Setari Cookie-uri

Astept parerile voastre !

http://bijoubyvarga.ro
Un alt magazin virtual , cu bijuterii handmade, sunt curioasa de parerile voastre.
Fiti dragute si spuneti-mi.

pupici
bijoubyvarga
Postat pe 2 Iunie 2009 17:31
Parerea mea:
1) avantaje: - sunt lucrate manual si modelele originale!!!
2) dezavantaje: - nu sunt identice: colierul, bratara si cerceii la toate produsele;
- nu sunt din materiale de calitate.

90701
Postat pe 20 Iunie 2009 00:08
In privinta materialelor nu ai dreptate. Sunt facute din material Fimo, cel mai bun material de pe piata.
De fapt nici nu inteleg cum poti sa dai seama ca nu e material bun....ai tinut in mana vre-unul?
bijoubyvarga
Postat pe 27 Iunie 2009 11:35
Multi stiu mult mai mult ca tine!!!
90701
Postat pe 27 Iunie 2009 17:02
bijou...era doar o parere! chiar trebuie sa ne placa ce faci tu?sincer reclama aia cu femei cosmopolite etc...e prea mult pt ce creezi tu! ca si cum ai spune ca daca iti iei un logan atingi 300km/h.
greierash_is_back
Postat pe 27 Iunie 2009 17:15
Eu am vorbit despre material, nu am laudat munca mea, ci am zis nu ai dreptate in privinta materialului.
De unde stii cat stiu eu? cat stii despre mine?
Pot sa ai ce parere vrei despre bijuteriile mele...insa despre material? imi vine sa rad:), cred ca ar rade si Eberhard Faber ca le critici materialul:)


bijoubyvarga
Postat pe 29 Iunie 2009 10:48
draga greierash ! nu categoric nu ! nu trebuie sa-ti placa ce fac eu, eu eram revoltata, ca unii zic de material si nu stiu ce vorbesc. In acesta categorie Fimo este cel mai bun. nu se compara cu aurul si cu alte bijuterii valoroase, valoare aici consta in orele in care se face o bijuterie, si ca e unic, nu stiu daca ati inteles ca fiecare mergela se face bucata cu bucata, nu se cumpara din magazin si se-nsiruie pe un fir.
Eu niciodata n-ar crica pe cineva cine face orice cu mainile sale.
e un mare lucru pe care nu poate sa intelega cine nu se pricepe la nimic.
bijoubyvarga
Postat pe 29 Iunie 2009 10:51
stiu ce inseamna lucrul manual! mancam goblenuri pe paine in liceu. d.alea fara panza pictata! diferenta e ca acolo e mai multa migala/atentie si mai putina imaginatie. dar daca stau bine sa ma gandesc, am adaptat unul cu un pisoi (pe maro) la pisica mea de-atunci (pe gri). eu inteleg ca undeva esti suparata ca nu iti este apreciata munca...poate daca nu ai fi depasit stadiul "just hobby" era mai bine.
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 02:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Budgetul familiei in Ro 39 De la: mkdisk 25 Martie 2009 15:44
In fiecarem noapte visez acelasi lucru!!! 3 De la: sweetpink 17 Octombrie 2008 03:31
RUBRICA DE MATRIMONIALE 857 De la: northstar 13 Iunie 2009 17:09
Vremea la vara 51 De la: kudika135154 25 Ianuarie 2011 10:26
Poze hazlii 2 De la: DiavolytaTa 28 Aprilie 2009 00:46