buna!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika026936 Avatarul lui kudika026936

13 mesaje
Oras: botosani

buna, as vrea si yo un sfat...in legatura cu implatul mamar.... am doar 19 ani...si m-am gandit sa apelez la acest implant pt k am sanii ff mici...aproape nu am deloc si ma simt ff nashpa...am inceput sa am o problema cu asta....nu mai am incredere deloc in mine,,,,mi se pare k nimik nu sta bine pe mine....si sunt si inalta...1.78 ...in rest nu am probleme....arat destul de bine,....insa sanii sunt problema cea mare....prietenul meu mi-a zis k nu e nevoie sa imi fac acest implant pt k el ma iubeste asa cum sunt...insa nu cred k s-ar supara dak mi-as pune...orice barbat si-ar dori.... ...ce ziceti merita?....astept pareri ....ms:-*
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

daca oricum stii ce riscuri iti asumi si chiar iti doresti la ce mai conteaza parerea unor necunoscuti ?
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
Eu nu am vazut nici macar o pereche de silicoane frumoase. Toate arata bine imbracate si goale, dezastru . Asa ca fa cum vrei dar gandeste-te bine.
To err is human, but it feels divine.