Setari Cookie-uri

Barbatii spun lucruri "trasnite" in pat , fetele sa facem un rezumat!:)

Banuiesc ca fiecare din noi am avut sau avem o relatie serioasa si pe langa aia niste "relatii" mai micutze 3 luni sau one night stand, bun aici incepe partea comica eu imi aduc aminte doua faze care mi se par teribile.

Prima prima data cu un tip ne cunosteam si nu, incepem sa ne sarutam si sa trecem la actiune si il intreb daca are prezervativ, la care el foarte ingrijorat s-a oprit din sarutat si ma intreaba:
Te -ai culcat cu asa multi ? adevarul e ca mi-a sarit cheful de tot , de ce credea el ca ma gandesc la sanatatea lui si nu la a mea. A fost dur tipul cu faza , ce sa spun..

Alta intamplare de genul tragi-comica , ma intalnesc decateva or cu un tip , dragutz destept si ce sa mai , aproape perfect. Dupa o vreme sa ne cunoastem si noi mai bine, si mai toate intalnirile erau cu sarutat si ne sarutam ..pana ramaneam fara saliva , cand sa mergem mai dearte nu se mai oprea din sarutat si cand il intreb de ce nu mergem mai depate mi zice sa nu a mai facut de mult, de parca o fi sexul matematica si trebuie sa-ti amintesti formula;

Fetelor cred ca fiecare a avut o faza oarecul similara , sper sa aveti curajul s ale vorbiti.
Va astept cu detalii
Clara0070
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:35
lucruri trasnite d astea nu mi s au spus,in afara de vorbitul murdar adevarul e k trebuie sa stii cum sa vb asa,altfel e penibil
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:38
Eu treaba cu vorbitul vulgar am incercat o singura data si a mers , insa ceea ce nu-mi place este ca nu e deloc comunicare intre parteneri , ca nu ma pot apuca eu sa-i spun verzi si uscate si asta sa ramana ca matza la calendar, barbatii sunt foarte misogini, trebuie sa ai grija sa nu cazi in extrema , de pe drum adunata , lucrul foarte dezamagitor avand in vedere ca in pat ar trebui sa te simti dezinhibat ...
Clara0070
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:42
De la: Clara0070, la data 2009-04-18 18:42:19Eu treaba cu vorbitul vulgar am incercat o singura data si a mers , insa ceea ce nu-mi place este ca nu e deloc comunicare intre parteneri , ca nu ma pot apuca eu sa-i spun verzi si uscate si asta sa ramana ca matza la calendar, barbatii sunt foarte misogini, trebuie sa ai grija sa nu cazi in extrema , de pe drum adunata , lucrul foarte dezamagitor avand in vedere ca in pat ar trebui sa te simti dezinhibat ...



cred ca singurul loc unde nu am inhibitii este in pat!!!! pentru ca pana la urma e vorba si de cum ma simt eu!!!! si nu trebuie sa am inhibitii... si asa ar trebui sa fim toate
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:45
Eu asa lucruri traznite n-am auzit deci sorry.
Kathara
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:45
"Cu voia Partidului, as dori sa fac sex..".eu as mai completa cu vecinii, colegii de facultate de camin de servici si toate rudele , nu-i politicos sa faci "ceva" pe ascuns ...parereacomitetului conteaza.

De asta si cred ca uneori nu ne putem dezinhiba , ne intereseaza prea mult ce crede celalalt..fetelor eu de cand am inceput sa ma cunosc mai bine ma relaxez mai mult.
Clara0070
Postat pe 18 Aprilie 2009 19:29
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 22:23
eu am patit altceva...cu un ' fost "!
ne-am intalnit dupa cateva luni, sa ma ajute intr-o chestie , si pentru ca eram atat de impresionata ca m-a ajutat, la plecare, inainte sa cobor din masina lui l-am intrebat la care raspusnul a tasnit imediat am ramas traznita, pt ca intre noi nu ramase nici cum , iar la mine era mama, adica il invitam fain frumos la un pahar de ceva...si ...sa ramanem prieteni
loveactually
Postat pe 14 Iunie 2009 20:47
eu am patit altceva...cu un ' fost "!
ne-am intalnit dupa cateva luni, sa ma ajute intr-o chestie , si pentru ca eram atat de impresionata ca m-a ajutat, la plecare, inainte sa cobor din masina lui l-am intrebat ?urci?? la care raspusnul a tasnit imediat : ''dar n-am facut nici dus...." am ramas traznita, pt ca intre noi nu ramase nici cum , iar la mine era mama, adica il invitam fain frumos la un pahar de ceva...si ...sa ramanem prieteni [/quote]
loveactually
Postat pe 14 Iunie 2009 21:18
Ma...eu una n-am inteles nimik din mesajul tau...ce ai vrut sa spui pana la urma???
paula27
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:24
foarte fain subiectul.numai citind tema m-a pufnit rasul caci mi-am adus aminte de un tip pe care l-am cunoscut recent, parea chiar ok (ceea ce pt mine e deja mult, caci eu sunt mai nesuferita), toate bune si frumoase, ajungem intr-o seara la el, vin alb cum imi place mie, apoi un joc cu pedepse ca sa fie treaba ok.tot vorbind am aflat si ca ii place sa "comenteze" in pat. m-am uitat eu lung la el caci ca barbatii nu prea stiu sa vorbeasca murdar in pat...in fine, ajungem si in pat si cand eram in focurile mari a inceput omul sa se manifeste verbal cu niste expresii pe care nu prea le pot reproduce aici....poate doar "mangaie-ma, iubeste-ma, infige-ti unghiile in fundul meu, da-mi toata pasarica ta....". Evident ca s-a cam rupt filmul la mine, dar mi-am revenit repede caci mi-am spus in sinea mea "fato, tu ia-ti orgasmul daca mai poti si pleaca". :) nu e nevoie sa mai spun ca doua zi i-am explicat ca nu avem prea multe in comun ca si cuplu, motiv pt care ar fi mai bine sa ramanem prieteni. a ramas foarte surprins pt ca el era convins, probabil, ca fusese o fiara in pat cu o seara inainte. da, stiu, sunt o scorpie
lauralol24
Postat pe 6 Noiembrie 2009 10:10
De la: paula27, la data 2009-11-06 09:24:50Ma...eu una n-am inteles nimik din mesajul tau...ce ai vrut sa spui pana la urma???


am vrut sa spunn ca am invitat un tip la o cafea, odata, si raspunsul lui a fost ca nu a facut dus...(era obosit si gandea cu voce tare:P)...insa mie nici prin cap nu-mi trecuse sa-l invit in dormitor, acoloo ajunsese doar el,f. repede, cu gandul ai intelees acuma??
loveactually
Postat pe 6 Noiembrie 2009 16:59
salut
marius ma numesc si eu zic ca vorbiti numai prosti
kudika060420
Postat pe 6 Noiembrie 2009 17:41
De la: kudika060420, la data 2009-11-06 17:41:47salut
marius ma numesc si eu zic ca vorbiti numai prosti


Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 17:43
ejacularea precocepoate aparea spontan si datorita abstinentei pe o perioada mai lunga. Dai ceva de baut sa ameteasca si ii trece. Sau poate inca e sub tratament veneric.

succes!
stefanant
Postat pe 6 Noiembrie 2009 18:57
consideri amuzant ca te'a considerat o tarfa? si a doua faza nu e amuzanta deloc.
felixcat
Postat pe 6 Noiembrie 2009 19:04
De la: lauralol24, la data 2009-11-06 10:10:10foarte fain subiectul.numai citind tema m-a pufnit rasul caci mi-am adus aminte de un tip pe care l-am cunoscut recent, parea chiar ok (ceea ce pt mine e deja mult, caci eu sunt mai nesuferita), toate bune si frumoase, ajungem intr-o seara la el, vin alb cum imi place mie, apoi un joc cu pedepse ca sa fie treaba ok.tot vorbind am aflat si ca ii place sa "comenteze" in pat. m-am uitat eu lung la el caci ca barbatii nu prea stiu sa vorbeasca murdar in pat...in fine, ajungem si in pat si cand eram in focurile mari a inceput omul sa se manifeste verbal cu niste expresii pe care nu prea le pot reproduce aici....poate doar "mangaie-ma, iubeste-ma, infige-ti unghiile in fundul meu, da-mi toata pasarica ta....". Evident ca s-a cam rupt filmul la mine, dar mi-am revenit repede caci mi-am spus in sinea mea "fato, tu ia-ti orgasmul daca mai poti si pleaca". :) nu e nevoie sa mai spun ca doua zi i-am explicat ca nu avem prea multe in comun ca si cuplu, motiv pt care ar fi mai bine sa ramanem prieteni. a ramas foarte surprins pt ca el era convins, probabil, ca fusese o fiara in pat cu o seara inainte. da, stiu, sunt o scorpie


sa inteleg ca nu te excitau deloc vorbele lui? adevarul e ca nici eu nu sunt adepta limbajului vulgar in pat...nu ma simt in largul meu daca aud expresii vulgare. Ma gandeam ca in timp, incepe sa-mi placa dar nici cum...:)
helenne22
Postat pe 6 Noiembrie 2009 19:07
oricum, pentruun spritz de vin alb sec sau demisec, prefer de jidvei, sau o tzuica da cazan - urc si eu. exclus zeama de plosnitza ca whisky-ul.

stefanant
Postat pe 6 Noiembrie 2009 19:18
mda...amuzanta idee numai ca nu vreau sa ma gandesc cat de penibil ar fi sa auzi o replica penibila. asa ca eu va spun una care pe mn ma face sa rad si acum. eram cu ubitul..nu ne mai vazusem demult..si cand stai pe bara stiti ca timpul de "rezistenta" in pat scade.in fine...s-a incins atmosfera eeeeextrreeem de mult...si a fost super tare toata treaba numai ca la urma iubitul imi spune zambind: "sper ca au fost cele mai amazing 2 minute din viatza ta"...cum poti sa nu-l iubesti? :*
serenik
Postat pe 29 Noiembrie 2009 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat) 14 De la: kudika365559 9 Februarie 2011 22:02
nu stiu ce sa fac 8 De la: kudika_931360 19 August 2013 21:22
PUNCTUL G 649 De la: tigla_anysoara 31 Mai 2009 23:33
ajutor va rog! 1 De la: kudika_1041114 17 Septembrie 2020 18:38
Sex dupa casatorie 155 De la: Barbie30 31 Iulie 2010 21:41