parfumuri....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

koacaza Avatarul lui koacaza

10 mesaje
Oras: barlad

CARE PARFUM E MAI DULCE: GIORDANI GOLD (contine iasomie si tuberoza) SAU GIORDANI WHITE (acesta contine iasomie si caprifoi)??
Raporteaza abuz de limbaj
10nails Avatarul lui 10nails

269 mesaje

De la: koacaza, la data 2009-06-05 17:46:11 CARE PARFUM E MAI DULCE: GIORDANI GOLD (contine iasomie si tuberoza) SAU GIORDANI WHITE (acesta contine iasomie si caprifoi)??

cel white e mai dulce si miroase si mai frumos. cel gold nu prea imi place, e prea tare si de femeie mai matura :D
Se zice ca orice lucru la timpul sau e placut. O.. dragoste, ce insemni tu de esti placuta tot timpul? :)

10 mesaje

spuneti-mi va rog parerea voastra, fiindca as vrea sa-mi fac, comanda la oriflame de unul din ele si nu stiu exact pe care sa-l aleg as vrea sa fie dulce unul dulce. astept raspuns

10 mesaje

merci shefa
MelindaQt Avatarul lui MelindaQt

1 mesaj

Buna, sunt Melinda
Ma gandeam ca noi, femeile, mai ales dacă suntem si mame, suntem, de multe ori prea ocupate sa ne mai gandim si la noi: lucru-acasă, lucru-acasă.Cateodată viata devine atat de anosta! Imi doream ceva deosebit în viața mea, ceva diferit, ceva ce sa îmi placa dar sa-mi si aducă un castig. Intr-o zi m-i s-a oferit sansa sa devin reprezentant Avon: cunoșteam produsele Avon, stiam ca sunt bune si accesibile tuturor, dar nu m-am gandit vreodata ca poate deveni o afacere interesanta si profitabila. Eram pe punctul sa zic nu, dar m-am gandit: „pana la urma ce ma costa?”; nu-i nevoie sa investesti nimic si ai o multime de beneficii:
- inscriere gratuita
- program flexibil
- Poti avea discount intre 15%-30% pentru produsele comandate
- poti participa la competitii in fiecare trimestru, cu premii pe care pur si simplu nu le poti refuza
- primesti cadou in fiecare campanie cele mai bine vandute poduse AVON
- oferta pentru reprezentanti cu 75% reducere
- oferta pe internet cu pana la 80% reducere
- materiale gratuite
- asistenta permanenta din partea coordonatorului
- la fiecare 3 saptamani o noua Brosura AVON
- existența unei multitudini de produse create folosind inovatia ultimelor tehnologii
- Produs pret-calitate excelent !!!
- site-ul AVON, ca tu sa poti comanda produsele cat mai usor, dand doar un clic in Brosura, poti verifica disponibilitatea lor in stoc, poti face dovada achitarii facturii sau poti participa la cursuri de pregatire.
- Pagina personalizata
- Comenzile le mai poti plasa de pe telefonul mobil și vei fii anuntata prin SMS cand s-a procesat comanda sau cand a intrat in cont plata faturii tale
- Livrare comenzii gratuit sau expres in 48 de ore lucratoare oriunde iti doresti de aceea ai posibilitatea de a plati factura la Posta, la banci cu acoperire nationala sau sa depui banii in automatele Citibank.
- Iar daca iti mai pui o intrebare, afla ca ai o multime de posibilitati sa-ti faci o cariera alaturi de Avon.
- Ai posibilitatea sa devii liderul propriei tale echipe
Daca vrei sa incerci, trimite un mesaj pe email: melindadiana2001@yahoo.com. O sa-ti placa, crede-ma!
sweetviper Avatarul lui sweetviper

53 mesaje

cel White e mai dulce...dar acum depinde de gusturile tale...
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune.
inna_1688 Avatarul lui inna_1688

251 mesaje

white
birdy birdy in the sky droped a poopy in my eye...i don't worry i don't cry...i'm just glad that cows can't fly!
Seniora_Alba Avatarul lui Seniora_Alba

40 mesaje
Oras: mangalia

AMOR AMOR
Fosta membra Kudika.ro
sa ghicesc... e de la oriflame?
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
iti zic ..dar mie ce imi iese?!
Fosta membra Kudika.ro
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-26 17:10:00iti zic ..dar mie ce imi iese?!

cu cine vorbesti?
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2010-02-26 17:11:05
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-26 17:10:00iti zic ..dar mie ce imi iese?!

cu cine vorbesti?

cu tipa care a deschis topicul...dar iti raspun si tie..e parfum de la avon
Fosta membra Kudika.ro
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-26 17:34:03

cu cine vorbesti?

ma refer la girodani gold...
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2010-02-26 17:36:52
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-26 17:34:03

cu cine vorbesti?

ma refer la girodani gold...

da e de la oriflame...le cam incurc