Setari Cookie-uri

transpiratia excesiva axiala

se numeste de fapt hiperhidroza si creeaza probleme f mari celor care sufera de aceasta boala.
am cautat pe google info si tratament si am vazut ca multa lume spune despe deo Maxim ca este f bun, dar are si unele efecte adverse, cum ar fi iritatiile.
mai este cineva care l-a folosit? as vrea sa stiu de cat timp folositi si dc aveti neplaceri.
si dc este intr-adevar atat de ok, de ce nu este comercializat in magazine, nici la noi, nici in State,nicaieri?
astept parerile voastre
Lydz
Postat pe 11 Mai 2009 01:39
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 19:19
Am citit si eu despre acest deodorant si eu zic ca e bun pentru ca prea multa lume l-a laudat Nu sunt foarte hotarata sa fac comanda pentru ca am auzit ca e flaconul mic...si dai 60 lei + taxe postale ca sa-ti ajunga cat? Nu stiu ma mai gandesc.Poate pana atunci mai vine cineva cu alte produse
Bebycutza
Postat pe 15 Mai 2009 13:41
de ce nu mergi la un doctor? nu te mai lua dupa sfaturi de pe forum ca e o treaba serioasa
Peony
Postat pe 15 Mai 2009 16:41
Korinuza: am inteles ca tine 3 luni minim, dar se poate intampla sa nu mai ai nevoie sa-l folosesti zilnic, si atunci poate tine 5-6 luni.
XOXO: am deschid topicul asta pt o prietena care a fost la doctor si toate analizele sunt ok, i-a spus ca sufera de hiperhidroza pe sistem nervos
Lydz
Postat pe 16 Mai 2009 01:26
Salut. Eu folosesc Maxam si crede-ma ca este foarte bun. Il am de vreo 3 luni si inca mai am. Inca din prima zi, dupa ce l-am folosit nu am mai transpirat, dar dc faci pauza cel multa o saptamana incepi sa transpiri din nou, dar nu la fel de mult. Flaconul te tine destul de mult deoarece nu trebuie sa dai din abundenta. Este de ajuns o singura aplicare. Iritatie am avut doare la prima aplicare (dar la mine a fost ca si atunci cand te epilezi). Este recomandat sa-l folosesti seara.
ale211b
Postat pe 7 Octombrie 2009 21:56
Emisiune TV despre HIPERHIDROZA:

- in 19.07.2010 (Luni)
- de la ora 15,00
- pe postul tv Antena 2
- in cadrul emisiunii "Traieste sanatos!" cu S. Balanescu
- http://www.antena2.tv/traiestesanatos (se va putea vedea on-line inregistrarea)
nonado
Postat pe 17 Iulie 2010 22:57
Am adus produse noi. Deodorante naturale minerale. Transpiri fara sa mirosi.

www.deo-stone.com
perfect_woman
Postat pe 8 Noiembrie 2010 18:14
Ia niste supozitoare
The_Exile
Postat pe 8 Noiembrie 2010 18:16
Salutari tuturor,

Mai demult ne gandeam cativa sa organizam o intalnire a hh-istilor in
Cluj (cei care sunt in zona). Dar nu s-a concretizat ideea.
As propune o intalnire acum, zilele/saptamanile astea... bineinteles in
functie de cati doresc sa participe.
Daca sunt doritori, va astept cu idei/propuneri de data, locatie (in
Cluj), ora etc. pe grupul nostru hh:
http://health.groups.yahoo.com/group/hiperhidroza-operatie/
Iar daca nu sunt doritori... poate vor aparea pe parcurs. :)
nonado
Postat pe 19 Mai 2011 02:04
,,,e f bun,si bicarbonatul,inainte sa va spreiati
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Martie 2014 19:49
Botoxul este cel mai bun remediu pentru transpiratia excesiva,fac tratamentul aceste de ceva ani si bluzitele colorate vara nu mai sunt o problema
kudika_997629
Postat pe 11 Decembrie 2015 12:03
Eu folosesc LaRoche Posay Pigmentclar Eyes. Este foarte bune, rezultate vizibile in timp scurt>
Frumusete_La_Superlativ_1
Postat pe 29 Aprilie 2016 06:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Urgenta 23 De la: kentfarafiltru 15 Ianuarie 2010 16:35
Help!Tatuaj in zona inghinala! 16 De la: anastasia_m 17 Ianuarie 2011 18:16
Alergie cosmetica 5 De la: kudika226898 1 Mai 2011 17:19
UN VOT PENTRU UN BEBE MIC 1 De la: ADINA255 7 Noiembrie 2009 13:22
bunavointa 1 De la: miulet 10 Decembrie 2008 19:42