Setari Cookie-uri

mai bine prevenim vergeturile, dar cum?

Am o dilema pe care probabil ati intalnit-o si voi la un moment dat, respectiv: de curand am observat ca mi-au aparut niste miiiiicutze,dar stresante pentru mine, liniutze de vergeturi . tragic e ca nu sunt in situatia sa fi aparut pentru ca am slabit. dat fiind ca sunt chiar exagerat de slabutza, ci pentru ca m-am lasat de sport si nu am mai reluat. Acuma, nu vreau tratamente din astea care sa reduca celulita si vergeturile, dintr-un singur motiv: or sa imi reduca si putina grasime de pe solduri, ceea ce nu ma incanta. Asa ca m-am pus si am cumparat absolut singurul produs pe care l-am gasit cu target specific pt vergeturi, care su nu ma chinui si cu nu stiu ce celulita . Se numeste maximum...ceva:). Daca are cineva vreo idee mai buna, va rog, luminati-ma. Si daca ati folosit, e bun de ceva sau ma prefac ca-mi scapa pe geam?
anissya
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:51
http://www.kudika.ro/articol/wellness/4709/Tratamente-naturiste-pentru-vergeturi.html
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:54
incearca crema de vergeturi de la Bruno Vassari e chiar ok .... dar sa faci si impachetari in saloane pt ca altfel nu stiu ce sa iti zic ..
eu am facut sedinte multe multe de impachetari si crema o foloesc de vreo 3 luni zilnic si mai fac si sedinte cu un aparat minune de slabit ( care cica ar actiona si pe vergeturi ) si vreau sa zic ca s-au ameliorat destul de bine .... ( nu tratat doar se vad mai bine)

kudika012172
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:08
si la mine abia se vad...niste liniute subtile(sper macar sa ramana asa).Cateodata ma gandesc serios sa mi le operez pt ca este singura modalitate de a le elimina.Din pacate pot aparea din nou....!!!
Cred ca de folos sunt cremele elasticizante aplicate zilnic ...si cam atat
vaduvasimona
Postat pe 24 Iulie 2009 00:11
Buna

Vergeturile apar din cauza pierderii elasticitatii pielii. Pentru a prevenii aparitia lor sau "repararea" liniilor fine trebuie sa te masezi cu creme speciale. Iti recomand crema IODASE STRIATURE. Este fabricata in laboratoarele Natural Project din Italia din ingrediente naturale. Il gasesti pe site-ul

www.creme-fitness.ro

Succes
Alexanda31
Postat pe 19 August 2009 14:53
De la: anissya, la data 2009-04-28 00:51:59Am o dilema pe care probabil ati intalnit-o si voi la un moment dat, respectiv: de curand am observat ca mi-au aparut niste miiiiicutze,dar stresante pentru mine, liniutze de vergeturi . tragic e ca nu sunt in situatia sa fi aparut pentru ca am slabit. dat fiind ca sunt chiar exagerat de slabutza, ci pentru ca m-am lasat de sport si nu am mai reluat. Acuma, nu vreau tratamente din astea care sa reduca celulita si vergeturile, dintr-un singur motiv: or sa imi reduca si putina grasime de pe solduri, ceea ce nu ma incanta. Asa ca m-am pus si am cumparat absolut singurul produs pe care l-am gasit cu target specific pt vergeturi, care su nu ma chinui si cu nu stiu ce celulita . Se numeste maximum...ceva:). Daca are cineva vreo idee mai buna, va rog, luminati-ma. Si daca ati folosit, e bun de ceva sau ma prefac ca-mi scapa pe geam?


Poate aici vei gasi raspunsurile pe acre le cauti.
http://sfaturipractice-cosmetica.blogspot.com/
kudika062110
Postat pe 27 August 2009 12:41
EU AM UTILIZAT STRIALIA ESTE O CREMA DE LA BRUNO VASSARI . Am nascut de curand si am utilizat aceasta crema atat in timpul sarcinii cat si acum dupa si vreau sa va spun ca nu am facut vergeturi dupa sarcina asa ca .. ce pot sa zic ... eu am folosit-o pe asta si sunt extrem de incantata
si crede-ma ca sunt o mare consumatoare de saloane de tratamente corporale si am facut o groaza de terapii deci ...
succes
ramonicaii
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:34
VERGETURILE SUNT PREVENITE CU SUCCES DACA FOLOSITI UNT DE SHEA.UN UNT NATURAL NERAFINAT PENTRU ASI PASTRA FROPRIETATILE .

DETALII AICI:

WWW.UNTULDESHEA.WORDPRESS.COM
kudmr
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:23
Mai ai probleme cu vergiturile sau cu greutatea?Eu te pot ajuta.
kudika503414
Postat pe 16 August 2012 22:54
Ce obiective ai? Vrei sa slabesti, sa te menti sau sa cresti masa musculara? Vrei sa ai mai mult energie? Sau ti-ai dori un corp mai tonifiat si mai în forma ? Te putem ajuta !
http://nutritiezilnica.ro/index.php?route=product/category&path=105
sorinporojan
Postat pe 29 August 2012 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crema pentru marirea sanilor,100% naturala 3 De la: Full_Metal_Jacket 22 Februarie 2009 11:32
of.of. am si eu ! 18 De la: Boca 21 Ianuarie 2010 12:59
produse cosmetice de la Marea Moarta 1 De la: kudika_11262 4 Iulie 2012 15:49
Face careva dintre voi culturism? 27 De la: kudika_33913 15 Septembrie 2016 10:39
cafeaua ingrasa sau slabeste? 70 De la: maricea 31 Martie 2016 10:16