Setari Cookie-uri

Suntem in vinerea mare , sa va dau si eu un subiect !

Doame dumnezeule mare...a venit in saptamina mare sa-mi propuna sa traim ne cununati . Voi ce parere aveti ? Am fost cununati 7 ani nu a reusit sa ma convinga cu nimic , iar acum i-mi propune s-o luam de la capat asa... in pacat cum stie el. Nu mai doresc nimic de la aceste sarbatori , nu mai doresc decit sa le deschida oamenilor ochii . Poate eu nu mai apuc sa vad acest lucru dar doresc din tot sufletul sa se intimple . Am sa ies miine in oras sa ma plimb , sa vad fetele acestor oameni care nu stiu ce vor , nu ca nu i-as fii vazut dar mi-e dor sa-i vad cum se zbat alearga nerabdatori...cumpara , orice , oricit , oricum si fug catre casa pentru a-si prepara cit mai multe . SUNTEM in saptamina MARE !!!
taurita61
Postat pe 17 Aprilie 2009 04:08
astia sunt barbatii.eu am ajuns la concluzia ca toti sunt la fel.
inger_de_ghiata
Postat pe 17 Aprilie 2009 12:09
cum adica ati fost cununati 7 ani, iar acum nu sunteti cununati?
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 12:55
nu merita nici un barbat atentia unei femei, eu daca as avea o putere m-as bate parte in parte cu ei, nu ca n-as fi facut-o dar imaginati-va ca mi-am luat-o bine pe urma. de felul meu eu sunt mai razboinica asa ca lasa-ti barbatii ca nu merita nimic, eu m-am gandit sa ma dau pe femei, ....................................... o fi bine?
elenacarjan
Postat pe 17 Aprilie 2009 13:45
elena, o sa sara multi nationalisti pe mine pentru ce am sa spun: iti recomand sa te reprofilezi pe straini
stiu ce spun
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:31
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 14:31:37elena, o sa sara multi nationalisti pe mine pentru ce am sa spun: iti recomand sa te reprofilezi pe straini
stiu ce spun



in ce sens sunt mai buni strainii ?

Postat pe 17 Aprilie 2009 15:55
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-17 15:55:22
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 14:31:37elena, o sa sara multi nationalisti pe mine pentru ce am sa spun: iti recomand sa te reprofilezi pe straini
stiu ce spun



in ce sens sunt mai buni strainii ?

pai na, urasc generalizarile de fel si aici n-am ce face decat sa generalizez
sunt straini si straini si depinde mult in ce fel de societate au crescut. Romanii in general sunt foarte rasfatati si de aici o gramada de probleme (plus felul in care este vazuta inca femeia in familie la noi)
Eu am avut experiente cu cei mai vestici si am remarcat o mentalitate cu totul diferita, atat asupra vietii in general, cat si asupra relatiilor

Dar ar trebui sa retrag ce i-am spus elenei, caci am remarcat pe un alt topic ca alta e problema ei
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 16:40
In sensul ca notiunea de familie chiar reprezinta ceva, nu apreciaza concubinajul si nici ideea ca fiica/fiul sa aiba un singur parinte in certificatul de nastere. Nu mai am de mult pretentii de la barbatii romani...o societate fara valori astazi ,isi gaseste concretizarea in decizii de genul acesta maine.
mrskattousa
Postat pe 17 Aprilie 2009 16:42
aaa si ce urasc cel mai tare, e ca atunci cand vad ca romancele prefera un strain in locul lor, nu stiu decat sa arunce cu pietre in ele, in loc sa se uite putin la ei si sa incerce sa fie mai buni
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 16:51
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 16:40:44
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-17 15:55:22
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 14:31:37elena, o sa sara multi nationalisti pe mine pentru ce am sa spun: iti recomand sa te reprofilezi pe straini
stiu ce spun



in ce sens sunt mai buni strainii ?

pai na, urasc generalizarile de fel si aici n-am ce face decat sa generalizez
sunt straini si straini si depinde mult in ce fel de societate au crescut. Romanii in general sunt foarte rasfatati si de aici o gramada de probleme (plus felul in care este vazuta inca femeia in familie la noi)
Eu am avut experiente cu cei mai vestici si am remarcat o mentalitate cu totul diferita, atat asupra vietii in general, cat si asupra relatiilor

Dar ar trebui sa retrag ce i-am spus elenei, caci am remarcat pe un alt topic ca alta e problema ei



Nu am intrebat pt ca sunt vreo nationalista, in niciun caz. Nu am avut experiente amoroase cu barbati straini pt a sti ce si cum. Cunosc cativa si sunt f ok. Pana la urma caracterul unui om depinde de alti factori, nu neaparat nationalitate. Depinde de educatie, mediul in care se invarte, caracter, influente bla bla...
Eu nu am avut experiente neplacute cu barbatii romani pt ca pur si simplu cand intalnesc un specimen vai de capul lui il evit si il salut din mers.

Postat pe 17 Aprilie 2009 16:52
De la: elenacarjan, la data 2009-04-17 13:45:18nu merita nici un barbat atentia unei femei, eu daca as avea o putere m-as bate parte in parte cu ei, nu ca n-as fi facut-o dar imaginati-va ca mi-am luat-o bine pe urma. de felul meu eu sunt mai razboinica asa ca lasa-ti barbatii ca nu merita nimic, eu m-am gandit sa ma dau pe femei, ....................................... o fi bine?

ce ciudat!!! si eu m-am gandit la asta

Postat pe 17 Aprilie 2009 16:54
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 16:51:24aaa si ce urasc cel mai tare, e ca atunci cand vad ca romancele prefera un strain in locul lor, nu stiu decat sa arunce cu pietre in ele, in loc sa se uite putin la ei si sa incerce sa fie mai buni



Asta da..asta tine de prostia romanilor in general. Romanii au tendinta de a se crede cei mai buni,de ex daca a luat vreun elev o olimpiada internationala sau vreun premiu, multi ani de la acest eveniment se va scrie ( in romania ) ca invatamantul nostru este exceptional. ( NOT ) :d


Postat pe 17 Aprilie 2009 16:55
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-17 16:52:34
Nu am intrebat pt ca sunt vreo nationalista, in niciun caz. Nu am avut experiente amoroase cu barbati straini pt a sti ce si cum. Cunosc cativa si sunt f ok. Pana la urma caracterul unui om depinde de alti factori, nu neaparat nationalitate. Depinde de educatie, mediul in care se invarte, caracter, influente bla bla...
Eu nu am avut experiente neplacute cu barbatii romani pt ca pur si simplu cand intalnesc un specimen vai de capul lui il evit si il salut din mers.

nu credeam ca esti nationalista
dar incerc sa-mi aleg cuvintele atent aici, pentru ca sunt constienta ca unii se pot simti jigniti de parerea mea
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 17:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-17 17:00:50dar incerc sa-mi aleg cuvintele atent aici, pentru ca sunt constienta ca unii se pot simti jigniti de parerea mea


Din fericire nu am tendinta de a sari cu c urul ( Pardon, fundul ) in sus...

Postat pe 17 Aprilie 2009 17:05

Cristos a inviat

Sa nu fi suparata pe tine. Ei nu stiu ce vor. Mergi inainte si sa ai incredere in tot ce faci iar pe el lasal in plata domnului. Peste tot ei vad sex nu iubire.
Cami_12
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
guma de mestecat pentru slabit 121 De la: elena_287 4 Aprilie 2009 12:43
marimea penisului 12 De la: Etta_me 25 Iulie 2009 12:42
c credeti k o sa pateasca amicul meu? 18 De la: brunetaa 9 Septembrie 2009 01:18
Pentru cei care au participat la olimpiade de religie 1 De la: kudika340644 9 Februarie 2011 21:00
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 95 De la: dalma 1 Decembrie 2010 23:10