Setari Cookie-uri

Ati merge la un workshop pt relatii

Dragele mele, am primit pe email anuntul.. http://www.damaideparte.ro/index.php/curs-practic-pentru-a-avea-o-relatie-fericita/676/ si eram curioasa cate dintre noi ar merge la curs adica sa plateasca, ca sa vada unde gresesc si cum sa aibe o relatie mai buna cu iubitul
Leya7
Postat pe 8 Martie 2009 15:11
am citit despre ce e vorba si chiar recomand, avand in vedere ca 80 lei dai pe o ora la psiholog si ai nevoie de mai multe sedinte sa inveti ceva...
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2009 15:26
Nu e mai frumos sa descoperiti impreuna unde greseste fiecare decat sa dai bani sa o auzi pe una care te critica sau iti zice lucruri pe care oricum nu vrei sa crezi/vezi si nu le accepti?
botyk
Postat pe 10 Martie 2009 02:18
De la: botyk, la data 2009-03-10 02:18:24Nu e mai frumos sa descoperiti impreuna unde greseste fiecare decat sa dai bani sa o auzi pe una care te critica sau iti zice lucruri pe care oricum nu vrei sa crezi/vezi si nu le accepti?

Teoretic.. ar fi ideal asa; s-o rezolvi in cuplu. Dar cati dintre noi isi recunosc vina cu adevarat? Si cand o facem, presati de te miri ce (lacrimi, urlete, palme)... o spunem cu jumatate de gura: "Ok, am gresit, acum esti multumit/a?", intoarcem fundul si stam bosumflati pana ne impaca celalalt.
Cred ca fiecare profesie isi are rolul ei... Eu nu cred ca un asemenea consilier (?) te critica, te judeca, te arata cu degetul. Cred ca e foarte amuzant sa descoperi impreuna cu altii ca esti OM supus greselii.
Da, cred ca mi-ar placea sa merg...
rashela
Postat pe 10 Martie 2009 02:29
Daca relatia nu prea merge asa de bine, da ....m-as duce....in rest nu cred
anderson
Postat pe 10 Martie 2009 03:43
Multi oameni nu suporta sa li se spuna ca gresesc si mai ales pe banii lor ..cred ca in cazul asta oamenii sunt mai reticenti decat cu psihologul ..
Deci eu cred ca m-as duce ..nu-mi place sa fiu ''in turma'' ..
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 04:00
De la: kitty_krieger, la data 2009-03-08 15:26:31am citit despre ce e vorba si chiar recomand, avand in vedere ca 80 lei dai pe o ora la psiholog si ai nevoie de mai multe sedinte sa inveti ceva...
eu mai mult am incredere in psiholog decat in alte prostii,cel putin psihologul ma rezolva incet si bine,nu puneti botul la toate prostiile scrise pe site-uri la intamplare!
tigruverde
Postat pe 26 Octombrie 2013 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex anal 33 De la: mickyyo_parintele 19 Noiembrie 2009 23:48
ejaculare 36 De la: pasarik69 25 Noiembrie 2009 14:15
how soon is too soon 118 De la: kudika133712 21 Noiembrie 2010 10:00
Oare e bine sa fiu confidenta fostului meu sot? 43 De la: pickard 10 Decembrie 2010 21:44
Buna.Am asa o intrebare...eu am prieten cu care ma intilnesc de 1an jumate si deacu avem relatii sexuale.Odata cind faceam dragoste nu ne-am protejat si prietenul a simtit ca dea drumul la spermatozoizi si deodata sa retras,dar eu nu am simtit nimic.Ma fr 30 De la: eu_ovidiu 14 Martie 2011 12:39