buna!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika026936 Avatarul lui kudika026936

13 mesaje
Oras: botosani

buna, as vrea si yo un sfat...in legatura cu implatul mamar.... am doar 19 ani...si m-am gandit sa apelez la acest implant pt k am sanii ff mici...aproape nu am deloc si ma simt ff nashpa...am inceput sa am o problema cu asta....nu mai am incredere deloc in mine,,,,mi se pare k nimik nu sta bine pe mine....si sunt si inalta...1.78 ...in rest nu am probleme....arat destul de bine,....insa sanii sunt problema cea mare....prietenul meu mi-a zis k nu e nevoie sa imi fac acest implant pt k el ma iubeste asa cum sunt...insa nu cred k s-ar supara dak mi-as pune...orice barbat si-ar dori.... ...ce ziceti merita?....astept pareri ....ms:-*
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

daca oricum stii ce riscuri iti asumi si chiar iti doresti la ce mai conteaza parerea unor necunoscuti ?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
Eu nu am vazut nici macar o pereche de silicoane frumoase. Toate arata bine imbracate si goale, dezastru . Asa ca fa cum vrei dar gandeste-te bine.
To err is human, but it feels divine.