Aplic unghii false

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Aplic unghii false: (5 din 1 vot)

Spitfire_artisan Avatarul lui Spitfire_artisan

35 mesaje
Oras: bucuresti

Buna fetelor! Pentru cine este interesata ma puteti contacta la 0766683699 id messenger looking4sofa sau mailul looking4sofa@yahoo.com.Aplic unghii false la domiciliul meu.Produsele folosite sunt profesionale din SUA de calitate foarte buna.Pretul este mult mai mic fata de saloanele de cosmetica pentru ca imi face placere si nu este neaparat vorba de bani dar pentru ca trebuie sa acopar costul materialele necesare, cer un pret modic.Va astept
Raporteaza abuz de limbaj
Misky Avatarul lui Misky

11 mesaje
Oras: ploiesti

spune mi si mie t rog cum le dau jos ?in ce solutie trebuie sa bag unghiile k sa se desprinda de unghie ? nu am cum sa ajung ( nu sunt in oras si mi e imposibil sa ajung )la salonul unde mi le am pus si as vrea sa le dau jos k deja se vad foarte urat.in acetona merge sau nu e buna ?
Spitfire_artisan Avatarul lui Spitfire_artisan

35 mesaje
Oras: bucuresti

Merge si cu acetona.Tai unghiile false cu un cleste special sau o unghiera foarte scurt si pui intr-un paharel de sticla acetona cat sa iti poti inmuia degetele.Stai asa vreo 10 minute si unghiile se vor topi.Dupa ce s-au dizolvat pileste-ti unghiile cu un buffer si esti gata.
home_nails Avatarul lui home_nails

13 mesaje

Pentru fetele din Ploiesti: Aplic unghii false cu gel, extensii unghii, protectie unghii naturale cu gel, modele 3D,nail art, design special pentru mirese. 0729026733, id mess: home_nails