Venetia

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

skater Avatarul lui skater

2 mesaje

Buna!
Am si eu o intrebare. Stie cineva cum e vremea la Venetia in prima jumatate a lunii noiembrie? As dori sa ma duc acolo in luna de miere....
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

cam ca in romania ca si eu au tot 4 anotimpuri
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
Nu stiu, n-am fost niciodata... Asta imi aminteste in cate locuri nu am fost pana acum...
Dar - tinand seama ca e langa (practic, IN) apa, si noiembrie, o sa fie umed. Umezeala e cea care face ca vremea calda sa se simta fierbinte si "lipicioasa" iar vremea rece si mai rece. Plus ca "iti intra in oase", deci ai nevoie de haine calduroase si din fibre naturale (lana, alpaca, angora)... (asta insa e experienta generala - de la tropice - sa speram ca gasesti pe cineva care a fost la Venetia in aceeasi perioada, insa)
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

eu am fost in decembrie si era cam frig
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
skater Avatarul lui skater

2 mesaje

multumesc pt rasp
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

cu placere