Setari Cookie-uri

A folosit cineva noua gama de la Gliss cu ulei de trandafir salbatic?

Dak da mi-o recomandati? Eu am parul foarte uscat si nu stiu ce sa mai folosesc ca am incercat cam tot eventual dak stiti alte produse pt par uscat sa-mi spuneti si mie :)
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 7 Mai 2009 16:03
am folosit majoritatea sampoanelor pana sa ma opresc la Elseve.am in jur de 3 ani de cand folosesc numai Elseve..si e super tare.mai ales ala cu laptisor de matca.Insa, pt par uscat iti recomanda cu cea mai mare placere Dove!!! e super tare pt parul uscat,ti-l face moale...si matasos! eu nu il mai folosesc pentru ca nu am paru uscat acu..si nu imi placea ca era chiar prea moale..:) da il poti folosi cu succes..si ia-ti si balsamu sau masca de par..
Corina_cori
Postat pe 6 Iunie 2009 08:30
De la: Papusikmika, la data 2009-06-06 08:30:09am folosit majoritatea sampoanelor pana sa ma opresc la Elseve.am in jur de 3 ani de cand folosesc numai Elseve..si e super tare.mai ales ala cu laptisor de matca.Insa, pt par uscat iti recomanda cu cea mai mare placere Dove!!! e super tare pt parul uscat,ti-l face moale...si matasos! eu nu il mai folosesc pentru ca nu am paru uscat acu..si nu imi placea ca era chiar prea moale..:) da il poti folosi cu succes..si ia-ti si balsamu sau masca de par..


Am incercat acum Gliss si sincer nu mi-a placut cred ca o sa imi cumpar de la Dove sunt singurele produse pe care nu le-am incercat in rest am folosit cam toate marcile merci de sfat
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 9 Iunie 2009 14:22
ti-am zis ca nu e bun Gliss.. e naspa de tot...nu stiu cum rezista pe piata :))) dove ti-l face moale:) astept sa imi zici cum a fost :D
Corina_cori
Postat pe 9 Iunie 2009 17:00
Mie mi-a priit foarte bine Gliss. Am samponul si balsamul cu ulei de trandafir, balsamul imi place in mod special ca face parul moale. In schimb Dove-ul face matreata :)... cel mai bine si mai sigur sa le incerci pe pielea ta.. sau in fine.. pe parul tau ... Te sfatuiesc sa-ti iei mai intai un produs, vezi cum ti se pare, iar daca-ti place, ia-ti toata gama Te asteptam sa ne spui cum ti se pare.
aricel
Postat pe 10 Iunie 2009 11:58
eu am folosit mai intai elseve si akm folosesc gliss imi face parul mult mai moale decat elseve
didabruneta
Postat pe 12 Iulie 2009 20:47
acuma folosesc Dove si imi place gliss nu mai incerc niciodata cel putin la mine nu are niciun efect
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 14 Iulie 2009 14:24
Mie imi face bine balsamul fara spalare de la Gliss cu trandafir...acum depinde de fiecare
Picaciuca
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:31
Kallos-masca
elseve-gama cu laptisor de matca

ulei de ricin, inainte de spalare si de masca,tinut cam 1 ora. repare parul ars, il revitalizeaza, opreste caderea. nu va asteptati sa vi-l lase moale ca balsamul, trebuie aplicat si balsam sau masca etc dar dupa o spt o sa observati o maaareee diferenta.
angelfromheaven
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:47
eu am folosit gama si sunt foarte multumita de produse. nu mai este nevoie sa ma tund atat de des,deoarece parul nu se mai deterioreaza,cu toate ca folosesc placa de par.
adriana_gh
Postat pe 26 Septembrie 2009 14:51
eu am avut sampon pentru varfuri despicate,acum mai am si balsam,care zace in baie
si spray care il folosesc mai mult ca sa mi descurc parul.
Dupa parerea mea..sunt ok ...
Dar alternez spray ul cu ce folosesc acum.
Si anume ELSEVE-total repair 5, e acum gama noua :D
am sampon si masca.
si sunt bune.imi merge bine.
Nu am probleme.Am chiar un par f frumos,sanatos si f stralucitor.
deci,bafta
blondiewishes
Postat pe 21 Noiembrie 2009 00:34
uite am incercat o azi
am trimis o pe mama sa mi ia spray gliss pt varfuri despicate,si n-a gasit decat cu trandafir salbatic.
m am dat pe par,dar parca il intareste,si nu vad nici o imbunatatire...
se pare ca mie gama asta nu imi prea prieste
blondiewishes
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:50
Cand am spus ca nu imi prieste am fost cam indulgenta!
Produsele de la gliss nu sunt bune
Cam asta am folosit eu:
sampon,balsam ,masca si spray pt varfuri despicate -nici un rezultat.
Sampon si masca cu 19 ingrediente reparatoare-nici un rezultat![cele mai proaste!!!]
spray cu trandafir salbatic- mai bun decat nimic.doar face parul sa straluceasca.in rest nimic.
Deci.nu mai cumpar in viata mea nimic de la Gliss.
astia cred ca rezista pe piata datorita persoanelor naive,asa ca mine..
blondiewishes
Postat pe 21 Februarie 2010 23:47
si ca mine...dar as vrea sa te intreb ceva: cand cumperi de la un brand oarecare, de ex de la gliss, acolo sunt de vreo 2-3 tip de sampoane, le incerci pe toate sau doar unul dintre ele si apoi tragi concluzia...si inca ceva...daca nu esti multumita de gama respectiva, il folosesti pe tot si apoi iti cumperi altul...mentionez ca niciodata nu m-am ocupat prea mult de par cu diferite produse ca nici nu imi permit financiar vorbind (ex. masca, gel, spuma, ceara, sincer, nici nu am incredere in ele)
eu acum sunt in faza de experiment, sunt cu gliss, nici eu nu-s multumita, am par ondulat in 2-3 locuri, mi se aduna suvite mai multe la un loc, in rest, parul meu arata ca o matura in cap, imi sta bine 2 zile de la spalare si apoi am aspect neingrijit..am par mediu, de la umeri putin in jos, nu fac nimic cu el, doar ma joc putin cu el pe degete si gata...niste sfaturi daca stie cineva...multumesc
bioterapeut
Postat pe 5 Martie 2010 15:30
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o sa raman chealaaa! 98 De la: ramo77 6 Decembrie 2016 13:41
Se cauta...! 37 De la: balrog 14 Martie 2011 13:07
Ce sa mai folosesc pt par?\ 4 De la: kudika226898 14 Martie 2011 22:48
Tratament 100% natural care trateaza alopecia si regenereaza parul 1 De la: kudika321341 9 Ianuarie 2015 20:34
podoaba capilara 4 De la: laurathegirl 19 Februarie 2009 14:50