mai bine prevenim vergeturile, dar cum?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent mai bine prevenim vergeturile, dar cum?: (5 din 1 vot)

anissya Avatarul lui anissya

275 mesaje
Oras: timisoara

Am o dilema pe care probabil ati intalnit-o si voi la un moment dat, respectiv: de curand am observat ca mi-au aparut niste miiiiicutze,dar stresante pentru mine, liniutze de vergeturi . tragic e ca nu sunt in situatia sa fi aparut pentru ca am slabit. dat fiind ca sunt chiar exagerat de slabutza, ci pentru ca m-am lasat de sport si nu am mai reluat. Acuma, nu vreau tratamente din astea care sa reduca celulita si vergeturile, dintr-un singur motiv: or sa imi reduca si putina grasime de pe solduri, ceea ce nu ma incanta. Asa ca m-am pus si am cumparat absolut singurul produs pe care l-am gasit cu target specific pt vergeturi, care su nu ma chinui si cu nu stiu ce celulita . Se numeste maximum...ceva:). Daca are cineva vreo idee mai buna, va rog, luminati-ma. Si daca ati folosit, e bun de ceva sau ma prefac ca-mi scapa pe geam?
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

www.kudika.ro/articol/wellness/4709/Tratamente-naturiste-pentru-...
Raporteaza abuz de limbaj
Sweet Little Devil
kudika012172 Avatarul lui kudika012172

19 mesaje

incearca crema de vergeturi de la Bruno Vassari e chiar ok .... dar sa faci si impachetari in saloane pt ca altfel nu stiu ce sa iti zic ..
eu am facut sedinte multe multe de impachetari si crema o foloesc de vreo 3 luni zilnic si mai fac si sedinte cu un aparat minune de slabit ( care cica ar actiona si pe vergeturi ) si vreau sa zic ca s-au ameliorat destul de bine .... ( nu tratat doar se vad mai bine)

vaduvasimona Avatarul lui vaduvasimona

17 mesaje

si la mine abia se vad...niste liniute subtile(sper macar sa ramana asa).Cateodata ma gandesc serios sa mi le operez pt ca este singura modalitate de a le elimina.Din pacate pot aparea din nou....!!!
Cred ca de folos sunt cremele elasticizante aplicate zilnic ...si cam atat
Alexanda31 Avatarul lui Alexanda31

11 mesaje

Buna

Vergeturile apar din cauza pierderii elasticitatii pielii. Pentru a prevenii aparitia lor sau "repararea" liniilor fine trebuie sa te masezi cu creme speciale. Iti recomand crema IODASE STRIATURE. Este fabricata in laboratoarele Natural Project din Italia din ingrediente naturale. Il gasesti pe site-ul

www.creme-fitness.ro

Succes
kudika062110 Avatarul lui kudika062110

12 mesaje

De la: anissya, la data 2009-04-28 00:51:59Am o dilema pe care probabil ati intalnit-o si voi la un moment dat, respectiv: de curand am observat ca mi-au aparut niste miiiiicutze,dar stresante pentru mine, liniutze de vergeturi . tragic e ca nu sunt in situatia sa fi aparut pentru ca am slabit. dat fiind ca sunt chiar exagerat de slabutza, ci pentru ca m-am lasat de sport si nu am mai reluat. Acuma, nu vreau tratamente din astea care sa reduca celulita si vergeturile, dintr-un singur motiv: or sa imi reduca si putina grasime de pe solduri, ceea ce nu ma incanta. Asa ca m-am pus si am cumparat absolut singurul produs pe care l-am gasit cu target specific pt vergeturi, care su nu ma chinui si cu nu stiu ce celulita . Se numeste maximum...ceva:). Daca are cineva vreo idee mai buna, va rog, luminati-ma. Si daca ati folosit, e bun de ceva sau ma prefac ca-mi scapa pe geam?

Poate aici vei gasi raspunsurile pe acre le cauti.
sfaturipractice-cosmetica.blogspot.com/
ramonicaii Avatarul lui ramonicaii

29 mesaje

EU AM UTILIZAT STRIALIA ESTE O CREMA DE LA BRUNO VASSARI . Am nascut de curand si am utilizat aceasta crema atat in timpul sarcinii cat si acum dupa si vreau sa va spun ca nu am facut vergeturi dupa sarcina asa ca .. ce pot sa zic ... eu am folosit-o pe asta si sunt extrem de incantata
si crede-ma ca sunt o mare consumatoare de saloane de tratamente corporale si am facut o groaza de terapii deci ...
succes
kudmr Avatarul lui kudmr

22 mesaje

VERGETURILE SUNT PREVENITE CU SUCCES DACA FOLOSITI UNT DE SHEA.UN UNT NATURAL NERAFINAT PENTRU ASI PASTRA FROPRIETATILE .

DETALII AICI:

WWW.UNTULDESHEA.WORDPRESS.COM
kudika503414 Avatarul lui kudika503414

6 mesaje

Mai ai probleme cu vergiturile sau cu greutatea?Eu te pot ajuta.
sorinporojan Avatarul lui sorinporojan

40 mesaje
Oras: pitesti

Ce obiective ai? Vrei sa slabesti, sa te menti sau sa cresti masa musculara? Vrei sa ai mai mult energie? Sau ti-ai dori un corp mai tonifiat si mai Ón forma ? Te putem ajuta !
nutritiezilnica.ro/index.php?route=product/category&path=105