Setari Cookie-uri

Ai nevoie de un sfat in vreo problema?

Vai ce dragut!!esti singura persoana care se ofera pt asa ceva.Eu,una,apreciez...:D de unde esti?eu sunt din cluj daca iti deschizi cabinet vreodata si ai nevoie de asistenta pt programari te ajut;)
Lady_Gaga9
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:05
a mai fost un topic k asta,doar ca era alta kudika.
ETE_EU
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:08
De la: elle29, la data 2009-04-03 18:05:41Vai ce dragut!!esti singura persoana care se ofera pt asa ceva.Eu,una,apreciez...:D de unde esti?eu sunt din cluj daca iti deschizi cabinet vreodata si ai nevoie de asistenta pt programari te ajut;)


Sunt din Bucuresti. Sper sa imi deschid un cabinet :) Este visul meu.

Postat pe 4 Aprilie 2009 19:01
Sa fie! succes mult oricum daca am ceva probleme te intreb
Lady_Gaga9
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:14
eu nu stiu ce fel de consiliere e aia online
daca tot ai terminat psihologia, ar trebui sa stii ca cea mai eficienta e consilierea fata-n fata

dar, na, sa nu zici ca sunt rea, e si asta o experienta... nu de pus la CV, dar e o experienta
kitty_krieger
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:54
Nu am specificat ca fac asta in timpul meu liber, eventual pana imi deschid cabinetul. As fi vrut sa fie ca o pregatire pentru ceea ce urmeaza, adica fata in fata, sa vad eu cat de capabila sunt sa ajut si mai ales sa ascult.

Postat pe 5 Aprilie 2009 17:44
de acord si foarte frumos, dar la online lipseste mimica, tonul vocii, limbajul trupului... iar asta, plus reactiile spontane spun mult mai mult decat cuvintele

Oricum, succes
kitty_krieger
Postat pe 5 Aprilie 2009 21:10
Cat de mult am putut sa fiu mintit ji prostit de persoana care o considemar ce-a mai scumpa persoana de pe planeta ji la care am fost in stare sa ma omor....Sa va povestesc totul a inceput intr-o zi imi face cunostinta cu varsu.Era un baiat parea serios in jurul la 2 metri nasu foare mare.....Eu crezand ca sunt veri aveam o relati foarte buna cu el.Intr`o zi imi zice 1 baiat ca iubita mea mar insela cu el....Fiind ea de fata explicandumi ca nui adevarat..Eu bine inteles ca-m iubito am crezuto....Aja apar sms-uri suspecte cum ar fi "Te iubesc"...."Hai tot in scara in care am fost aseara"...Eu vazandule deja incepeam sa banui mai mult....Nu mai dormeam noptile .....In alta zi stand in statie cu el ea si un coleg de clasa vine razand un tovaras deal lui si incepe sa fak mijto de el.Asta e pitipoanca aia din scara care esti cu ea....Cand am auzit am inceput sa fiu sokt....Dar tot nu credeam car fi impreuna....Mai intrece ceva timp mai imi zice un tovarash ma vezi ca e cv suspect intre ei.Pana la ormo eu vroiam sa aflu cum se face de asa brusc sunt veri.Cand ii intrebam....deveneau nervosi....incepeau sami zica sa ii intreb parintii iubitei mele...Intr`o zi ma duk la acest baiat si ii zic ma voi nu sunteti veri stiu asta el ca nu ca nu e adevart ca ce ma face sa cred ca nu sunt veri incercandu`ma sa ma abureasca eu mam dus la sc la "iubita mea".Venind pauza ii zik "-Auzi sa scapat Andrei si mi-a zis ca nu sunteti veri si ca sunteti impreuna si ca inca mai sunteti impreuna"ea sokata a recunoscut...Imi pierdusem controlul inebunisem....nu mai stiam de mine in sfarsit termin de vorbit cu ea ajung aks....Stand cu frika ca osa ma observe parintii mei am plekt in park...Akolo plangeam stateam cu cel mai bun tovaras al meu Gaby care imi explica ca viata merita continuata chiar dak ea nu ma mai iubeste chiar dak ma inselat ca fete sunte destule ca asta este sa nu mai plang ca nu se merita sa mor pt o fata sa ma gandesc la parintii mei....A doua zi mam dus sa vorbesc cu ea...Defata cu ea am inceput sa imi sting o tigare pe mana....Ea se gandea probabil la ce sa ma minta...Apoi brusc am luat niste pastile si leam inghitit ....Revenimdumi mi-a jurat ca nu osa ma mai insele niciodata ...Si ca ma inselat ca eu o inselam si credea ca nu o iubesc....Acum nustiu cum sa fac sa pot avea incredere in ea Ca o IUbesc si nushtiu ce sa fak sau cum asi putea sa fac sa o scot din viata mea?sau datimi 1 sfat va implor ce sa fak cum sa fak nu mai stiu de mine !Credetima chiar e adevarat! Jur inca sufar si voi suferi chiar daca ea ma va iubi si nu mai imi va gresi niciodata.....Ca acele gesturi si minciuni nu le voi uita toata viata !Am hotarat sa imi retraiesc viata cu ea sa continuam si o iubesc chiar daca am suferit foarte tare si voi suferi taota viata!

Postat pe 16 Mai 2009 01:25
Acuma ramane la aprecierea fiecaruia....yo una cred k oricine merita o a doua sansa... insa de data asta o sa trebuiask sa fii si u mai precaut...si yo am calcat o data gresit si prietenul meu m-a iertat pt k ma iubeste enorm de moolt...si uite k am ajuns sa ma schimb foarte mult si sa ne iubim din ce in ce mai mult....si am ajuns sa nu il mai insel pt k mi-am dat seama k nu merita....yo iti urez succes...si ai grija de acu inainte..:-*:-*
kudika026936
Postat pe 17 Mai 2009 14:50
mda,,stiu cum este,,,eu am fost inselata de cel ce acum este sotul meu,,dar iti spun sincer k ar trebui sa o uiti pt k nu se va schimba niciodata,,,eu am grsit atunci cd l,am iertat,,nu fa aceeasi greseala,,,mult succes

Postat pe 17 Mai 2009 18:38
am 23 ani l.am cunoscut pe cel ce acu este sotul meu acum 5 ani,,ne.am iubit enorm ,,in ciuda tuturor,,,pt a ne fi mai bine am plecat in strinatate.,,insa aveam sa aflu ceva ce urma sa,mi schimbe viata,,ma inselase,,l.am iertat pt k il iubeam fff mult insa acum cred k am gresit,,de ce? pt k acum,,dupa ce ne,am ksatorit,,si avem o fetita de 11 luni,,am aflata k m.a inselat din nou,,sunt la un pas de a divorta de omul pe kre l,am iubit cel mai mult,,nu stiu ve sa fac,,nu am nimik de pierdut,,toate bunurile sunt ale mele,,doar pe el...astep sfaturile voastre,,,???

Postat pe 17 Mai 2009 18:46
si eu ajut lumea
yumy
Postat pe 20 Mai 2009 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Job part time - angajari promovare cosmetice BIO 1 De la: kudika350856 18 Ianuarie 2011 09:17
O parere....:-? 3 De la: greierash 27 Iunie 2009 16:18
Visul meu sau visul parintilot? 4 De la: TIGRA 1 Noiembrie 2010 11:39
Consultant vanzari cosmo 4 De la: alexaoana 25 Octombrie 2009 16:17
Am nevoie de un sfat!!! 6 De la: mma1991 24 Martie 2012 18:31