transpiratia excesiva axiala

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Lydz Avatarul lui Lydz

14 mesaje
Oras: cluj

se numeste de fapt hiperhidroza si creeaza probleme f mari celor care sufera de aceasta boala.
am cautat pe google info si tratament si am vazut ca multa lume spune despe deo Maxim ca este f bun, dar are si unele efecte adverse, cum ar fi iritatiile.
mai este cineva care l-a folosit? as vrea sa stiu de cat timp folositi si dc aveti neplaceri.
si dc este intr-adevar atat de ok, de ce nu este comercializat in magazine, nici la noi, nici in State,nicaieri?
astept parerile voastre
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Bebycutza Avatarul lui Bebycutza

5 mesaje

Am citit si eu despre acest deodorant si eu zic ca e bun pentru ca prea multa lume l-a laudat Nu sunt foarte hotarata sa fac comanda pentru ca am auzit ca e flaconul mic...si dai 60 lei + taxe postale ca sa-ti ajunga cat? Nu stiu ma mai gandesc.Poate pana atunci mai vine cineva cu alte produse
Fosta membra Kudika.ro
de ce nu mergi la un doctor? nu te mai lua dupa sfaturi de pe forum ca e o treaba serioasa
Lydz Avatarul lui Lydz

14 mesaje

Korinuza: am inteles ca tine 3 luni minim, dar se poate intampla sa nu mai ai nevoie sa-l folosesti zilnic, si atunci poate tine 5-6 luni.
XOXO: am deschid topicul asta pt o prietena care a fost la doctor si toate analizele sunt ok, i-a spus ca sufera de hiperhidroza pe sistem nervos
ale211b Avatarul lui ale211b

1 mesaj

Salut. Eu folosesc Maxam si crede-ma ca este foarte bun. Il am de vreo 3 luni si inca mai am. Inca din prima zi, dupa ce l-am folosit nu am mai transpirat, dar dc faci pauza cel multa o saptamana incepi sa transpiri din nou, dar nu la fel de mult. Flaconul te tine destul de mult deoarece nu trebuie sa dai din abundenta. Este de ajuns o singura aplicare. Iritatie am avut doare la prima aplicare (dar la mine a fost ca si atunci cand te epilezi). Este recomandat sa-l folosesti seara.
nonado Avatarul lui nonado

162 mesaje

Emisiune TV despre HIPERHIDROZA:

- in 19.07.2010 (Luni)
- de la ora 15,00
- pe postul tv Antena 2
- in cadrul emisiunii "Traieste sanatos!" cu S. Balanescu
- www.antena2.tv/traiestesanatos (se va putea vedea on-line inregistrarea)
Nu cuta sperana nelegerii n rceala indiferenei...n-o vei gsi niciodat.
perfect_woman Avatarul lui perfect_woman

47 mesaje

Am adus produse noi. Deodorante naturale minerale. Transpiri fara sa mirosi.

www.deo-stone.com
Fosta membra Kudika.ro
Ia niste supozitoare
Marea mea greseala este ca incerc sa gasesc parti bune si-n cei pe care majoritatea ii hulesc :Pickard , Monreve, Talpa_Iute ... iar daca indraznesc sa ma supar ca-s respins pt asta si raspund la cuvinte aruncate zemeflitoare cu aceeasi moneda(poate ceva mai acida dar mesajul este acelasi) sunt judecat si condamnat ... de ce m-as mira ... sa se schimbe ceva in virutal cand in real intotdeauna am fost un exilat , intr-un fel sau altul ...
nonado Avatarul lui nonado

162 mesaje

Salutari tuturor,

Mai demult ne gandeam cativa sa organizam o intalnire a hh-istilor in
Cluj (cei care sunt in zona). Dar nu s-a concretizat ideea.
As propune o intalnire acum, zilele/saptamanile astea... bineinteles in
functie de cati doresc sa participe.
Daca sunt doritori, va astept cu idei/propuneri de data, locatie (in
Cluj), ora etc. pe grupul nostru hh:
health.groups.yahoo.com/group/hiperhidroza-operatie/
Iar daca nu sunt doritori... poate vor aparea pe parcurs. :)
Nu cuta sperana nelegerii n rceala indiferenei...n-o vei gsi niciodat.
Fosta membra Kudika.ro
,,,e f bun,si bicarbonatul,inainte sa va spreiati
ma mai gandesc
kudika_997629 Avatarul lui kudika_997629

5 mesaje

Botoxul este cel mai bun remediu pentru transpiratia excesiva,fac tratamentul aceste de ceva ani si bluzitele colorate vara nu mai sunt o problema
Frumusete_La_Superlat... Avatarul lui Frumusete_La_Superlativ_1

35 mesaje

Eu folosesc LaRoche Posay Pigmentclar Eyes. Este foarte bune, rezultate vizibile in timp scurt>