am asistente, contabile, agenti de turism, etc....care ma ajuta intotdeauna cu un sfat, nu spun ca maine daca vii in Avon castigi asta, dar decat sa stai acasa si sa spui ca sunt prostii eu zic sa incerci, depinde ce iti doresti, daca pui pe hartie si 50 lei pe care ii castigi de la o comanda o sa vezi ca se merita, pentru 50 lei altii muncesc o zi intreaga, tu intrebi cativa oameni daca vor produse...Oricum , fiecare cu parerea lui, eu iti repect parerea chiar daca vin cu contraargumente la ceea ce ai scris. Mult succes in ceea ce faci tu.



Povesti, povestiri...esti disperata sa-ti extinzi reteaua, tocmai pt. ca lucrurile nu merg...
kudika226898
Postat pe 31 Ianuarie 2013 15:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sal 1 De la: larirami 22 Aprilie 2010 11:31
Unt de shea nerafinat/ cel mai mic pret 1 De la: I3ianca 14 Ianuarie 2011 22:06
PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE 2 De la: ingri 7 Octombrie 2008 18:57
buna 1 De la: G3orginutza 17 Decembrie 2009 16:19
Produse cosmetice pentru SPA 1 De la: Amalia06 16 Februarie 2012 18:12