Setari Cookie-uri

Barbatii Berbeci!!!

Buna.Am si eu o nelamurire sau mai multe asupra barbatului BERBEC .Nu-l inteleg deloc 2 zile sunt iubita tratata ca pe o printesa si % 2 zile de-abia primesc un semn de la el.E ceva normal pt el?...Cine ma poate lamuri
dolceK
Postat pe 19 Martie 2009 22:00
Buna!prietenul meu este tot berbec.suntem impreuna de un an,dar nu face ce spui tu .sunt un caracter mai dificil dar daca stii cum sa ii iei si cum sa ii intelegi sunt cei mai buni.
Sunt fff iubitori si te fac sa te simti cea mai importanta.noi ink nu ne-am mutat impreuna,dar stim in fiecare min ce face unul si celalalt.vb f mult la tel.berbecii sunt comunicativi.dar si f incapatanati.
tre sa avem rabdare cu ei si se transforma in mielusei.
te poop si incearca sa vb cu el sa vezi ce se intampla.bafta!
skumpik86
Postat pe 19 Martie 2009 22:45
Mc.Incerc sa fiu rabdatoare dar cate odata nu-l inteleg.Stiu ca sunt destul de incapatanati si cu cat ii impui ceva cu atat mai mult te izbesti de un zid dar nu inteleg cum poate fi asa de schimbator.Daca il intreb ce se intampla imi tot zice de munca ca e foarte stresat dar....ok inteleg dar cum se poate sa primesc 20 sms intr-o zi si a doua zi daca nu ma sun si-l sun vb cu mine foarte normal numai ca tb sa inteleg e ocupat si................Dificil
dolceK
Postat pe 19 Martie 2009 22:55
te-ai gandit ca poate face cu schimbu?l... 2 zile te iubeste nebuneste pe tine ...2 zile o iubeste pe cealalta si mai nebuneste....eu zic sa vorbesti clar cu el si sa iti explici comportamentul lui + niste argumente bune...credibile.
Cretzulica
Postat pe 1 Mai 2009 18:36
sa iti explice *
Cretzulica
Postat pe 1 Mai 2009 18:57
Crede-ma asta incerc sa fac sa-l fac sa-mi explice dar spune ca mi se pare,cate-odata are multe pe cap la munca.....nu tine de noi,nu tine de relatia noastra...Sa zicem ca acuma este mai bine am inceputsa comunicam mai mult si e mai bine ,mai las si eu ,mai lasa si el.Zi frumoasa
dolceK
Postat pe 26 Iulie 2009 09:20
berbecii se plictisesc repede... ei nu prea stiu sa iubeasca( sa isi arate iubirea)ei doar traiesc momentul si apoi te te lasa balta
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 09:46
Tot citind eu postari de-astea cu zodii, ajung la concluzia ca ori suntem noi atipici, ori cei care au scris caracteristicile zodiilor au facut-o la betie...
Lucia38
Postat pe 26 Iulie 2009 09:50
Ba din contra de multe ori imi arata cat ma iubeste si cand ne certam si stie ca el a gresit nu stie cum sa fca sa ma impace ...dar sunt si zile cand este indiferent si nu stiu ce sa cred.De iubit ma iubeste sunt sigura numai ca pt mine e ciudat felul lui de a ma iubi
dolceK
Postat pe 27 Iulie 2009 00:23
De la: Lucia38, la data 2009-07-26 09:50:55Tot citind eu postari de-astea cu zodii, ajung la concluzia ca ori suntem noi atipici, ori cei care au scris caracteristicile zodiilor au facut-o la betie...


nu erau chiar beti manga sa nu mai realizeze ce scriu, da' erau indeajuns de matoi sa o faca la gramada.
geo_x
Postat pe 27 Iulie 2009 00:32
De la: Lucia38, la data 2009-07-26 09:50:55Tot citind eu postari de-astea cu zodii, ajung la concluzia ca ori suntem noi atipici, ori cei care au scris caracteristicile zodiilor au facut-o la betie...

zodiile au fost inventate cand nu exista televiziunea si internetul
tealk
Postat pe 7 Noiembrie 2010 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre tatuajele cosmetice ??? 8 De la: Kathara 26 Septembrie 2009 19:54
de ce nu vrea????? 12 De la: andreea_n_x 8 Aprilie 2010 10:42
centre de invatare a limbilor straine 3 De la: myndy 17 Mai 2012 13:02
Certificat de contabil 8 De la: only_me_9090 1 Septembrie 2009 12:08
Workshop de formare in analiza tranzactionala: procesul de grup 1 De la: Iosif_S 28 August 2010 12:03