Setari Cookie-uri

Reprezentant AVON

AVON REPJOBS
Vrei sa devii reprezentant AVON,dar nu stii cand sa incepi?
Atunci,acum este momentul.Devin-o acum reprezentant prin campania AVON RepJobs*.Nu vei fi un reprezentant obisnuit.Vei fi un RepJobs Representative.
Cu ajutorul afiselor,RepJobs a devenit cel mai mare program pentru reprezentanti deoarece:
-in fiecare campanie sunt competitii numite RepCompetitions din care toata lumea se alege cu ceva.Schema acestor competitii o vei primii prin mail in fiecare campanie.
-Juniorilor li se acorda,daca se afla in lista primilor 100 cadouri in functie de valoarea primei comenzi,pelanga premiile acordate de AVON prin programul AVON 4U.Schema programului RepJuniors cat si cea a AVON 4U o vei primi in primul email.
Mai multe detalii veti primi in primul email.

Pentru a va inscrie ca reprezentant AVON RepJobs,trimite un mail la adresa avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau sa devin reprezentant AVON!Vreau sa imi dublez castigurile lunare!"(fara ghilimele)+numele si prenumele.La subiect vei scrie "Inscriere-reprezentant". Daca vrei sa te inscrii ca reprezentant sau lider prin SMS,trimite unul la numarul de telefon 0721.796.049 cu emailul tau+numele si prenumele+functia dorita.

Site-ul acestei campanii este disponibil la http://www.avonrepjobs.lx.ro/

*-RepJobs nu este o campanie AVON.
NOU!Acum te poþi înscrie ºi pe net!Intra pe www.avonrepjobs.lx.ro/REPSuite/registration.page

Prin campania RepJobs,la competitii toata lumea castiga ceva.Multe diplome si premii.Deci,RepJobs este o afacere de succes atat pentru noi,cat si pentru dvs.
Recomandam inscrierea prin email sau pe site.Vom avea nevoie si de o copie de pe buletin.
delygabymiky
Postat pe 16 Iunie 2009 09:02
De la: delygabymiky, la data 2009-06-16 09:02:10 AVON REPJOBS
Vrei sa devii reprezentant AVON,dar nu stii cand sa incepi?
Atunci,acum este momentul.Devin-o acum reprezentant prin campania AVON RepJobs*.Nu vei fi un reprezentant obisnuit.Vei fi un RepJobs Representative.
Cu ajutorul afiselor,RepJobs a devenit cel mai mare program pentru reprezentanti deoarece:
-in fiecare campanie sunt competitii numite RepCompetitions din care toata lumea se alege cu ceva.Schema acestor competitii o vei primii prin mail in fiecare campanie.
-Juniorilor li se acorda,daca se afla in lista primilor 100 cadouri in functie de valoarea primei comenzi,pelanga premiile acordate de AVON prin programul AVON 4U.Schema programului RepJuniors cat si cea a AVON 4U o vei primi in primul email.
Mai multe detalii veti primi in primul email.

Pentru a va inscrie ca reprezentant AVON RepJobs,trimite un mail la adresa avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau sa devin reprezentant AVON!Vreau sa imi dublez castigurile lunare!"(fara ghilimele)+numele si prenumele.La subiect vei scrie "Inscriere-reprezentant". Daca vrei sa te inscrii ca reprezentant sau lider prin SMS,trimite unul la numarul de telefon 0721.796.049 cu emailul tau+numele si prenumele+functia dorita.

Site-ul acestei campanii este disponibil la http://www.avonrepjobs.lx.ro/

*-RepJobs nu este o campanie AVON.
NOU!Acum te poþi înscrie ºi pe net!Intra pe www.avonrepjobs.lx.ro/REPSuite/registration.page

Prin campania RepJobs,la competitii toata lumea castiga ceva.Multe diplome si premii.Deci,RepJobs este o afacere de succes atat pentru noi,cat si pentru dvs.
Recomandam inscrierea prin email sau pe site.Vom avea nevoie si de o copie de pe buletin.
bina,bine,dar spune-ne si cat costa inscrierea si ce obligatii au acesti repjobs???
silviu_m74
Postat pe 16 Iunie 2009 09:14
Este GRATUIT!!!Pt a fi reprezentant AVON este gratuit.
delygabymiky
Postat pe 16 Iunie 2009 18:18
De la: delygabymiky, la data 2009-06-16 18:18:16Este GRATUIT!!!Pt a fi reprezentant AVON este gratuit.
bine,bine si pe mai departe ce implica asta??? dati si voi mai multe informatii,poate cineva va fi interesat de asta
silviu_m74
Postat pe 17 Iunie 2009 18:35
Cred ca toata lumea stie cine este AVON si ce trebuie sa faca un reprezentant al acestei companii.Daca inca nu stiti,trimiteti mail la avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau informatii".Un RepJobs Representative trebuie sa faca acelasi lucru ca un reprezentant AVON,numai ca va castiga mai mult.
delygabymiky
Postat pe 17 Iunie 2009 21:24
De la: delygabymiky, la data 2009-06-17 21:24:22Cred ca toata lumea stie cine este AVON si ce trebuie sa faca un reprezentant al acestei companii.Daca inca nu stiti,trimiteti mail la avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau informatii".Un RepJobs Representative trebuie sa faca acelasi lucru ca un reprezentant AVON,numai ca va castiga mai mult.
nasol moment atunci...avon nu este o treaba cinstita in aceste conditii...cum vine asta,toti fac treaba la fel,dar unii castiga mai mult decat ceilalti???? nu-mi suna bine deloc...se plateste cu cash sau cu produse si cadouri?
silviu_m74
Postat pe 18 Iunie 2009 23:20
De la: silviu_m74, la data 2009-06-18 23:20:16
De la: delygabymiky, la data 2009-06-17 21:24:22Cred ca toata lumea stie cine este AVON si ce trebuie sa faca un reprezentant al acestei companii.Daca inca nu stiti,trimiteti mail la avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau informatii".Un RepJobs Representative trebuie sa faca acelasi lucru ca un reprezentant AVON,numai ca va castiga mai mult.
nasol moment atunci...avon nu este o treaba cinstita in aceste conditii...cum vine asta,toti fac treaba la fel,dar unii castiga mai mult decat ceilalti???? nu-mi suna bine deloc...se plateste cu cash sau cu produse si cadouri?

da avon nu ofera mari cadouri si nici mari sume chinuiala multa bani putini
yumy
Postat pe 18 Iunie 2009 23:54
Stiu,dar nu AVON este de vina.Campania RepJobs strange reprezentanti si ca sa ii indemne sa vina in echipa AVON,aceasta le ofera premii.
delygabymiky
Postat pe 19 Iunie 2009 12:36
De la: yumalai, la data 2009-06-18 23:54:20
De la: silviu_m74, la data 2009-06-18 23:20:16
De la: delygabymiky, la data 2009-06-17 21:24:22Cred ca toata lumea stie cine este AVON si ce trebuie sa faca un reprezentant al acestei companii.Daca inca nu stiti,trimiteti mail la avon_repjobs@yahoo.com cu textul "Vreau informatii".Un RepJobs Representative trebuie sa faca acelasi lucru ca un reprezentant AVON,numai ca va castiga mai mult.
nasol moment atunci...avon nu este o treaba cinstita in aceste conditii...cum vine asta,toti fac treaba la fel,dar unii castiga mai mult decat ceilalti???? nu-mi suna bine deloc...se plateste cu cash sau cu produse si cadouri?

da avon nu ofera mari cadouri si nici mari sume chinuiala multa bani putini


..are foarte mare dreptate yumalai..si cat te chinui pe urma sa iei banutzi(comisionul),cate telefoane si harti tre sa faci mai bine ..lasa
rahella
Postat pe 19 Iunie 2009 12:57
In caz ca nu stiti,RepJobs se ocupa de tot.Reprezentantul trebuie doar sa faca comenzile.
delygabymiky
Postat pe 19 Iunie 2009 14:53
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 14:53:42In caz ca nu stiti,RepJobs se ocupa de tot.Reprezentantul trebuie doar sa faca comenzile.


draguto ca tot esti tu asa desteapta de cat timp esti reprezent?sau acu mai bine zis..faci reclama pe gratis!!
rahella
Postat pe 19 Iunie 2009 14:57
Si in caz ca nu stii,eu nu fac publicitate gratis.Eu imi fac singura publicitate ca eu sunt RepJobs
delygabymiky
Postat pe 19 Iunie 2009 18:22
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 18:22:08Si in caz ca nu stii,eu nu fac publicitate gratis.Eu imi fac singura publicitate ca eu sunt RepJobs



mda..
rahella
Postat pe 19 Iunie 2009 18:24
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 18:22:08Si in caz ca nu stii,eu nu fac publicitate gratis.Eu imi fac singura publicitate ca eu sunt RepJobs

da dar tot lucreaza cu cei de la avon ca nu or fii de pe alta planeta
yumy
Postat pe 19 Iunie 2009 18:41
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 18:22:08Si in caz ca nu stii,eu nu fac publicitate gratis.Eu imi fac singura publicitate ca eu sunt RepJobs
si ce castigi din asta??? nu vrei sa te invat cum poti vinde 12 produse intr-o luna si profitul tau cash sa fie de 330 $ ??? si tine cont ca produsele sunt de super top !!!!! unice pe piata mondiala !!!!!!!!!!!!!!!!
silviu_m74
Postat pe 19 Iunie 2009 19:46
ok...da trimite mail pe avon_repjobs@yahoo.com
delygabymiky
Postat pe 19 Iunie 2009 20:13
daca cineva este interesat sa devina reprezentant avon sa ma contacte ze la kty_pesa @yahoo.com pentru detalii.cadouri inca d la prima comanda
kudika18
Postat pe 10 Iulie 2009 01:36
De la: kudika18, la data 2009-07-10 01:36:02daca cineva este interesat sa devina reprezentant avon sa ma contacte ze la kty_pesa @yahoo.com pentru detalii.cadouri inca d la prima comanda
nimeni numai vrea sa slugareasca sleahta de la avon...castiguri mici si munca titanica+ produse de kkt
silviu_m74
Postat pe 10 Iulie 2009 22:54
De la: silviu_m74, la data 2009-06-19 19:46:37
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 18:22:08Si in caz ca nu stii,eu nu fac publicitate gratis.Eu imi fac singura publicitate ca eu sunt RepJobs
si ce castigi din asta??? nu vrei sa te invat cum poti vinde 12 produse intr-o luna si profitul tau cash sa fie de 330 $ ??? si tine cont ca produsele sunt de super top !!!!! unice pe piata mondiala !!!!!!!!!!!!!!!!


rahella
Postat pe 12 Iulie 2009 09:09
De la: delygabymiky, la data 2009-06-19 20:13:53ok...da trimite mail pe avon_repjobs@yahoo.com


mamaa fata da cate topicuri o sa mai deschizi sa ii convingi pe astia sa-ti trimita un mail?
rahella
Postat pe 12 Iulie 2009 09:11
Vrei sa.ti deschizi propria/ afacere? Afacere de care te poti ocupa chiar de acasa. Vrei sa ai un castig pe urma acestei afaceri? Ai un spirit de convingere bine determinat? Atunci ai primit mesajul potrivit ! Eu (Alexandra) sunt lider Avon, dispusa sa inscriu persoane care vor sa devina reprezentanti Avon ! Repezentantii mei se pot baza pe sprijinul si sfaturile pe care le voi acorda! Toti cei care isi doresc cele de mai sus ma pot contacta la adresa de e-mail: alexandra.avon09@yahoo.com un sfat: Credeti in voi, doar asa veti putea reusi in viata! Orasul de unde provii nu conteaza la fel si varsta !! daca nu te intereseaza personal pe tine, dar daca cunosti ale persoane/cunoscuti care ar fi interesati spunemi ! ma poti contacta si pentru detalii daca nu esti sigura ...
kudika096829
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:37
De la: kudika096829, la data 2009-12-22 19:37:43 Vrei sa.ti deschizi propria/ afacere? Afacere de care te poti ocupa chiar de acasa. Vrei sa ai un castig pe urma acestei afaceri? Ai un spirit de convingere bine determinat? Atunci ai primit mesajul potrivit ! Eu (Alexandra) sunt lider Avon, dispusa sa inscriu persoane care vor sa devina reprezentanti Avon ! Repezentantii mei se pot baza pe sprijinul si sfaturile pe care le voi acorda! Toti cei care isi doresc cele de mai sus ma pot contacta la adresa de e-mail: alexandra.avon09@yahoo.com un sfat: Credeti in voi, doar asa veti putea reusi in viata! Orasul de unde provii nu conteaza la fel si varsta !! daca nu te intereseaza personal pe tine, dar daca cunosti ale persoane/cunoscuti care ar fi interesati spunemi ! ma poti contacta si pentru detalii daca nu esti sigura ...
alexandra, cam cat castigi tu din acesta afacere ?? si cat investesti ??? detaliile astea sunt interesante pt oameni....
silviu_m74
Postat pe 23 Decembrie 2009 16:41
Raspund eu in locul Alexandrei

Ca reprezentant : comsion intre 15%-30% din pretul produsului (exista motivationale cu discount de 50%) + produse cadou
(110-260 ron-15%
260-390 ron-20%
390-550 ron-25%
peste 550 ron-30%)

Ca lider : castig un comsion cuprins intre 3%-10% din volumul de vanzari al echipei + programe motivational pentru lideri

Sunt si alte beneficii pe care le ai ca reprezentant si lider, ideea e ca depinde ce vrei tu sa faci in Avon...daca strangi comanda de 110 ron de unde sa castigi bani (adica tot ai comision de 15%)? Dar daca te straduiesti putin si faci de 1000 ron ai discount de 300 ron si primesti si cadouri cam de 150 ron sau mai mult...si sa nu uitam ca sunt 17 cataloage pe an, adica 17 salarii.

Daca va intereseaza detalii intrati pe www.avon.wgz.ro si in sectiunea "Afacerea ta",acolo gasiti detalii actualizate pentru fiecare catalog cu ofertele pentru reprezentanti si discounturile pe care acestia le au.


Si o mica morala pentru carcotasi : "Cine nu merge inainte, merge inapoi", eu am mers inainte si am ajuns unde am dorit in Avon.Voi unde vreti sa ajungeti ?
Alex_Albu
Postat pe 3 Ianuarie 2011 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cariera la Kudika 2 De la: AnCa_16_02_1985 10 Aprilie 2010 16:52
€100 000 6 De la: rashela 12 Mai 2009 05:28
Finantarea Europeana 2 De la: battleofwits 12 Mai 2011 23:28
Ce ati alege: familia sau jobul? 22 De la: kudika484906 6 Octombrie 2013 22:44
nico 1 De la: kudika056899 3 August 2009 20:13