Setari Cookie-uri

Castiga invitatii la fabrica de handmade breslo

Castiga una dintre cele 15 invitatii la FABRICA de HANDMADE Breslo. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui pe forum, la acest subiect ce fel de produse handmade ti-ai dori. Concursul se desfasoara in perioada 1 – 5 iunie 2009. Castigatorii vor fi alesi prin tragere la sorti si vor fi anuntati sambata, 6 iunie 2009.

Duminica 7 iunie, incepand cu ora 12, in clubul fabrica (Str. 11 Iunie nr. 50) se redeschid portile FABRICII de HANDMADE Breslo, pentru editia cu numarul 2. 80 de artisti locali vor expune peste 2.000 de produse handmade unicat, in cadrul celui mai important eveniment al comunitatii artizanilor handmade din Romania.

Mai multe detalii pe fabricadehandmade.breslo.ro
concursKudika
Postat pe 1 Iunie 2009 16:58
.....din punctul meu de vedere toate accesoriile de pe breslo sunt frumoase si personalizate. Eu personal nu sunt pretentioasa, pentru ca fiecare accesoriu are poveste lui, si m-as simtii onorata sa pot purta o bijuterie cu asemenea personalitate
gargaritamica
Postat pe 1 Iunie 2009 18:20
mijto debea astept sa merg :)) dar la ce noroc am eu :))))
oana_stelutza
Postat pe 1 Iunie 2009 19:34
Super tare...... vreau si yo sa merg..... sunt innbunita dup cerceii hand made..... dupa vade de lut si covorase vesele. si orice lucru din lemn. ca o apropiere de natura..... fiecare lucru hand made are cate putin din cel pe care o face. suflet.... si fiecare lucru are povestea lui
aipu_georgeta
Postat pe 1 Iunie 2009 19:59
MI-AS DORI GENTI HANDMADE, CURELE, CERCEI, PAPUCEI, COVORASE, INELUSE
dora_make_up
Postat pe 2 Iunie 2009 18:08
-eu sunt fan brose si am acasa o colectie din care aleg mereu cate ceva in functie cu ce ma imbrac, asa ca imi doresc cateva astfel de accesorii;
mirelapur
Postat pe 2 Iunie 2009 20:05
Mi as alege o geanta hand made cel mai probabil
Sau niste cercei..
Sau clame de par...
Sau....crk mi ar lua mult timp sa ma hotarasc ce mi place cel mai mult
serenika_b
Postat pe 3 Iunie 2009 06:01
pentru mine orice produs bohemian si hippie ar fi bun
JullyFlint
Postat pe 3 Iunie 2009 06:56
o casuta din lemn..este superba
CHAYANNE
Postat pe 3 Iunie 2009 07:41
De la: gargaritamica, la data 2009-06-01 18:20:50 .....din punctul meu de vedere toate accesoriile de pe breslo sunt frumoase si personalizate. Eu personal nu sunt pretentioasa, pentru ca fiecare accesoriu are poveste lui, si m-as simtii onorata sa pot purta o bijuterie cu asemenea personalitate
dominte
Postat pe 3 Iunie 2009 08:45
imi plac toate produsele handmade
ancas_kiss
Postat pe 3 Iunie 2009 09:11
ACCESORIIIIIIIII ZORZOANEEEEEEEE!!!!!
monanoma
Postat pe 3 Iunie 2009 09:14
eu mi-as dori o geanta pe o parte hand made..
zazezg
Postat pe 3 Iunie 2009 10:23
Pentru mine cel mai fascinant lucru hand made sunt obiectele pentru design interior...sunt simple dar in acelasi moment sofisticate si unicate.
palmyra
Postat pe 3 Iunie 2009 10:45
pai sincera sa fiu as vrea sa vad niste genti foarte frumoase si poate accesorii deosebite....si multi tineri creativi .....as putea sa va scriu ce m- a impresionat...ar fi mult mai usor
aly16
Postat pe 3 Iunie 2009 11:05
important este sa ajungi acolo...si spectacolul incepe, macar un inel sau o bratara si tot nu poti spune ca ai plecat cu "mana goala"; in concluzie nu ma pot pronunta ce produse m-ar interesa in mod special, depinde ce o sa-mi faca cu ochiul
schantal22
Postat pe 3 Iunie 2009 11:42
Daca asavea posibilitatea sa aleg din produsele prezentate as alege produse pentru menajare interior casa , dar care sa aiba influiente traditional romanesti .
carmeli
Postat pe 3 Iunie 2009 11:45
niste margelute cu desene rupestre, sa mi le leg la gat!
geo_x
Postat pe 3 Iunie 2009 11:49
lucrurile hand made sunt frumoase pt ca au fost facute cu suflet..si cum marea majoritate sunt foarte colorate ne incanta mereu. eu cred ca as alege ceva imbracaminte hand made.. e ca si cum as purta creatiile unui nou designer, dar in acelasi timp ar fi ceva boem.. pentru ca asa sunt aceste colectii..
alina903
Postat pe 3 Iunie 2009 11:54
cum imi plak accesoriile extraordinar de mult ... as vrea sa gasesc bratari, cercelusi si ineluse super dragutze si super deosebite.....hmmm poate si gentutze!!!......
iripopesq
Postat pe 3 Iunie 2009 12:06
tot ceea ce este facut manual,are un pic din sufletul,ochii,indemanarea,rabdarea si gustul facatorului. Se deosebeste mult de lucrurile facute in serie,este mai cald,mai autentic.Mie de exemplu imi plac goblenurile,mesteritul in fier,vitraliile, lucrul in lemn,piatra si bineinteles piesele de decor gen bijuterii si accesorii din piele,sfoara etc.Mi-ar placea sa castig invitatii desi am 43 de ani inca vibrez la frumos,la natural si la original.
cirstov_toni
Postat pe 3 Iunie 2009 12:31
Brosele si bentitele - declinate in toate culorile curcubeului - sunt absolut divine
juliemonique
Postat pe 3 Iunie 2009 12:37
pai zorzonelele sunt preferatele mele SI MAI NOU GENTILE,care mi-au umplut sifonierul de la un timp!!!dar mi-as dori sa incerc si alte obiecte handmade!!VREAU SA MERG:(((
anicik_anicik
Postat pe 3 Iunie 2009 12:54
Mi ar placea sa vad cat mai multe produse de imbracaminte crosetate. Mi se par foarte originale si calde la sensul figurat vorbind. Si ca orice alt produs de acest gen te ajuta sa iti personalizezi tinuta si sa fii macar putin diferit. Stiti cum e " toti ne nastem un original si murim o copie"...
yryna88
Postat pe 3 Iunie 2009 14:23
Orice produs in care s-a investit atentie, timp, suflet, creativitate merita toata aprecierea noastra. Tot ce este faurit de mana cuiva are o poveste proprie, este unic in felul lui si va fi purtat cu mandrie sau pus la loc de stima de cel in grija caruia ajunge.
violet_m00n
Postat pe 3 Iunie 2009 15:21
toate acesoriile handmade au farmecul lor aparte sunt deosebite, personalizate asta le face unice si demne d purtat
da_4bidden_cookie
Postat pe 3 Iunie 2009 15:22
imi plac f. mult lucrurile pe care nu le gasesti in toate magazinele. chiar mi-ar placea sa invat astfel de lucruri. am o pereche de cercei facuti in acest mod si imi plac foarte mult. cercei , bratari, lanticuri, genti... ..tot ce se poate face ,, handmade,,
puiutz20
Postat pe 3 Iunie 2009 16:40
De la: puiutz20, la data 2009-06-03 16:40:54imi plac f. mult lucrurile pe care nu le gasesti in toate magazinele. chiar mi-ar placea sa invat sa fac astfel de lucruri. am o pereche de cercei facuti in acest mod si imi plac foarte mult. cercei , bratari, lanticuri, genti... ..tot ce se poate face ,, handmade,,
puiutz20
Postat pe 3 Iunie 2009 16:41
eu mi-as dori o geanta hand-made personalizata ar fi super frumos daca as castiga o invitatie
alina_satena_2006
Postat pe 3 Iunie 2009 16:45
ar fi super dulce sa gasesc niste bluzite frumoase...si niste fuste, eventual...ar fi chiar genial =D

maama, si niste bentite sau bascute!
Mikuri
Postat pe 3 Iunie 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga una dintre cele 21 de bratari Diva Universal! - saptamana 1 488 De la: kudika_3483 19 Octombrie 2015 10:29
Concurs : Castiga 2 lotiuni de corp de la NIVEA pentru 2 momente speciale! 275 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 18:11
Castiga un abonament pe 6 luni la revista Casa Mea! 594 De la: ad__83 12 Iulie 2011 17:21
Castiga o pereche de incaltaminte oferita de Papucei.ro! 273 De la: mihaelamicu2001 28 Septembrie 2011 16:35
Concurs Ivyshop.ro si Kudika.ro: castiga acum 2 vouchere de 500 RON oferite de IvyShop.ro! 762 De la: kudika379879 28 Octombrie 2013 06:23