Setari Cookie-uri

rochii

deci rochiile de seara acum se mai poarta , la ocazii speciale. si depinde si de caracterul, dorinta si situatia in care esti. voi ce parere aveti, ar trebui sa se poarte mai mult rochii de seara?
sorinacool
Postat pe 5 Aprilie 2009 23:56
parerea mea da..dar akum depinde shi d eveniment..shi d gustul fiecaruia ...
x_girl_rose
Postat pe 13 Aprilie 2009 22:37
cred ca pt un eveniment deosebit, rochia este cea mai potrivita, cea mai feminina si cea mai comoda. Prefer rochiile ... atat pt o seara cu prietenii in club cat si pt o nunta sau alte ocazii de acelasi gen.
mrskattousa
Postat pe 14 Aprilie 2009 00:35
da de ce nu ce are daca se mai poarta rochii asta inseamna ca esti o femeie eleganta gratioasa nui asa fetelor
kudika010221
Postat pe 15 Aprilie 2009 16:45
Eu sunt foarte nemultumita sincer de rochiile pe care le-am gasit in magazine in ultima perioada, de cand am inceput crancena vanatoare dupa o rochie de banchet finutza, deloc vulgara, si deloc kitch.
In majoritatea magazinelor am gasit numai rochii excesiv de sclipicioase, muuult rozzz si EXTREM de mult animal print. Paiete in exces. Pene (!!!!!!). Rochii atat decoltate, cat si foarte scurte, de unde si o vulgaritate scarboasa.
Cele care nu erau atat de "shiny" erau la polul opus, terne si deloc originale. Nimic care sa fie acel ceva de care are atat de multa nevoie o rochie ca sa merite preturile de peste 2 milioane jumatate.
Recunosc faptul ca am dimensiunile mele sunt destul de pretentioase, ca sa zic asa, sunt destul de slabuta si am 1.67, dar sunt foarte nemultumita de rochiile pe care le-am vazut chiar si de alte dimensiuni.
Pentru cursul festiv si pentru licenta m-am descurcat binisor, am gasit tinute potrivite, dar cu banchetul sunt in aer.
Ma sfatuieste cineva sa-mi fac rochia la comanda???
Andreea1008
Postat pe 23 Aprilie 2009 13:01
eu prefer sa merg la croitor si sa mi fac ce rochie vreau eu...decat sa merg in magazine sa gasesc numai sclipici paiete si culori obscen de urat asortate, mai bine ma lipsesc
deelisha
Postat pe 1 Mai 2009 12:51
eu de curand am avut cununia civila,si am optat ptr o rochie superba albastra, in reflexe si cu trena..bine ca eu am si avut de unde alege....erau nenumate modele si una mai frumoasa ca alta...si nu cu sclipici,nu cu paete sau toate culorile..dar depinde acuma,fiecaruia ce-i place...iar moda pantalonilor eleganti...mie imi plac ff mult pantalonii eleganti...
aliona_larisa
Postat pe 9 Mai 2009 21:16
din pacate nu mai suntem la palat cand in fiecare seara regina facea cate o serata iar doamnele si domnisoarele purtau rochii frumoase si elegante
evenimentele speciale sunt tot mai rare si nu prea mai purtam foarte des rochii decat la vreo nunta botez si daca mai mergem la vreun bal de absolvire
sincer mi-ar place sa am o viata plina de evenimente festive si sa ma imbrac zilnic intr-o alta rochie din pacate asta e
yumy
Postat pe 10 Mai 2009 06:50
Daca vrei cu adevarat si ai posibilitati, poti sa gasesti ceea ce vrei . Ceva elegant si stilat gasesti acum, cel mai sigur la o casa de moda,unde au rochii pentru toate gusturile
alexana14
Postat pe 23 Iulie 2009 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Croitoreasa Cluj 2 De la: kudika514625 12 Martie 2012 06:47
Vand rochie de mireasa noua, nepurtata la jumatate de pret !!! 1 De la: Rissi 28 Iulie 2010 10:33
Vand rochie de seara 1 De la: kudika130961 29 Iulie 2011 20:51
Rochie super sexy marimea 46 import Anglia noua!! 1 De la: Alina31 19 Iulie 2010 14:19
SUPER ROCHITE DE OCAZIE 2 De la: Andrushyka 5 Ianuarie 2012 11:50