Setari Cookie-uri

Dermatocosmetice,creme antirid si pt lifting facial 35+

Ce dermatocosmetice ,creme antirid sau pt lifting facial credeti ca sunt potrivite dupa 35 ani ,pt ten mixt?
lumimari
Postat pe 10 Iunie 2009 19:45
buna exista o tehnologie accesibila care foloseste curentul galvanic si prin care se introduc in piele niste geluri. are rezultate dupa prima utilizare! actioaneaza direct asupra cauzei, este o tehnologie brevetata noua, aparauta de curand!
anttoanett
Postat pe 23 Iunie 2009 13:18
Da nu stii exact cum se cheama si dak se poate solicita la saloanele de cosmetica in mod obisnuit,sau se face doar in anumite locuri?
lumimari
Postat pe 23 Iunie 2009 15:04
crema antirid NIVEEA Q PLUS este crema foarte fina ce da rezultate rapide si nu este nici scumpa
danutzza_stefi
Postat pe 23 Iunie 2009 18:40
o am ,am folosit-o o perioada,apoi am avut ceva pt lifting de la Avon din gama Anew,pt varsta mea,,dar as vrea ceva mai eficient...mi-a ramas mai putin de jumatate din Niveea,dar se poate sa o folosesc din nou,pt ca are consistenta ushoara si merge pe caldurile astea.Oricum,pana gasesc altceva...eu nu prea am probleme cu ridurile,in schimb mi s-a lasat putin fata,si nu zic nu,se poate sa mi se fi intamplat chestia asta si pt faptul ca am fost fumatoare foarte multi ani.Si bineanteles,timpul isi face treaba lui...dar macar sa si-o faca pe cat posibil mai armonios,nu?
lumimari
Postat pe 23 Iunie 2009 20:58
Afla cum am slabit 5 kg si am scapat de celulita !
Detalii pe www.super
slimnew. webs . com
dyane_
Postat pe 26 Iunie 2009 12:01
Nu mai are nimeni sugestii ? Am vazut un ser nou aparut de la Vichy,ceva pt lifting,a folosit cineva ?ce parere aveti despre acesta?merge pt un ten mixt/gras ?
lumimari
Postat pe 20 Iulie 2009 16:29
De la: lumimari, la data 2009-07-20 16:29:55Nu mai are nimeni sugestii ? Am vazut un ser nou aparut de la Vichy,ceva pt lifting,a folosit cineva ?ce parere aveti despre acesta?merge pt un ten mixt/gras ?


Nu-l stiu , dar incearca CAPTURE de la DIOR
valivieru96
Postat pe 20 Iulie 2009 16:34
De la: valivieru96, la data 2009-07-20 16:34:55
De la: lumimari, la data 2009-07-20 16:29:55Nu mai are nimeni sugestii ? Am vazut un ser nou aparut de la Vichy,ceva pt lifting,a folosit cineva ?ce parere aveti despre acesta?merge pt un ten mixt/gras ?


Nu-l stiu , dar incearca CAPTURE de la DIOR



Cum am timp dau fuguta la Sefora sa-l caut...o fi cu limita de varsta ?o sa-l intreb si pe dl.Google !Ms mult de sugestie !
lumimari
Postat pe 21 Iulie 2009 20:29
daca vrei un aparat care sa previna ridurile si sa iti rezolve orice problema de piele de pe fata sau corp iti recomand cu eficienta 100 % Bioptronul il am lam folosit si la mine a dat rezultate si tot de la Zepter cosmeticele care sunt pe baza de ingrdiente naturale fabricate in elvetia daca doresti mai multe informatii despre acest produse dami un mesaj la adresa de e-mail stan.raucapaula@yahoo.com si iti voi trimite o prezentare a acestor produse de care tiam zis













carin09
Postat pe 27 August 2009 13:34
ms mult,ma gandesc si dak e cazul ,te contactez o zi frumoasa !
lumimari
Postat pe 27 August 2009 16:15
Buna.
Faptul ca imbatranim nu este deosebit de placut.Atat barbatii cat si femeile doresc sa opreasca efectele imbatranirii,sa intoarca timpul inapoi si sa arate bine cat mai mult posibil.poate ca este vanitate,dar adevarul este ca ne simtim mult mai bine ,mult mai increzatori atunci cand pielea noastra reflecta acel aspect de tanar.
Timpul,expunerea la soare,variatiile de temperatura ,poluarea si stilul nostru de viata,toate lasa urme pe piele.Activitatea celulara naturala incetineste si duce la aparitia liniilor fine si a ridurilor.Pielea isi piere treptat din hidratare si proteine ceea ce duce la pierderea fermitatii si atonusului. Ochii,gura,fata si decolteul sunt mai vulnerabile la imbatranirea pielii.
Ce ar fi daca pielea dvs.s-ar comporta ca atunci cand erati mai tanar/a?Pemitandu-va sa opriti timpul si sa refaceti pielea.Nu ar fi surprinzator?
Va anunt ca exista solutii.
Va invit la o testere GRATUITA a unor produse revolutionare in domeniu,ce contin cele mai bune ingrediente naturale obtinute din actiunea combinata a peste 60 de plante si munca unor personalitati mondiale in domeniul nutritiei externe.
Pentru programari ma puteti apela la telefon 0723 269 706sau pe mail la adresa laura70d@yahoo.com .Rog seriozitate,deoarece locurile sunt limitate.Va multumesc si va astept.Multa sanatate.
laura70d
Postat pe 30 August 2009 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cursuri de TANGO ARGENTINIAN 20 De la: contessyna 1 Februarie 2012 15:17
Nora Vs Soacra 38 De la: MissRainbow 1 Octombrie 2012 18:01
pete maronii 7 De la: mada_paco 17 Iulie 2014 15:51
Remediu eficient- caderea parului! 1 De la: 4 Decembrie 2009 13:57
CONCURS: Castiga o placa de par Remington! 1 De la: kudika503843 6 Februarie 2012 10:54