Setari Cookie-uri

Cum il faci sa te vrea!?

Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?

Postat pe 24 Martie 2009 16:06
De la: kudika004049, la data 2009-03-24 16:06:20Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?



oooppsss.. treaba sta cam asa...daca un om nu te vrea,pur si simlu nu te vrea...ce atatea explicatii?? si cam cum iti da el de inteles k vrea sa fie cu tine??? daca ar vrea sa fie,AR FI acum,si tu nu ai mai scrie acest mesaj... nu exista nicio reteta sa il faci sa te vrea..daca nu va cunoasteti prea bine,ar trebui sa incerci sa creezi o legatura intre voi,pentru a va cunoaste..iar faptul k dupa ce ati iesit odata nu ti a mai dat niciun semn....eu zic k probabil nu i ai inspirat nimik special...sau nu a vrut sa mearga mai departe..nu te mai increde in tot ce spun altii si fa cum crezi tu ca e mai bine..
incearca sa porti o discutie cu el despre asta,dar asa mai pe departe.intreaba l daca l a deranjat ceva la tine sau pur si simplu nu vrea sa aveti nicio treaba.... daca a renuntat dupa prima intalnire inseamna k e un om care se lasa dus de aparente si ii e de ajuns ce a vazut prima data...
WTF!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Martie 2009 16:49
De la: kudika004049, la data 2009-03-24 16:06:20Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?




exact problema mea...doar cu ceva ani in plus....si nu prima inatlnire......:P
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 00:43
De la: kudika004049, la data 2009-03-24 16:06:20Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?


stii..cand unu imi zice ceva nu-l cred, daca vin 2 parca, parca am un semn ceva de intrebare, dar daca vine o adunatura..atunci am sigur semne de intrebare...ideea e asa: poate vrea sa junga in chilotzeii tai???
si potzi sa-l want u cat vrei...daca el nu te want...
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 09:54
De la: kudika004049, la data 2009-03-24 16:06:20Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?


te duci la el direct si ii zici i want you babe..i want you now!...and i don't care if you don't want me!..capisi?! daca vezi ca nu intelege ii dai si un cot in gura si ii mai repeti o data ce ti-am zis,clar?! sigur o sa mearga

coffeeta
Postat pe 25 Martie 2009 14:24
Las-o balta !!!
O sa-mi dai dreptate ..nu akum ..peste cateva zile, saptamani, luni ...Doamne feri sa fie ani ...
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 14:41
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 14:41:44Las-o balta !!!
O sa-mi dai dreptate ..nu akum ..peste cateva zile, saptamani, luni ...Doamne feri sa fie ani ...



sis,cum le zici tu mai mai... oooooooffffffff
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Martie 2009 14:43
te considera p prietena nimik mai mult...cind cineva vrea sa fie cu o persoana ...da buzna peste ia...deci...renunta ca te vrea....
pamela_1
Postat pe 25 Martie 2009 14:53
renunta...si eu renunt......sunt in proces de. ...dezintoxicare...de omor..pt el
babe02
Postat pe 25 Martie 2009 14:55
De la: babe02, la data 2009-03-25 14:55:53renunta...si eu renunt......sunt in proces de. ...dezintoxicare...de omor..pt el
__LL__
Postat pe 26 Martie 2009 11:11
El da de inteles altceva????Pai parca spuneai k dupa ce ai iesit cu el n-a mai dat niciun semn!!!! Nu-i da atentie si dak vrea sa fie cu tine te cauta el pana la urma...
lovelyjuLLya
Postat pe 26 Martie 2009 16:55
sa fie fericit ca il vreau eu.....ce????
sa lupt eu?
da s-a oprit robinetul cu barbatzi?
matracucu
Postat pe 26 Martie 2009 18:36
De la: kudika004049, la data 2009-03-24 16:06:20Treaba sta cam asa.. E un tip la mine in liceu si am cam pus ochii pe el.. Am iesit o data..dar dupa nici un semn nimic..Multe cunostiinte comune imi spun ca el nu vrea sa aiba o relatie cu mine, dar el da de inteles cu totul altceva:-??! I WANT HIM !
Ce trebuie sa fac?Cum sa procedez?



He is just not that into you !
Daca vrea sa fie cu tine, face ceva...daca vrea sa iasa cu tine, te invita undeva...daca nu face lucrurile astea, joaca-te, mai sunt si altii pe lumea asta.

Postat pe 26 Martie 2009 19:17
E foarte probabil sa fie genul ala "checked"...
adica face cuceriri mereu si desi nu vrea o relatie .. nu te lasa sa traiesti fara sa stii ca exista ... daca iti face ochi dulci mai mereu nu inseamna ca te place in mod special pe tine .. poate e fustangiu sau poate are o problema cu ochii :))) ii cam fug dupa fete :D


poate a fost un pariu .. ca din pacate in ziua de azi se poarta ...[ nu numai la tipii din liceu ]
poate doar si a hranit orgoliul cucerindu te ...


mai bine renunti sa l mai "wanti" :)) si sa incepi sa "wanti" pe altcineva!:D
InnocentChild
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:10
n-atrage atentia...cind vei uita de el,ii va veni si dorul de tine....
am cunoscut asa fel de baieti...cam multi sunt la numar
Kattyy
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE DA DE BAUT NAM STIRE???????/ 10 De la: freakyyy 2 Iunie 2010 19:32
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09
mi-e greu sa fac primul pas 19 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:03
romantism 24 De la: mobilemaimai_no1 23 Octombrie 2011 04:40
Fete pentru sedinte foto 1 De la: Mihai_Cirstea_1 2 Martie 2012 16:13